Skocz do zawartości
FILO

[PRZYJĘTY]Podanko FILO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:FILO

 

Wiek:26

 

Doświadczenie (w byciu adminem):tak wydaje mi sie za spore :) (intermania, tu na multi head , wysypisku , udexa sporo cod modow :) )

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):10

 

Staż w CS-sie:gram od podstawowki :)

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/FILO/80.72.40.110:27008/

 

Dlaczego TY .!: Dlatego bo moja pomoc napewno sie wam przyda :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zalezy ,czasami potrafie grac caly dzien :D ale to w zaleznosci jak czas na to pozwala :)

 

Kontakt: 955615

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może ja się wypowiem pierwszy, ponieważ znam Cię kilka lat. Gdyby nie skasowanie rankingu na Game Trackerze miał byś grubo setki godzin przegranych na serwerze. Powracasz do nas po dłuższej przerwie i z tego co dobrze pamiętam byłeś jednym z lepszych adminów 2 lata temu. Na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heh kolega H@ = przyjęty :) No ale tak to jest na tej sieci. Neutral jakoś nie jestem pewny co do Ciebie. Mało kto z nowych graczy Cie kojarzy a to co było 2 lata temu nie jest teraz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gralem z Toba na sieci jakies nie pamiętam teraz jakiej ;D ale wiem ze ogarniasz na 100% tak wiec ode mnie masz TAK i nie zmarnuj tej szansy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Heh kolega H@ = przyjęty :) No ale tak to jest na tej sieci. Neutral jakoś nie jestem pewny co do Ciebie. Mało kto z nowych graczy Cie kojarzy a to co było 2 lata temu nie jest teraz :)

 

 

 

 

Negując wypowiedź będąc adminem zachowujesz się co najmniej niepoważnie. Dziwi mnie fakt, że w ogóle chcesz u nas adminować, mieć z nami cokolwiek wspólnego. Widzę kolejna ogarnięta osoba w naszych szeregach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...