Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Skromny wywiad z Guciem.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Dzisiejszy wywiad przeprowadziłam z adminem Only DD2#2 - to @guciu_, na serwerze znany jako "pokaż dupe"! Jest lubiany, pomocny i jak na pierwszy raz dobrze sprawuje rolę administratora. W celu poznania go bliżej serdecznie zachęcam do przeczytania wywiadu.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Siemanko! Po długim czasie doczekałam się, by przeprowadzić z Tobą wywiad. Tradycyjnie na początek przybliż nam swoją osobę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć, cześć. Mam na imię Marcin i mam 19 lat. Od października będę studentem politechniki. Interesuję się dużo sportem, gram bardzo dużo w piłkę. Pochodzę z Podkarpacia z miasta Rzeszów.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kolejna osoba, która gra w piłkę. Grasz może w jakiś klubach?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Aktualnie to nie, ponieważ teraz nie miałem na to zbytnio głowy, ale za czasów gimnazjum i liceum grałem w różnych klubach, w gimnazjum grałem przez 3 lata. Występowałem też w Ruchu Chorzów, a do Liceum poszedłem do SMS KRAKÓW.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kraków! Moje miasto! Hmm, skoro grasz w piłkę nożną to może powiedz dlaczego tak bardzo lubisz w nią grać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lubię w nią grać, ponieważ uwielbiam to robić. Jestem w tym dobry . Wiem, że jak się do tego przyłożę to zostanę doceniony i mam z tego korzyści, bo zawsze jak ktoś to zobaczy to zaproponuje współpracę :P.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oby ten zapał do tej piłki nie wygasł, ludziom potrzebny jest sport. Masz jakąś ulubioną drużynę piłkarską, której kibicujesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moja ulubiona, której kibicuje to FC BARCELONA ! :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To akurat spoko drużyna. Masz może jakieś marzenia związane z przyszłością?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Marzenia? Każdy je powinien mieć. Owszem mam marzenia, ale czy piłka na pierwszym miejscu to trudno powiedzieć. Nie powiem, że nie, ale w przyszłości chciałbym pracować w straży.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Straż pożarna, troszkę niebezpieczna praca. Rozwijasz się w tym kierunku?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Znaczy rozwijam... Trudno powiedzieć, w tym roku się już starałem, ale nie wyszło :C.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To najgorsze, co może być, jednak życzę Ci powodzenia i wierze, że Ci się w końcu uda. Napisz nam jaką jesteś na co dzień osobą.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na co dzień jestem osobą miłą, zawsze pomocną i bezpośrednią.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Takich ludzi świat potrzebuje, właśnie w szczególności miłych i pomocnych. Przejdźmy teraz do Twojego dzieciństwa. Jak ono wyglądało?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzieciństwo bardzo dobrze wspominam, wiele dobrych chwil. Cały czas chodziłem z piłką i grałem gdzie się tylko dało, dlatego też kocham to robić.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To może wyrośnie z Ciebie piłkarz, skoro cały czas piłka. Mówisz, że dzieciństwo wspominasz dobrze to może przytoczysz jakąś śmieszną historię?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak. Jak byłem jeszcze takim łebkiem 9-10 lat, to poszedłem z rodzicami na wesele i już wchodząc na sale dałem się zapamiętać wszystkim gościom, ponieważ stłukłem wszystkie kieliszki z szampanem i chociaż minęło już trochę to dalej każdy to pamięta i mi to wypomina :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahaha, dobre! Przejdziemy teraz w świat CS'a. Powiedz jak trafiłeś na Multi-Head?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na Multi-Head trafiłem przypadkowo, szukałem serwera only dd2, znalazłem i oto jestem.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Praktycznie standardowa historia. Podoba Ci się u nas? Jakie masz wrażenia?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Takkkk, bardzo mi się podoba. Jest miła atmosfera i myślę, że zostanę tu na dłużej :].[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cieszymy się, że Ci się u nas podoba. Osobiście dla mnie jest to najlepsza sieć :). Napisz co Cię skłoniło na administratora serwera Only DD2#2?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Skłoniło mnie to, że chciałem spróbować jak to jest być adminem, ponieważ jestem nim pierwszy raz w życiu, zresztą często gram na Only DD2#2. Chce pomóc innym adminom w banowaniu cziterów.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Współpracuje z Tobą i uważam, że dajesz sobie radę. Jest ktoś na sieci kogo możesz nazwać dobrym kolegą?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, są to osoby takie jak Nynek, Kirg, ImSwiety, Wasik, Bambosze Zaglady, 5g.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super, że masz dobry kontakt z nimi, to bardzo ważne. Będziesz chciał awansować może na wyższą rangę niż administrator serwera?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Trudno powiedzieć, czas pokaże.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W porządku. Teraz zadam nietypowe pytanie - grałeś kiedyś na dopalaczach?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak grałem, ale to jeszcze za czasów gimbuska, kiedy zaczynałem grę w CS'a :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie ładnie :P. Ja nie grałam w ogóle i nie mam zamiaru. Ile w ogóle grasz w CS'a?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W CS-a gram 5 lat z przerwami, teraz dopiero gram tak 1.5 roku.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem, to dość sporo. Ciekawi mnie jeszcze jaka jest Twoja ulubiona broń?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moją ulubioną bronią jest oczywiście AWP <3, najlepsza broń w CSie![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Masakra, nie lubię AWP i raczej nie polubię. Co powiesz o tej broni, dlaczego lubisz nią grać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Sądzę, że jest to najlepsza broń, ponieważ ktoś kto dobrze potrafi strzelać to bardzo dużo zgarnia fragów. Od zawsze praktycznie tylko AWP, lubię sobie wejść czasem na only awp i pograć tam.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W sumie racja. Teraz trochę o muzyce. Napisz nam czego słuchasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ogólnie to słucham wszystkie, ale tak przeważnie to rap. Najbardziej "Młode pokolenie" czyli ZBUKU, SITEK![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Uważam, że rap jest jednym z najlepszych gatunków, także szacun dla Ciebie! Co Cię kręci w Rap'ie, dlaczego akurat lubisz ten gatunek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W sumie to nie wiem :D, ale najbardziej mi odpowiada.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie poprzez dobre bity, mam rację?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ooo, dokładnie tak, zgadza się! :].[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak myślałam. Podrzucisz swój ulubiony kawałek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobry kawałek. Czas jeszcze na sucharka, który jest uwielbiany przez czytelników!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Dlaczego Napoleon schodził po schodach ?[/align]

 

[align=center]- BoNaParter[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahahahahahaha, padłam! :D, świetny suchar hahaha. Chciałbyś może na koniec wywiadu kogoś pozdrowić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozdrawiam cała brygadę z MH![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super, na pewno się ucieszą. Dziękuję Ci za poświęcony czas na wywiad i życzę powodzenia z karierą, nie poddawaj się. Trzeba walczyć do końca i postawić na swoim!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Proste :D. Dzięki również :).[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Standardowe pytania jak trafiłeś na MH, ulubiona broń, suchar na koniec.. nie znudziło wam się to jeszcze? Krótkie, dość mało rozwinięte odpowiedzi.. I najlepsza z nich "dlaczego lubisz grać w piłkę?" - "Lubię w nią grać, ponieważ uwielbiam to robić"

 

 

 

A tak poza tym to spoko ^^

 

 

 

Hejty pozostawić dla siebie to moja opinia i tyle :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Suchar jest uwielbiany przez większość czytelników, dopytywałam się i ludzie mają czasem z tego niezły ubaw, więc nie widzę w tym nic złego :).

 

Piszesz tu "Jak trafiłeś na MH, ulubiona broń" itp, to skoro masz inne pomysły to śmiało możesz pisać w temacie "Jakie pytania chcecie zobaczyć w wywiadach" i podrzucać redaktorom pomysły - też nie widzę w tym nic złego.

 

Krótkie odpowiedzi - to już nie do mnie wąty, czasem mamy osoby, które się dużo rozpisują, a czasem osoby, które totalnie nie wiedzą co napisać, a jeszcze inne mają w życiu wywiad po raz pierwszy.

 

 

 

"A tak poza tym to spoko ^^" - cieszę się, że spoko!

 

 

 

 

 

Pozwolę sobie zamknąć temat, gdyż jest sprzed dobrego tygodnia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...