Skocz do zawartości
venividiwandi

[ZAMKNIĘTY Co smolicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Po wymianie wtrysków, turbiny i dwukrotnej wymianie pierścieni, stwierdziłem, że zacznę wreszcie lać olej napędowy do mojego Passerattiego.

 

A szkoda bo na opałowym taniej wychodziłem :(

 

A co do marki to ze Statoila- diesel milesPLUS. Tak, PLUS! Burżuazja!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żarty żartami, ale tak tematycznie to nie palę tych E. Co fajki w sobie mają- wszyscy wiemy. Tlenek węgla, związki rakotwórcze, promieniotwórcze itd. Jednak co E fajki mają w sobie to już nie każdy wie. Mnie najbardziej odpycha w tym to, że na opakowaniu widać trupią czaszkę z piszczelami (chociaż możliwe, że znak ten umieszczony jest tam ze względu na zawartość nikotyny). Jak dla mnie to już lepiej zapalić normalnego fajka- jesteś świadom tego czym się trujesz. A E papierosy nie zostały jeszcze całkowicie przebadane. Tak naprawdę to za kilka, kilkanaście lat dowiemy się, jakie skutki niesie za sobą e-palenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Samogony, teraz 0 mg, ostatnio 3, daje jak shisha:D

 

 

 

Truskawka z czereśnią 60 ml 0 mg nikotyny, kosa:D

 

zarna herbata, pierwszy i ostatni raz to kupiłem 60ml

 

Malina, cud:D 60ml

 

Kaktus, cud, warto domieszać z mietą 60ml

 

Limetka jako tako 60ml

 

Grejpfrut 60ml nigdy więcej

 

Vanilia cumshot:D(cupcake) pychotka 20 ml:(

 

Tiramisu niet 60 ml

 

Kokos:D Pierwsze 10ml super, później mdłejeszcze 50 ml

 

Gruszka 50 ml nie takie rzeczy sie palilo no ale z braku laku ujdzie

 

Capucino:D Mua zarąbiste 60 ml

 

 

 

To tyle z tego co mam

 

 

 

Ja robię tak Baza 0 100ml gliceryna 150 ml mieszam i po zmieszaniu 10ml wlewam do butelki i na każde 10 ml 22 krople aromatu(18 jak ma mocny zapach)

 

 

 

Baza 36 10 ml bazy 150 ml gliceryny i tak samo z aromatem.

 

 

 

Polecam capella i inavera, inne mi nie podchodzą:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze to są liquidy, a nie "oleje", a po drugie to pierwszy raz spotykam się z określeniem "smolenia". Dużo moich znajomych to pali i wszyscy "wapują". Poza tym to brałem kilka razy, smak znacznie przyjemniejszy od zwykłego papierosa, ale drapie. Ogólnie to w ogóle nie palcie!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Po pierwsze to są liquidy, a nie "oleje", a po drugie to pierwszy raz spotykam się z określeniem "smolenia". Dużo moich znajomych to pali i wszyscy "wapują". Poza tym to zaciągałem się kilka razy, smak znacznie przyjemniejszy od zwykłego papierosa, ale drapie. Ogólnie to w ogóle nie palcie!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Po pierwsze to są liquidy, a nie "oleje", a po drugie to pierwszy raz spotykam się z określeniem "smolenia". Dużo moich znajomych to pali i wszyscy "wapują". Poza tym to brałem kilka razy, smak znacznie przyjemniejszy od zwykłego papierosa, ale drapie. Ogólnie to w ogóle nie palcie!

 

 

Przerost ambicji? VAPuje się z moda a ja pytam ogółnie co palicie @@#RELOP :facepalm:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mars, 6 - nie polecam, smakuje jak rzygi.

 

Sernik, 6 - cud, miód.

 

Mohito, 6 - dobry smaczek, polecam.

 

 

 

 

 

 

 

EDIT: Borówka amerykańska, 12 - również dobry smaczek, chociaż na moim "sprzęcie" bardziej czuć moc, niż liquid.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...