Skocz do zawartości
PREDATOR KU*WA

Pomocna dłoń

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: PREDATOR KUHWA

Wiek: 28 lat

Data rejestracji na forum: 24 styczeń 2016

Czas spędzony na forum: 5h+

Doświadczenie w ocenianiu: Były j@ oraz admin serwera TP oraz 4FUN upadłej sieci UD.com (starzy gracze powinni kojarzyć co oznacza ten skrót), były admin serwera CL oraz członek grupy oceniającej demka (W11) upadłej również sieci KN.pl (tak jak poprzednio)

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na forum jak i serwerach MH nie.

Dlaczego Ty?: Oferuję swoją pomocną dłoń, każda para rąk może się przydać. Staż w CS mam spory, oceniałem niejedne demka. Wiem, że mój staż na forum nie jest spory (bo tak tego nazwać nie można). Staram się o admina na serwerze ODD2#1, póki co z wynikiem negatywnym.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Kilka godzin na kompie jak i również telefonie.

 

Miesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie) Nie

 

Dwumiesięczny staż na forum: (Tak/Nie) Nie

Coś od siebie: Nazywam się Łukasz. Mieszkam od 6 lat w Holandii wraz z dziewczyną oraz synem. Gram kiedy mi czas wolny na to pozwala. Zawsze staram się pomagać tam gdzie dobrze mi się gra :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

Uzasadnienie: 
Wymagany conajmniej 2-miesięczny staż na forum Multi-Head.pl [lub]misięczny staż jako admin, bez ostrzeżeń na forum / dziale adminów.


Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...