Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Propozycja zmiany działu grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

 

Mam pewną propozycje co do zmiany w dziale grafiki, a mianowicie zmienić dział "Pojedynki" w dział "Pobieralnia"

 

Moim zdaniem bardziej przyda się dział skąd można pobrać różne rendery, fractale, c4d, czcionki, mockupy, itp niż pojedynki w których nikt nie bierze udziału :)

 

 

 

 

 

Nie wiem czy w dobrym dziale to napisałem. Jak coś przepraszam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzeba pamiętać, że "Poradniki" to nie dział to zupełnie co innego niż "Pobieralnia". Stosunkowo więcej będzie tematów i plików do pobrania niż tutków bo łatwiej wrzucić  plik do neta niż napisać tutorial. Mi by się nie chciało przeciskać się przez x tematów z plikami do pobrania po to by znaleźć 1 tutek. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze i z ręką na sercu usiądź i powiedz mi czy byś z tego SAM korzystał. Osobiście mam swoje wybrane miejsca z których biorę materiały itp. A dział Pobieralnia dodałby kilka niepotrzebnych problemów typu prawa autorskie lub linki które będą padać i będzie trzeba je odświeżać (reupload itp). Przytoczę przykład.. powiedzmy wpadnie Pan X który zapoda nam 10 tematów i w każdym po 2 linki z rarem do pobrania. Nakręci się na rangę grafika i ją oleje, po czym odejdzie z forum bo mu się znudzi. Linki wygasną i kto zrobi reupload?

 

 

 

Wydaje mi się że po prostu masz dużo materiałów którymi chciałbyś się podzielić lub pochwalić, ale do tego jest Deviant Art. To nie jest forum graficzne i większość z nas i tak szuka materiałów w google lub w/w deviant art.

 

 

 

Dodam że nie używałbym rzeczy z Pobieralni do tego by robić tu grafikę, bo jakie pracy by wychodziły gdyby wszyscy graficy korzystali z tych samych materiałów, gdzie tu unikalność. To jest forum o CS a nie forum graficzne ;)

 

 

:miecz:

 

Peace bro

 

Pozdr. Cthulhu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze i z ręką na sercu usiądź i powiedz mi czy byś z tego SAM korzystał. Osobiście mam swoje wybrane miejsca z których biorę materiały itp. A dział Pobieralnia dodałby kilka niepotrzebnych problemów typu prawa autorskie lub linki które będą padać i będzie trzeba je odświeżać (reupload itp). Przytoczę przykład.. powiedzmy wpadnie Pan X który zapoda nam 10 tematów i w każdym po 2 linki z rarem do pobrania. Nakręci się na rangę grafika i ją oleje, po czym odejdzie z forum bo mu się znudzi. Linki wygasną i kto zrobi reupload?

 

Wydaje mi się że po prostu masz dużo materiałów którymi chciałbyś się podzielić lub pochwalić, ale do tego jest Deviant Art. To nie jest forum graficzne i większość z nas i tak szuka materiałów w google lub w/w deviant art.

 

Dodam że nie używałbym rzeczy z Pobieralni do tego by robić tu grafikę, bo jakie pracy by wychodziły gdyby wszyscy graficy korzystali z tych samych materiałów, gdzie tu unikalność. To jest forum o CS a nie forum graficzne  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...