Skocz do zawartości
Sail

[ZAMKNIĘTY]Admini

Rekomendowane odpowiedzi

Poruszę pewnie kwestię denerwującą większość osób grających na serwie, a mianowicie obecność adminów....A raczej jej brak, jeśli zagłębiać się w szczegóły. Blisko 30 osób na serwie i nie ma gry, bo parę osób jedzie na czitach i to już nawet się z tym nie kryjąc, A admin? Jak nie było tak nie ma. Ja wiem, że każdy ma jakieś zajęcia i w ogóle, ale jeśli jest z 10 adminów na serwie jak nie więcej, a nikt z nich nie gra to jakaś porażka....Zdaję sobie sprawę z tego, że narzekam i w ogóle, ale to dość irytujące....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jesteśmy wstanie zmusić adminów, aby cały czas byli na serwerze.

 

Mają określoną ilość godzin, z których są rozliczani.

 

Wystarczy często napisać na SB nick i serwer i jakiś admin pomocniczy wejdzie

 

A pierwszego lepszego admina nie będziemy brali. Chcesz pomóc? To nagrywaj demka na odpałów/złóż podanie o admina tutaj(jeżeli spełniasz wymagania): http://multi-head.pl/forum/108-podanie-o-admina-cod-mod-400-lvl/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Staram się pomagać jak tylko mogę właśnie robiąc demka. Ale zanim ja je nagram + ktoś zbanuje gracza poprzez forum gdy nie ma na serwie admina to jest już 1/2 mapki z takim graczem. Wiem ze powinna być męska solidarność itp ale ja na serwerze widze tylko Anie ( z adminow )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Adminów jest teraz niewielu, poza tym zaczęła się np. szkoła ( u niektórych praca ) i oczywiście, że bd zmniejszona aktywność. Nie zgodzę się z tym, że tylko mnie widać na serwerze, bo wchodzą i inni admini jeżeli znajdą chwilę np. Mavers ( którego często teraz widzę na serwerze ) . I tak jak powiedział Strajk widzisz czitera to możesz nagrać demko i wstawić na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja się staram na serwerze zgłaszać cheatów jak jestem, ale nie jestem w stanie zostać adminem z moim wiekiem. Może kiedyś pomogę wam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W kontekście tego problemu pozwolę sobie ponownie zasugerować założenie osobnego serwera dla osób sprawdzonych, co do których raczej można mieć pewnosć, że nie czitują. Tacy gracze otrzymywaliby zaproszenia od adminów obserwujących ich grę na serwerze ogólnodostępnym i chyba lepiej, żeby nie działało to w drugą stronę, czyli na prośbę samych graczy. Nie chodzi mi o rezerwację slotów, a o samo dopuszczenie do grania na takim serwerze, np. za 5 zł za miesiąc, z klasami premium płatnymi osobno. Jednym z kryteriów mogłoby też być posiadanie konta na forum, o czym oczywiście nie należałoby graczy informować. Gracze regularni mieliby komfort oddawania się rozrywce nie zakłócanej przez cziterów, natomiast zmniejszona obecność adminów na serwerze ogólnym stanowiłaby trochę mniejszy problem przy założeniu, że grałyby na nim przeważnie osoby odwiedzające go sporadycznie oraz takie, które czitują, a zatem w ujęciu sumarycznym negatywny wpływ cziterów zostałby nieco zredukowany. Żeby było zainteresowanie takim płatnym serwerem, musiałby być dobrze dopracowany pod względem map, klas, perków i artefaktów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic nie poradzimy na to, że na serwerze brakuję adminów. Jeżeli spełniasz wymagania, to zapraszam do złożenia podania. Jeżeli widzisz, że na mapie biega cziter zawsze możesz nagrać demko, albo zgłosić mi lub innemu s@.

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...