Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]skarga na ManiaK ktory nie ogarnia txt

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:

Nick admina/gracza, który zawinił: ManiaK

 

Dowody:

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie: Witam. Grałem sobie na serwerze COD 200lvl 3 raz no i postanowiłem pograć speedchackerem , aż tu nagle w 4 runfzie Admin o nicku ManiaK kazał mi oddać mój perk a po chwili mnie zbanował za tekstury na których nie byłem. W tym miejscu gdzie sie znajdowalem moze wskoczyc kazdy i kazdy widzi ta osobe . Kazda klasa ktora posiada 2 skoko badz Grawitacje potrafi tam wskoczyc . Nie rozumiem tego Admna i jego zachowania . Proszę go trochę ,,ogarnąć". Z góry dziękuje i proszę o Ub , poniewaz właśnie zamierzałem kupować premium. ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby skarga miała moc musisz dać dowody za jej brak skarga jest zamykana i można dostać nagrodę w postaci Warna.. + to ze chciałeś kupić premkę nie zwalnia Cie aby dostać ub jeśli złamałeś regulamin.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

 

A więc..

 

Po wejściu na specta zauwazyłem że dany gracz sobie ładnie przysiadł na krawędzi na anarchii - txt. Jeżeli się nie mylę to są tekstury. ;)

 

Z racji tej iż przyćmił mi czarny humor to napisalem do kolegi - Oddaj perka bo i tak Ci sie nie przyda - bodajże miał TG czy coś w tym stylu.. Po czym dałem mu bana na 30min - który nie przysługuje do odwołania..

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...