Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Drobna skarga na admina ODD2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gram już trochę na waszym serwerze ODD2 mój nick 30` [t] ~OFFensive~ i chciałbym złożyć skargę ale nie taką poważną, będę się domagał chociaż tego upomnienia dla admina, już opisuję sytuację; gram sobie dzisiaj od 12 i razem ze mną gracz X obrażał mnie ostro przez jakieś 2 mapy, olewałem gościa ale w końcu pojawił się admin i dostał podajże kicka za obrażanie a ja też dostałem kicka ? no i właśnie chodzi mi o to dlaczego ja dostałem równo znaczącą karę w postaci tego kicka skoro to on mnie obrażał przez cały ten czas i ja go albo olewałem albo łagodnymi tekastami spławiałem typu:"gościu znajdź sobie może dziewczyne nerwowy jesteś" to dalczego on nie dostał bana a ja dostałem kicka ? gracze potwierdzą że nic mu nie odpisywałem z resztą sam admin widział i chciałbym wiedzieć od niego za co ten kick i dlaczego brak bana dla tego podmiotu "X" ?

 

 

 

http://files.tinypic.pl/i/00572/stq863gdb4ne.jpg

 

 

 

Pozdrawiam 30` [t] ~OFFensive~

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dam rady się  zastosować do wzoru bo nie znam godziny, nie mam w konsoli nicku admina banującego, zamknij temat w takim razie, przepraszam za problem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...