Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga, DixoneT.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 22:06

Nick admina/gracza, który zawinił: DixoneT

Dowody: Screeny z konsoli, zaraz po zbanowaniu


http://www68.zippyshare.com/v/74091744/file.html
http://www68.zippyshare.com/v/20113340/file.html
http://www68.zippyshare.com/v/3689878/file.html

Świadkowie: elo, Krychu

Uzasadnienie: Dostałem bana za obrażanie gracza, problem jest taki iż ja nie widzę w żadnym moim zdaniu słowa wulgarnego, a tym bardziej obraźliwego, o steam napisałem bo mnie gracz zaczął kilkukrotnie oczerniać na czacie że gram na "hackach", ale w mojej wypowiedzi nie było nic obraźliwego, a z tego co wiem to na większości serwerów w regulaminie jest napisane jasno i wyraźnie, zakaz oczerniania, a wszelkie zastrzeżenia zgłaszać na u@, więc nie rozumiem dlaczego wypisywał na czacie ogólnym głupoty iż używam hacków. 

Dodatkowo co jest jeszcze lepsze, to ja dostałem bana, a na jednym z widniejących wyżej screenów widoczne jest zdanie w którym to tamten gracz mnie obraża, w sposób wulgarny, za co w ogólnie nie zostaje ukarany. DixoneT ja rozumiem że masz admina i chciałeś się poczuć ale myśl trochę coś zanim zrobisz bo dochodzi właśnie do takich sytuacji. 

@Tofak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem świadkiem że ban był w pełni uzasadniony za twoje zachowanie na serwerze. Sam Ci miałem dać ostrzeżenie. Według mnie skarga bezpodstawna tyle.

 

 

 

 

To przeczytaj sobie lepiej dokładnie temat i włącz chociaż dodane screeny, a nie wpisuj się tu jeśli nawet tego nie zrobiłeś, bo widocznie albo tego nie zrobiłeś albo muszę ci wysłać jakieś "przybliżone" screeny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry chłopaczku. Ale wykazujesz nadzwyczajny brak szacunku. I zachowujesz się jak zbulwersowany gimb. Wyśmiewasz gracza po czym robiąc to samo w moim ostrzeżeniem.

 

Do tego skarga za bana na 5 minut? Proszę Cię. Żenada,obciach i hańba. Tyle w temacie!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Sorry chłopaczku. Ale wykazujesz nadzwyczajny brak szacunku. I zachowujesz się jak zbulwersowany gimb. Wyśmiewasz gracza po czym robią to samo w moim ostrzeżeniem.

 

Do tego skarga za bana na 5 minut? Proszę Cię. Żenada,obciach i hańba. Tyle w temacie!

 

 

 

 

Skarga za ban na 5 minut, dla mnie to pięć minut to nic strasznego, ale straszne jest to za co ty bany dajesz i komu, dlatego ta skarga.

 

 

 

 

 

DixoneT: tofak przymknij się

 

DixoneT: Radzę ci

 

Pro100zDyni: Kozak w necie piz*a w świecie!

 

Tofak: DixoneT za co bana mi dasz?

 

 

 

 

 

To jest według ciebie z tym wszystko w porządku? Dziękuje za takie uspokojenie mnie:) 

 

Po uspokojeniu mnie napisałem na czacie tylko za co mi bana dasz, a ty mnie zbanowałeś pomimo tego iż tamten gracz mnie obraził. 

 

 

 

BRAWO  :rofl:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Skarga jest zbedna 5 min poczekaj czlowieku i wroc do grania

 

 

 

 

Kolejny który myśli że tu chodzi o długość mojego czekania, nie ludzie tu chodzi o to iż administrator nie wymierza prawidłowo swoich decyzji.

 

Szkoda że wszyscy w tym temacie podsumowują się do "długości bana", a nie do tego co zaszło konkretnie, ciekawe czemu, może dlatego że nie ma żadnego wytłumaczenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Skoro Tofak dostał bana na 5 minut za to co widać na ss(chyba, że było coś jeszcze), to dlaczego gracz pro100zdyni nie dostał takiego samego, bądź podobnego bana?

 

 

 

 

Na wszelki wypadek mam jeszcze screeny wcześniejsze z rozmowy, jeśli te nie wystarczą to chętnie mogę je udostępnić.

 

Nie obraziłem w żadnym wypadku tego gracza, stąd ten problem:) 

 

 

 

 

 

 

 

/sora za post pod postem ale jakiś lag, można to złączyć? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...