Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Russkan redaktorem?

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adam

Wiek: 15

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: Nick steam: Russkan || MIX ON

Staż na forum: 3d 11h 32m 41s

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Nigdy nie byłem, ale chcę spróbować ;)

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Admin dd2/inf

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 9

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Zależy, bo szkoła, ale tak to mogę poświęcać dużo czasu na forum i co najmniej 1 wywiad tygodniowo

List motywacyjny: Jako redaktor będę się starał prowadzić wywiady ciekawe, nie za długie i nie za krótkie. Postaram się je tworzyć tak, aby czytało się je jak najpłynniej i najlepiej. 

Przykładowy wywiad[najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie]: Przepraszam za krótki wywiad ale czas mnie gonił :) Mam nadzieję że się spodoba.

[align=center]Ja

[/align]

 

[align=center]Ten Zły

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

Witam wszystkich. Dzisiaj przeprowadziłem wywiad z użytkownikiem Ten Zły. Przywitaj się!

[/align]

 

Dzień Dobry

:)

 

Pierwsze pytanie. Powiedz nam, skąd pochodzisz, jak się nazywasz i czym się interesujesz

.

Mam na imię Kuba , urodziłem się w Wadowicach i nadal tu mieszkam , chodzę do technikum górniczego , interesuję się swoim zawodem oraz swoim klubem na tle sportowym, a także kibicowskim.

 

Wspomniałeś, że chodzisz do technikum górniczego. Powiedz nam, na jakim kierunku jesteś i do której klasy chodzisz.

 

Oczywiście. Wybrałem profil technik górnictwa podziemnego , jest to zawód z przyszłością i na pewno wyjdzie mi to na dobre niż praca u prywaciarza na czarno za marne grosze , oczywiście 4 klasa , egzaminy , matura, ciężko będzie :)

 

No niezły kierunek sobie wybrałeś, zmieńmy teraz temat. Uprawiasz jakiś sport lub czy uprawiałeś jak byłeś mały?

 

Zawsze chciałem zostać piłkarzem , jak to mały chłopiec. Grywało się na podwórku , grało się w żakach, juniorach... Z powodu dojazdów do szkoły ponad 50 km i późnych powrotów do domu zrezygnowałem z gry w piłkę. Chodzę czasem na orlik pograć dla relaksu . Nie ograniczam się do jednej dyscypliny , ruch sprawia mi przyjemność, a ja z niego korzystam w różnych formach np. pływalnia , jazda na rowerze

:)

Też chciałem zostać piłkarzem, jednak przerzuciłem się na tenis stołowy :P Prawda, jak gra się ciągle w piłkę to z czasem staje się to nudne, chce się spróbować czegoś innego. Masz może jakieś osiągnięcia sportowe?

 

Wybitny na pewno nie byłem :D. Chyba 3 medale , jeden za króla strzelców na juniorskim turnieju i nic więcej.  Bardziej mój czas poświęcam na wspieranie swojego klubu, poznawaniu historii, która bardzo mnie ciekawi, zwłaszcza historia z okresu wojen światowych

:)

 

Tak więc dziękuję Ci Kuba. Miło mi było przeprowadzić z tobą wywiad. 

 

Również było miło choć podszedłem do tego wywiadu sceptycznie , jestem zadowolony. Życzę Ci dostania się na posadę redaktora i wspinaniu się coraz wyżej na Multi-Head . Cześć :]

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm gdy wchodziłem w temat i nie zjechałem niżej to zapowiadało się ciekawie, leecz gdy zjechałem, to moje zdanie niestety się zmieniło.

 

Chyb wiadomo o co chodzi wywiad za krótki zdecydowanie za krótki. Błędów za wiele nie zauważyłem, lecz jest tam mało problem z interpunkcją, ponieważ piszesz "dyscypliny , ruch" a przecinek powinien być zaraz po y. No niestety muszę być na nie, dopóki tego nie poprawisz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie niedawno odszedłeś z sieci z wiadomych przyczyn kilka dni temu wróciłeś i dostałeś admina na dd2/inf więc się ciesz na tą chwile za dużo tych rang chcesz mieć po tym co zrobiłeś. Wywiad krótki. Nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry, ale jestem na nie.

 

Słabo zdania budujesz, masz szczęście, że już czas szkoły podszkolisz się na Polskim, i będziesz mógł napisać podanie po raz drugi, za 2 tygodnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...