Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga,Ban

Rekomendowane odpowiedzi

 

Data i godzina:29sierpnia, około 16.27 

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Prox :*

 

Dowody:http://scr.hu/0ub2/crmrl

 

Uzasadnienie: gracz ''Prox :*'' nie wykonuje celów i daje taki sam przykład graczom a potem się dziwi ze inni nie zarazają :) kolega wzioł anti :) a ''Prox :* '' nie było nawet stać na antidotum:) 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolega wziął antidotum a spojrzałeś chat? V.I.P FPSEK:/daj proxy 6. Ja widać na screenie brakuje mu 6 a kolega tylko się pomylił

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko że kolega wzioł anti jak miał 21 AP:) wiec jescze brakuje 5AP. :) a Prox zanim kolega nabił 5AP to powinien go zabić  :))))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowód że kolega ma 21AP? Widać Alberciku że nie wykonujemy celów mapy? Czy tak tylko się uwziołeś na Proxa i szukasz tylko jaki błąd popełni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety nie mam dowodu :) ale jakbyś zwrócił uwagę to admin ''Prox :*'' do konca rundy nie wzioł anti :) a kolega dalej AP nabijal :) i po 2 to kolega mógł mu dać te 6AP potem mogli jednoczesnie wziaść antidotum :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra teraz ja może się wypowiem

 

 

 

On wzioł anti i napisał daj proxy 6 pomyłka po prostu a jak chciał wpisać daj prox 6 to go zarazili

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i co? ale jak gracze tak robią :) czego jestem świadkiem :> to odrazu wpadasz w bulwers :) i banujesz..:) a jak Ty zrobisz takie coś :) to nic z tego nie bedzie? toć Ty kurcze Św.Krową nie jesteś :) dla mn jesteś zwykłym graczem..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie jesteś normalnym graczem,wszystkich traktuje tak samo :)

 

Ps. Myślisz ze masz admina to możesz wszystko? :) ze nic Ci nikt nie zrobi? Tu się mylisz:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin nie może wszystkiego, lecz może wiecej od zwykłego gracza. Jakby admin był graczem to po co by było podanie na admina. Użyj mózgu bo Ci chyba zanikł.

 

Nie twierze że nikt mu nie może nic zrobić, lecz ma większe prawa niż 13 latek który bezmyślnie pisze skargi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego chodzi mi oto że wziął anti i napisał daj proxy 6 zamiast daj prox 6 -.- popacz na ss'a jak chciał wpisać poprawnie to go zarazili

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po 1.nie jestem Twoim kolego :))))))

 

po 2. no i co?:) ale ten ss był zrobiony po 15sekundach :) bo zanim mi sie program wlaczył i wgl :) 

 

po 3. Masz prawo natychmiast go zabic :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś odważny :) bo masz admina?:> nie miałeś admina bo jakaś komplikacja była (nie wiem o co chodziło) chyba 1-3dni go nie miałeś nie mam pojecia bo nie grałem i jak wbiłem to Ty odrazu straszyleś graczy za różne przewinienia :)  ''Jutro dostaniesz bana bo dopieru jutro bd miał adma''

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra koniec. Na ss widac, ze gracz daje ap adminowi na anti. Prox my sobie porozmawiamy bo to jest pierwsza skarga na Ciebie i nie chce Ci na " dzien dobry " dawac ostrzezenia, ale mam nadzieje ze taka sutuacja sie nie powtorzy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 Kolegą Ortografia. Tak nie jestem twoim Kolegą bo Ty nie masz kolegów. 15 sekundach daj mi dowód, nie ma prawa go natychmiast zabić jeżeli bierze anti.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Racja :) nie mam kolegów:> mam przyjaciół :) i ''Motresh'' mam prawo popełniać błędy:) i gdzie jest napisane ze nie ma prawa go zabić?:) pokażesz mi?:>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1. Tak nie mówiłem

 

Po 2. Zawsze był admin na serwie do którego przez te 1-3 dni mogłem pisać w grze lub na ts'ie

 

Po 3. Kryjesz sie tym że mam adma i mówisz że mi wszystko wolno

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...