Skocz do zawartości
JNSRR

Wieczorny wywiadzik z Jakubem.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Modishorty, mało osób go zna pod tym nickiem. Większość pozna go z nicku "uspokuj się bo dostaniesz wpier.", społeczność JAILBREAK wie kto to jest. Zapraszam do czytania :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]


[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]JA

 

modishorty

[/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center]

Witam Cię, dziękuje iż zgodziłeś się na wzięcie udziału w wywiadzie.

 

 

Witam, nie ma sprawy.

 

 

Pierwsze pytanie jest z sfery prywatnej, opowiedz nam trochę o sobie, co robisz itp.

 

 

Mam na imię Jakub, mam 13 lat, mieszkam w Lubaczowie. Zajmuje się głównie piłką nożną z czego jestem zachwycony i marzy mi się kariera piłkarska.

 

 

Życzę Ci żeby twoje marzenia się spełniły, powiedź nam gdzie dokładnie leży "Lubaczów"?

 

 

Na wschodnio południowej części Podkarpacia, aż pod samą Ukrainą.

 

 

UU, daleko. Oby żadna rakieta w Ciebie nie trafiła :). Od kiedy jesteś na multi-head.pl?

 

 

No półtora roku temu zacząłem grać na Jail Breaku pod nickiem "uspokuj się bo dostaniesz wpier." Kiedy serwer upadł, a na niego miejsce wskoczył Cod 40k lvl znalazłem inną sieć, ale mi się znudziła po czym powróciłem do Multi-Head.pl i gram teraz na Only DD2, akurat dzień po moim powrocie wzniósł się nowy Jail, o którego bardzo prosiłem Malu i posłuchał ;).

 

 

No już masz trochę doświadczenia. Jail był błagany przez wszystkie osoby, które na nim grały :-) Opowiedz nam jakąś ciekawą, śmieszna lub inną historię z Twojego życia.

 

 

Kiedyś jak byłem na wsi u mojej babci z kuzynką wyszedłem na dwór, a ona jak to się mówi wdepnęła w nie powiem co, szybko pobiegła do domu i poprosiła babcie, żeby umyła jej nogę. Po 2 godzinach znowu wyszliśmy na dwór, a ona znowu w tego krowiego placka weszła.

 

 

Combo :D, szczęście Twoja kuzynka ma, niech zagra w totka. Jakie rangi chciałbyś posiadać na multi-head.pl i czemu uciekłeś na inną sieć?

 

 

Pragnę zostać adminem Jaila oraz OnlyDD2#2. Wiem, że za multi-admina trzeba płacić, ale to dla mnie pestka. No na MH grałem tylko na Jailu i nie wiedziałem, że są inne serwery, wiesz miałem 11 lat.

 

 

 

Taki "jeba* biede", a tak serio fajnie że chcesz pomóc serwerom i ekipie adminów. Jak oceniasz prace administracji, modków oraz adminów?

 

 

No jestem z nich dumny. Robią to co trzeba, tylko jeden członek UBT nie wyczół kolesia na wh, którego zgłosiłem, ewidentnie walił przez ściany. Ogólnie Malu jest teraz jedną z głównych głów Multi-Head.pl ogarnia wszystko co mu się da do roboty.

 

 

Każdy Super Admin robi dużo. To teraz mniej przyjemne pytanie, kogo nie lubisz na sieci?

 

 

Wszystkich lubię, oprócz paru osób na Jailu, które free killują np. włączają tak zwaną "ogórkową" czyli lawę w terratium i mówią, że to ktoś inny.

 

 

Człowiek o złotym sercu, interesujesz się może motoryzacją ? Jak tak, to podaj nam swoją ulubioną markę pojazdu mechanicznego.

 

 

 

Nie za bardzo interesuje się motoryzacją, ale bardzo lubię pooglądać nadjeżdżające volkswagen.

 

 

Fajna marka, masz może jakąś ulubioną drużynę piłkarską?

 

 

Tak. Moją ulubioną drużyną jest Barcelona.

 

 

TYLKO REAL, jakiej muzyki słuchasz i podaj linki do swoich ulubionych piosenek.

 

 

[/align]

 

[align=center]i

[/align]

 

[align=center]https://www.youtube.com/watch?v=0QeZarh0cO8

[/align]

 

[align=center]lubię piosenki z przekazem.

 

 

To na koniec sucharek :), podaj nam jak jakiegoś masz.

 

 

Ej ty nie pal tyle bo umrzesz,

 

Ja jeszcze nigdy nie umarłem.

 

 

Dobre :P, chciałbyś kogoś pozdrowić??

 

 

Pozdrawiam całą sieć Multi-Head.pl oraz mojego kuzyna "Araba", którego jest ta pierwsza nuta pod tytułem "Arab 30".

 

 

Dziękuje za wywiad i do widzenia.

 

 

No to cześć :).

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spoczko wywiad :)

 

Czy mógłby ktoś przeprowadzić ze mną wywiad? Jestem nowy, chciałbym aby Administracja i Userzy mnie troszkę poznali :) 

 

Czekam na chętną osobę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...