Skocz do zawartości
Del

[ODRZUCONE]Del

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Piotr

 

 

 

2. Kontakt: Steam: Del lub forum.

 

 

 

3. Lokalizacja: okolice Katowic.

 

 

 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: Przeciętnie 2~3h dziennie (granie) od 6 do 15 godzin przy pluginach

 

 

 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Jestem prawie cały czas

 

 

 

6. Posty (min. 500 sensownych): Nie posiadam. Na moje wytłumaczenie :(Nie jestem długo w sieci (ok 2 miesiecy) +Staram sie robić tematy zamiast postów. Wszystkie moje posty/tematy zawierają dużą ilość informacji dotyczących tematu na który sie wypowiadam wiec zazwyczaj nie muszie pisać 2 raz w tym samym temacie (dla uzupełnienia))

 

 

 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): 

 

-Moge sie zajmować organizacją konkursów na serwerach (posiadam wiedze by zrobić dowolny konkursowy plugin na serwer + posiadam doświadczenie)

 

- Opieka nad serwerami w sieci (obecnie trzymam piecze nad 5 serwerami w sieci (dotyczy włączania/wyłączania modyfikacji modów)

 

 

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum:

 

- Nasze serwery (opieka nad serwerami (techniczna + pomoc dla adminów)

 

- Muli-Amxx (jeśli będe miał dobry upload moge wrzucać jakieś materiały - bez tego moge wrzucać jakieś poradniki)

 

- Counter-Strike 1.6 (siedze w cs od samego poczatku jego istnienia - potrafie rozwiązać problemy graczy)

 

 

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi:

 

- Część administracji miała ze mna do czynienia (TS)

 

- Jak do tej pory zrobiłem pare serwerów w sieci wiec jakaś komunikacja z adminami/graczami była 

 

- W miare możliwości staram sie być asertywny (chociaż czasami nie potrafie powstrzymać sie od sarkazmu)

 

 

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:

 

- Cierpliwość - jest. Zazwyczaj wiem co robie wiec z cierpliwością idzie wiara w swoje umiejetności.

 

- Systematyczność - 80%  (zalezy czy nie zostaje nagle zajęty czymś ważniejszym (każdy ma swoje życie))

 

 

 

11. Coś o sobie:

 

Piotrek 23 lata, zazwyczaj potrafie w problemie znaleźć złoty środek:)

 

 

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):

 

- Byly H@ sieci forum.piromani.pl (~5 lat temu)

 

- Moderator w sieci holyshit.pl (ok 3 lat)

 

(Holyshit ma IPB wiec wiem co jak działa :) Nawet jeśli bym czegoś nie wiedział - szybko sie ucze.)

 

 

 

13. Obowiązkowe mikro: Jest

 

 

 

PS.

 

 

 

 

 

"Nie spełnianie któregoś z powyższych punktów dyskwalifikuje Cię z bycia Moderatorem na naszej sieci. Pisanie podania ze świadomością nie spełniania wszystkich kryteriów traktujemy jako łamanie zasad panujących na forum. Konsekwencją tego będzie przyznanie punktu ostrzeżeń."

Wiem że nie spełniam 500 postów. Jeśli można by było uznać każdą małą poprawke jaką dodałem na serwery jako post to miałbym ich wiecej niż 500:). Wiem też że 500 postów to granica "zaufania" danej osobie - mam nadzieje że ufacie mi na tyle żeby przymknąć oko na ten punkt:/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...