Skocz do zawartości
Zielonaa.

Rymowanie :D

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich którzy umieją cokolwiek zarymować :D pokażcie tu swój talent ! Można pisać cokolwiek wierszyki o miłości, teksty o życiu, dissować się może nam tu jakaś bitwa na rymy powstanie liczę na was! :D A tu tak na zachętę kolega chciał mi pomóc w napisaniu tekstu i kazał mi go zdissować to mnie trochę poniosło :D Oczywiście te wszystkie wyzwiska nie były na serio ;)

 

 

 

 

 

[align=center]Jestem jak pacman wpie*dole Cie w calosci nie dosc Ci ? ci ci ci*pooo jestes tu incognito nikt cie nie zapraszal tuu wypie*dalaj juuz raz dwa bo zrobie Ci jazde na maxa to jest ten panchlajn ktorym cie rozpie*dole w pyl mam w chu* sil zeby dalej napie*dalac tu ten rym strach juz dawno uciekl Ty idz razem z nim bo Ci tu zrobie kryminalny film nie widziales takich akcji nie chcialbys miec tych atrakcji wiec wracaj do piaskownicy bo tu sie nikt z toba nie liczy ..[/align]

 

[align=center]uliczni melanzownicy przed komputerem jestes jednym z nich typowym pozerem historie z dup*y wziete to nie pojeeetee czy ten swiat zwariowal czy ty jestes takim agentem o tak teraz mam wkrete i na zachete dam Ci liscia w ryj nie potrzeba mi wiecej sil bo padniesz po jednym strzale pedale masz jakies ale? skandale jakie skandale? w dup*ie byles gowno widziales nic nie slysze cos powiedziec chciales?zabraklo Ci slow? a tak to taki wygadany spie*dalaj na drzewo prostowac banany juz zajarany? wiem ze cie kreca te rymy zazdroscisz bo nie masz takiej rozkminy cale dnie przed kompem patrzysz w monitor jestes taka internetowa ci*pą juz szkoda mi slow na takich lbow je*ane nol lajfy wez idz w chu* :D[/align]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Angelka i jej Zielona zelka. Księzniczko z bajki chodz zemna po fajki :P Moja prosto lininja gadtka jest niczym hatka kubusia puchatka.

 

to tak na początek :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siema łaki, nagrywam tu te tracki, swoim błyskotliwym rymem nadrabiam we flow braki. Gdy wyjdę z cienia nagram płytę roku, wtedy spropsujecie mnie i będziecie wszyscy w szoku. :D  Spontan :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ej zielona nie cwaniakuj bo do jutra będzie z ciebie kilo wraku Myślisz że jesteś dobra? to tylko wielka ściema jeden powiew wiatru i cięnie ma hahahaha:D

 

Jaki w ogóle bezsens :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O jakim dissie mowa, śmieję się tu stale, Ty jesteś Brazylią, ja jak Niemcy w półfinale. Ty jesteś jak Peja, reprezentujesz biedę, przypomnę Ci wynik bo wygrałem 7:1 :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


DarlAdi takiego kozaka zgrywasz? to ty chyba nie wiesz jaka ze mnie wielka ryba Ej ty takiego cwaniaczka zgrywasz myślisz że rymami laski wyrywasz? :D hahaha

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zaczaiłem, że to co napisałeś to miał być diss bo kompletnie nic się nie rymowało :D  

 

 

 

Nie zależy mi na laskach, nie zależy mi na fejmie, lecz uśmiechu z mojej twarzy nigdy nie zdejmiesz. Twoje rymy są żałosne Tiblu, musiałeś je chyba pisać na kiblu :3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ziomku tutaj nikt nie spina każdy próbuje swojego rap skila :D

 

Robię to pierwszy raz więc doceń mój cenny czas hehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siema gej*, zaraz coś tu dla was skleję. Mówisz o mnie - jesteś mierny? Rozpierdol* cię na każdej pętli. Lepiej od razu zbastuj, bo nie masz do mnie podjazdu, suk*, radzę Ci- goń się, bo lecisz na propsie, a wiesz, że w każdej chwili mogę zawiesić flagę na Twoim giewoncie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przegrywasz tę bitwa na słowa na razie, chyba sobie kpisz nie zostanę Twoim paziem. Jestem myszą, a Ty kotkiem pozbawionym futra, tymczasem na dziś koniec, idę spać, do jutra! :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...