Skocz do zawartości
Zielonaa.

[ODRZUCONE]Zielonaa.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Angela

2. Kontakt: Steam, Forum

3. Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: 3-4h 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 7-8h zależy od dnia

6. Posty (min. 500 sensownych): Nowe konto. Na tym tylko 80.

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pilnować porządku, kultury, utrzymać miłą atmosferę.

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Całość

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: To już niech ocenią inni :)

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Oczywiście jak już się czegoś podejmuje to robię to na 100%. Służę również pomocą jeśli ktoś ma jakiś problem. Staram się opanować emocje chociaż nie raz jest to dość trudne.

11. Coś o sobie: Brzydka, zła i szczera ale to już chyba wiecie ;)

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Tak. Wiem co i jak.

13. Obowiązkowe mikro: Posiadam

 

Ps. Dla tych którzy nie wiedzą moje poprzednie konto zostało usunięcie na moją prośbę. Jestem tu od niecałego roku z tym, że miałam małą przerwę od sieci. Obejmowałam tu już stanowiska takie jak: Moderator TS3, Admin ODD2, Admin TP i UbT :) Teraz chciałabym się zająć forum, bo już mniej gram w cs. A wtedy okoliczności zmusiły mnie do zrezygnowania z powierzonych mi funkcji jednak myślę że dobrze się sprawowałam. Wróciłam z większym dystansem do pewnych spraw i mnóstwem wolnego czasu. Nie chciałam żadnych rang jednak moderator to jedyna która tak bardzo by mi odpowiadała i akurat została otwarta rekrutacja :)

 

Cebi trochę czasu już minęło od mojego powrotu wcześniej pracowałam teraz już nie pracuję. A odpowiedź na Twoje wątpliwości masz w ostatnim zdaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie,że na TAK. Świetna dziewczyna,która z łatwością zajmie się tym forum. Do tego miła,kulturalna i szybko łapie kontakt z ludźmi. Moim zdaniem dobra osoba na to stanowisko :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zielonaa.

 

Może zbyt długo się nie znamy, ale nasze wieczorne rozmowy na ts mnie bardzo do ciebie przekonują.

 

Jesteś naprawdę miło osobą i kulturalną.

 

Zawsze można do ciebie napisać i pomożesz.

 

Moja Zielonaa :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zielona a jednak xD . Masz moje tak jesteś bardzo ogarnieta i długo na forum .

 

 

Achhhhh i te nasze rozmowy do rana na ts :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Cebi.

 

Nie widzę nic takiego w tym poście. Angela już nie pracuje i ma mnóstwo wolnego czasu. A już na pewno na tyle, aby poprawnie sprawować funkcję moderatora :)

 

A teraz coś ode mnie!

 

Na prawdę sympatyczna kobieta, pomocna, z długim stażem i dużo dużo więcej :D

 

I jeszcze ważna rzecz - Zielona na prawdę chce pełnić na forum funkcję moderatora ;)

 

Także ode mnie wielkie TAK!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...