Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie TiBlU

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę ze szansę CI można dać

;) Bo siedzisz na serwerze na spekcie bez sensownie i nabjasz godziny.. moze na forum siedząć bd coś działać bardzej pozytywnego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby jednego wymagania nie spełnia, ale nie dużo mu brakuje do 6 miesięcy. Moim zdaniem przyda mu się dodatkowa robota poza pracą w UBT, gdzie zawsze mnie uprzedza ! Moim zdaniem dobry kandydat na moderatora i fajnie się z nim współpracuje. Myślę, że na początku byłoby mu ciężko, ale z czasem powinien sobie bez problemu poradzić. Jestem na TAK :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak.

 

Tak jak ktoś już pisał, da mu się czas na ogarnięcie (miesiąc próbny wystarczy) i się zobaczy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo to, że cię lubię jestem na nie. Ostatnio zostałeś adminem ubt, masz admina na 3 serwerach i tam działaj. Na sieci jest więcej osób, co czekaj na ta funkcję i bardziej na nią zasługują.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, nie znasz się totalnie na czitach nie wiem jakim cudem masz wgl admina lub range ubteam , a pchasz sie jeszcze na wyższe rangi. Sory ale prawda jest taka, ze z Twoimi umiejętnościami zasługujesz na max usera. Elo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. 

 

 

 

Tylko nie zapomnij o sprawach UBT bo nie lubię po kimś naprawiać ss'ów jest ub a nawet nie sprawdzone. niech się aquax obudzi wreszcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE:

 

 

 

-Za krótko z nami jesteś

 

-Za szybko coś te posty wbiłeś

 

+Ogarniasz UBT

 

+Wymagania

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...