Skocz do zawartości
Gość

VIP = BAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

 

Mam na imię Tomasz. Po 10 latach przerwy wróciłem do cs. Od miesiąca gram u Was regularnie praktycznie codziennie. Wasz serwer mi się spodobał, a że jestem raczej przeciętnym graczem postanowiłem wykupić na dwóch multi hedach VIPy. Od tego czasu niestety gra zamiast stać się przyjemniejsza, stała się dość męcząca ponieważ bardzo często jestem banowany a podawany powód "Wstaw screeny na...". Ja rozumiem, że dbacie o to aby na serwerze nie było cziterów i podchodzicie do tego bardzo skrupulatnie i nie pozostajecie obojętni nawet w przypadku podejrzenia o nieczystą grę. Niestety jednak chyba zachodzi konflikt interesów jeżeli z jednej strony dajecie możliwość poprawienia sobie statsów za pomocą konta VIP a kiedy taki gracz osiąga doby wynik jest "z urzędu" podejrzewany o nieczystą grę i "profilaktycznie" banowany. Oczywiście Wy na ten temat będziecie mieli swoje zdanie ja będę miał swoje. Mój post raczej nie jest zachętą do dyskusji. Chcę tylko wyrazić swoją opinię jako klienta na temat produktu/usługi jaką u Was zakupiłem. Po prostu nie jestem z niej zadowolony (powiecie "to nie kupuj"). Bo czy można być zadowolonym kiedy przy osiągnięciu dobrego wyniku zaczynam się stresować, że zaraz dostanę bana na podstawie podejrzenia i ssów z których nic nie wynika bo za każdym razem dostaję unbana. Ja nie proszę o jakieś szczególne traktowanie ale zwrócenie uwagi na kwestię tego, że jestem VIPem a a czuję się traktowany jak oszust albo noob, który gra pierwszy raz i nie wie, że trzeba iść do podłożonej paki. Szanowna Administracjo... podkreślam, że odkąd kupiłem vipa mam lepsze statsy ale gra mi się ogólnie gorzej i sposób w jaki jestem traktowany nie zachęca mnie do tego aby kolejny raz skorzystać z konta VIP. Może zastanówcie się nad tym aby VIPa, który gra już jakiś czas na serwerze banować na podstawie konkretnych dowodów z demka czy z czego tam się da ale nie na podstawie podejrzenia i ssów, które nie wskazują na to, że gracz taki w jakikolwiek sposób łamie zasady serwera lub zasad fair play. Przez pierwsze 3 tygodnie grałem na zwykłym koncie, nie wykazywałem jakiś szczególnie dobrych wyników i nie zostałem zbanowany ani raz. W przeciągu tygodnia od wykupienia VIPa zostałem zbanowany już 5 razy. Nie wiem czy osoby czytające ten post czerpią jakieś korzyści materialne płynące ze sprzedaży produktu, usługi jaką jest konto vip, ale jakby nie patrzeć prowadzicie tu działalność. Ja też prowadzę sklep i takiej sytuacji sobie u mnie firmie nie wyobrażam, że klient, który zostawia u mnie pieniądze jest traktowany jak złodziej czy oszust. Nie ma mowy nawet o podejrzeniu. Dam Wam dobrą radę - taki system się sprawdza bardziej niż ten, który obecnie tu panuje a przypomina bardzo niechlubny system jaki panował na Polsce w latach 60' i 70' lub jeśli młodsze pokolenie woli można to porównać do obecnego systemu sądowniczego działającego na zasadzie "udowodnij swoją niewinność".

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardziej chodzi o to, że grasz na ns'ie. A bardzo często ludzie, którzy mają dobre staty na nsie posiadają wspomagacze.. Ja miałem to samo gdy zaczynałem przygodę na tej sieci, w ciągu tygodnia dostałem 6x ss, jednak po pewnym czasie admini stwierdzili, że jednak nie posiadam wspomagaczy i mam spokój.

 

Jednak drugą sprawą jest podejście niektórych adminów(nie będę palcem wskazywać żadnego), którzy po wprowadzeniu "kar" za nie kręcenie demek, dają od ręki SS, bo wolą sobie pograć, zamiast popatrzeć na danego gracza. Dzisiaj w ciągu 2 rund jeden admin zbanował z powodem "Wstaw..." bodajże 6osób, a w drugiej ostatniego banował będąc już w grze. To trochę chore jest.(2 już dostały ub).

 

A dlaczego tak admini robią? Ponieważ muszą nagrywać demka(oczywiście jest HLTV, ale czasami się zwiesza), a to zajmuje 2-3 rundy + oglądanie gracza. A większości po prostu się nie chce, dlatego SS są robione w takich ilościach, gdy jakiś gracz stwierdzi na admin_say'u, że jest odpalony. Dopóki nie zmienimy podejścia adminom, dopóty będą takie oto sytuacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,

 

 

 

Nie ma możliwości aby osoba wykupująca VIP'a wzbudzała mniejsze zainteresowanie administratorów. Admini oceniają graczy przez pryzmat gry oraz osiąganych wyników. Pragnę zaznaczyć że na serwerze ODD2 #1 grasz regularnie od 2 tygodni, więc jesteś świeżym graczem i inna admini mogą Cie nie znać.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Joe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi się wydaje (tak jak Joe), że troszeczkę przesadzasz z tym iż myślisz że mając/kupując Vipa gracz jest przez adminów pomijany. Ale żeby otrzymywać 5-6 ssów w ciągu jednego tygodnia to już przesada. Pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogę cię tylko zapewnić, że jeśli sytuacja będzie się notorycznie powtarzać i nadal będziesz otrzymywał ban z tym samym powodem, dopilnujemy, aby leniwi admini zostali ukarani. Wszystko ma swoje granice. Resztę treściwie opisał ci Joe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dziękuję za zainteresowanie tematem. Pragnę tylko nadmienić, iż jako posiadacz konta vip nie liczę na łagodniejsze sprawdzanie. Jestem nawet za tym aby vipy były mocniej brane pod lupę. Jednakże jeśli jako vip mam być banowany to na podstawie niepodważalnych dowodów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem zwolennikiem SS z demkiem. Jeśli jesteśmy pewni że gracz coś ma to robimy mu SS i demko. Jeżeli akurat się odpali w tym momencie co są SS to zarąbiście, jeżeli nie to może demko coś da.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam ponownie.

 

Wróciłem po krótkiej przerwie żeby sobie znów u Was pograć. Jestem przeciętnym graczem dlatego wykupiłem sobie usługę VIP na dwóch serwerach. Statystyki mi się poprawiły ale niestety za dobre wyniki znów jestem banowany. Średnio co drugi dzień. 555_dni bardzo proszę o wyciągnięcie konsekwencji od adminów, którzy bezpodstawnie mnie banowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...