Skocz do zawartości
pionteczekessa

Parę słów o Paulince :D

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]@Jellyfish. - miła i przyjemna osoba. Dowiedzcie się o Niej więcej czytając ten wywiad.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj Jelly. Skoro zgodziłaś się na wywiad, przedstaw się i powiedz parę słów o swojej osobie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam, jak większość wie mam na imię Paulina, aktualnie mieszkam w Warszawie i mam 22 lata (za niecałe 3 miesiące). Co mogę powiedzieć o sobie... trzeba mnie po prostu poznać. xD

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ok Paulinko, w takim razie postaram się Ciebie zapoznać z czytającymi wywiad. :D Co porabiasz na co dzień?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na co dzień bawię się w gospodynię domową. Sprzątam, piorę, gotuję i zajmuję się dzieckiem. Mało mam wolnego czasu.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzieckiem? Co nam o nim powiesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ma na imię Filip i ma 4 miesiące, mega słodziak z niego.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Aaa, jeszcze taki szkrab mały. :D Powiedz, jakie masz zainteresowania czy też hobby.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm interesuję się książkami, każdym gatunkiem, po prostu uwielbiam czytać, w wolnym czasie, chociaż teraz już rzadziej, rysuję. Kiedyś uprawiałam lekkoatletykę, ale teraz nie mam na to kompletnie czasu, jestem harcerką,  ale musiałam zawiesić swoją funkcję tymczasowo. Lubię posłuchać sobie muzyki, ale to chyba jak każdy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawe. Może parę słów o Twoim dzieciństwie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ojej ile to lat temu xD. Jako mała dziewczynka byłam zawsze grzeczna, przez 4 lata byłam sama więc miałam wszystko co chciałam, po pojawieniu się mojej siostry zmieniłam się, byłam chyba nawet zazdrosna. Ale lata młodości dobrze wspominam, wychowałam się bez telefonu, komputera i innych dzisiejszych technologii. Całe dnie spędzałam na podwórku i grałam w piłkę z chłopakami, wymyślaliśmy różne zabawy xD jest co wspominać. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moje też było całkiem ciekawe, do czasu gdy pojawił się komputer, ale niestety, trzeba żyć teraźniejszością. Ułożyłaś już plan na życie czy może jeszcze nie jesteś pewna w jakichś kwestiach?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Komputery w dzisiejszych czasach zabierają dzieciństwo, teraz można spotkać 10-latka grającego w cs'a, zamiast grającego w piłkę. Plan na życie, hmm... rodzinę swoją już mam, mieszkam na swoim, teraz tylko chciałabym pójść na studia i później znaleźć dobrą pracę, a jak dalej będzie to wszystko wyjdzie z czasem. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Życzę powodzenia. Każdy z nas miał śmieszne sytuacje w życiu, przytocz nam jedną ze swoich.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie dziękuję, żeby nie zapeszać :), śmiesznych było kilka. Jeszcze w szkole w ekonomiku, szłam sobie korytarzem i miałam całe ręce zajęte, niosłam jakieś brystole, torbę i pech tak chciał, że wpadłam w taki poślizg... przewróciłam się przed całą klasą informatyczną, która składała się z samych chłopaków xD, taki huk był.. wszystko mi się gdzieś rozleciało, do dziś jak to wspominam aż mi się śmiać chce xD. Dodam, że koleżanka zbierała mnie z podłogi. xD

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha. Bywa. :D Powiedz, co cenisz najbardziej u innych ludzi.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]U innych ludzi najbardziej cenię szczerość, nie znoszę kłamstwa, serio lepiej usłyszeć najgorszą prawdę niż najpiękniejsze kłamstwo.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]I tak trzymać. Teraz trochę z innej beczki. Co skłoniło Cię do rejestracji na forum?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To wyszło dzięki Waszym graczom, nie wiem jakim cudem pojawiłam się na serwerze dd2/inf, zagrałam tam, zobaczyłam, że gra tam kilku znajomych, fajna atmosfera, fajni ludzie i tak jakoś chyba jar|luki podsunął mi rejestrację i tak oto jestem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozytywnie. Wspominałaś, że lubisz słuchać muzyki, jakie gatunki Ci przypadły najbardziej do gustu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem Ci szczerze, że słucham wszystkiego poza rapem i metalem, jeszcze do niedawna nie znosiłam disco... ale ludzie z mojego otoczenia ciągle tego słuchają więc jakoś moje podejście do disco się troszkę zmieniło xD wiesz muzyki słucham zależnie od nastroju. Do sprzątania jakieś remixy najczęściej włączam, jak mam doła to coś wolniejszego.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lubię czasem włączyć jakieś stare nutki.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Fajne nutki, wpadają w ucho. Zbliżamy się do końca, chcesz kogoś pozdrowić? :>

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozdrawiam całą administrację i wszystkich forumowiczów i Ciebie, dzięki za wywiad.  :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nawzajem, dzięki również.

[/align]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiadzik super, oby tak dalej Freezu :).

 

W końcu ktoś się porządnie rozpisał (jeśli chodzi o odpowiadającego) :D.

 

 

 

 

 

@@ EDIT:

 

Panie Tomaszu :D. Paulina to się rozpisywała praktycznie co każde pytanie :D.

 

Ale niech Ci będzie, że też się rozpisujesz, no nie powiem, że nie :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wywiadzik super, oby tak dalej Freezu :).

 

W końcu ktoś się porządnie rozpisał (jeśli chodzi o odpowiadającego) :D.

 

 

a ja to może mało? wypraszam sobie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad doby plusior leci. I jeszcze Linkin Park In the End nie myślałem że jeszcze ktoś tego słucha, mimo iz nie mam zbyt wielu lat to tą nute znam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...