Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga Sobecin

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia: 11:13 24.08.2014

Nick admina/gracza, który zawinił: Sobiecin

Dowody:  Gracze

Świadkowie: Gracze

Uzasadnienie: 

 

 

 

 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin SoBiEcIn.. 

[AMXBans] There are 26 minutes and 25 seconds left of your ban. 

[AMXBans] Banned Nickname : Paszczak 

[AMXBans] Reason : ' Kultura i MIcro : ) ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/ 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 1 : 1670900340 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 80.54.115

 

 

 

 

Mapa Kabul bylo z 40 sek do konca rundy szedłem po pake bo najpeirw byl mega lag.Po czym ten ktoś dał mi bana mimo to że szedłem do paki.Po tym jak mi dał bana za nic zaczołem go wyzywać z nerwów oczywisćie brak mojej kultury jest uzasadnoty tym że szedłem do paki i chiałem wykonac cele.Teraz tutaj wchodze i widze ze powodem bana jest kultura hahaha.Sobiecin jestes mega bezczelny.Jak moża tak kłamać.Dałeś mi bana za cele i potym jak powiedziame przez mikro że napisze skarge to nagle tutaj dałeś powód że cie obrażam .Dobry cwaniak z ciebie.Ja cię obrażałem za to ze mi daleś bana niezgodnie z regulaminem bo szedłem do paki.A ty bezczelnie zmieniłeś podód bo popełniłes blad.Zalosny jesteś czlowieku.Proszę administracje żeby na przyszlosc rekrutowała bardziej kompetentnych adminów i sprawiedliwych.Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam za wypowiedz iż ta skarga nie dotyczy mnie ale..

 

 

Paszczaku ... według mnie ta skarga jest zbędna no chyba, że samego siebie chcesz ośmieszyć. Twój ban nie był za żadne cele mapy. Dostałeś bana za Twoją KULTURĘ osobistą. Sam miałem Cię zbanować iż zacząłem wyzywać jakiegoś gracza przez mikro, a tego, że "zwyzywałeś"  Sobiecina po otrzymaniu bana nie słyszałem. Ale przez to można by Ci bana na 1h przedłużyć :). Skarga nie słuszna, wyzywanie innych graczy nie jest "kulturalne" więc zostałeś ukarany. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czlowieku jak ty to mowisz . Zostales Zgladzony za cele i zaczales na mnie bluzgac od najgorszych to dalem ci bana ;) . Nie bylo 40 sec tylko z 25 zacznijmy od tego :)  . A jakbym dal ci bana za cele poniewaz ich nie robiles dopiero na koncu sie obudziles to co tez skarge bys napisal ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam tutaj mam taki punkt z regulaminu :)

 

4. Admini dokumentują (dema, screenshoty, logi) wykroczenia graczy, którym należy się Ban na dłużej niż 30h

 

 

Pozdrawiam TiBlU

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...