Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Wywiad z DzeJkim :).

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]świetna osoba pełniąca stanowisko recenzenta naczelnego, która przyczyniła się do stworzenia dla nas działu z recenzjami. Na co dzień uważany przez większość użytkowników za wariata - czy to prawda co mówią o nim? Możecie wyciągnąć z tego wnioski czytając poniższy wywiad.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam Cię gorąco. Miło mi, że zgodziłeś się na wywiad. Standardowo na początek opisz nam swoją osobę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć. Mam na imię Jakub, pochodzę z Gliwic. Interesuje się piłką nożną, kobietami i oczywiście grą w cs-a.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Piłka nożna, hmmm - ciekawe. Grasz może w jakimś klubie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Gram w lokalnym, amatorskim klubie, a właściwie jakoś w następnym tygodniu będę przechodził testy, bo zaczyna się nowy sezon.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Gratuluję. Masz może jakąś ulubioną pozycję piłkarską?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Heh, oczywiście najbardziej lubię grać w ataku, jednak często muszę stawać na bramce.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Z tego co teraz napisałeś wnioskuję, że skoro tak często musisz stawać na bramce to musi być z Ciebie dobry bramkarz. Jakie w ogóle masz wrażenia związane z piłką nożną?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niestety jak to Geralt z Rivi pisał: "Pewnie rodzice karmili Cię sterydami". Mam ponad 190 cm wzrostu, długie ręce i nogi, więc na bramke nadaje się idealnie. Dodam jeszcze, że jestem wiernym kibicem klubu Piast Gliwice :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, Geralt i jego żarty :D. Piast Gliwice, nawet spoko klub. Wspomniałeś, że bardzo lubisz grać w ataku - dlaczego?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Po prostu uwielbiam strzelać gole ^^.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W takim razie życzę powodzenia i rozwijania się w kierunku piłkarza. Powiedz czy masz może jakieś marzenia związane z przyszłością prócz piłki nożnej?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, chciałbym zostać raperem. Jednak myśląc realnie planuje zostać strażakiem, wojskowym lub próbować sił w elektryce, a i ginekologiem amatorem dla koleżanek :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Życzę powodzenia w karierach, bo z tego co czytam, to masz ich sporo. Jakie masz nastawienie do swojego życia?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Łomżing, chillout itp. - wszystko na spokojnie.[/align]

 

[align=center]Jak wielu mnie postrzega: WARIAT :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No i prawidłowo. Prosiłabym Cię, abyś teraz wymienił chociaż dwie rzeczy, bez których nie wyobrażasz sobie dalszego życia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kobiety, rodzina, przyjaciele, cs i mój siusiak (oczywiście bez gejowskich skojarzeń proszę) :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahahaha, faktycznie jesteś wariat za którego wielu Cię uważa :D. Zmieniając temat, opowiedz nam coś o swoim dzieciństwie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jeszcze taki stary nie jestem, więc dalej je przeżywam. Dzieciństwo miałem spokojne, nie wiem zbytnio co opowiadać. Byłem i nadal jestem niezłym łobuzem, odkąd pamiętam gram na komputerze.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Możesz przytoczyć jakąś historię ze swojego dzieciństwa?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Teraz do głowy przychodzi mi jedna rzecz. W wieku 8 lat pierwszy raz wsiadłem na quada. Od razu full gaz i bum w auto. Na szczęście nic poważnego się nie stało. Jeszcze się pochwale: Pierwszą dziewczynę miałem w wieku przedszkolnym.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mama Cię tak wpuściła na quada? Jak do tego doszło, że się tam znalazłeś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Byłem wtedy na festynie i tam postanowiłem się nim przejechać, a mama się dowiedziała jak było po wszystkim.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Najważniejsze, że nic Ci się nie stało! Pisałeś nam o dziewczynie w latach przedszkolnych - mam rozumieć, że to była dziewczyna na pokaz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Był to taki okres, gdzie jeszcze dziewczyn się nie lubiło i było tylko buzi-buzi, gdy nikt nie patrzył :P.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, jak to przedszkolaki. Też miałam podobną sytuację. Przejdźmy do świata wirtualnego. Napisz nam jak trafiłeś na Multi-Head?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Grywałem pod różnymi nickami, ostatnim był Tubylec. Jednak wpadłem na pomysł stworzenia działu recenzje i tak zaangażowałem się w życie forum.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tubylec - kojarzę ten nick. Szczerze powiem Ci, że miałeś dobry pomysł z tymi recenzjami, ponieważ teraz można więcej dowiedzieć się na temat muzyki, filmu, gier itp. W ogóle skąd się u Ciebie taki pomysł wziął, by stworzyć dział z recenzjami?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmmmm... Tak po prostu. Nie pamiętam dokładnie, pewnie chciałem zdobyć pierwszą swoją rangę na tym forum :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Jakie masz wrażenia związane z naszą siecią?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wrażenia są dobre i podoba mi się. Myślę, że dobrze mi wychodzi karanie na naszych serwerach, szczególnie jak gram z Malu ^^ hehe.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cieszymy się, że Ci się u nas podoba. Poznałeś już kogoś na sieci, kogo darzysz zaufaniem?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak już wcześniej napisałem. Nie mam z nikim problemów, najbardziej lubię śpiewać na serwerach i dziwie się jak ludzie z tym wytrzymują. Ogólnie to darze zaufaniem pewne osoby, jednak wole to zachować dla siebie, jeżeli ktoś miałby się obrazić.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem, nie ma sprawy. Jeżeli już mówimy o sieci to napisz, jak oceniasz pracę administracji?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie mam żadnych zastrzeżeń, z każdym można spokojnie pogadać. Grywam zwykle na Cod40k, więc nie orientuje się zbytnio jaka jest sytuacja na innych serwerach. Szczególne brawa należą się Multi-Headowcom z najwyższymi rangami, mają ciągły spam na poczcie, a i tak znajdują czas dla wszystkich.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Stuprocentowa racja. Teraz czas na muzykę. Powiedz nam czego słuchasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Słucham rapu, rocka, disco polo i wszystkiego co wpada w ucho. Od zawsze lubię rap, dlatego właśnie myślę o karierze raperskiej.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Miejmy nadzieję, że Ci się uda i gorąco trzymam za Ciebie kciuki. Mógłbyś przytoczyć jakiś swój ulubiony kawałek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]a tutaj hip-hop:[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super kawałki, podobają mi się. Powoli będziemy kończyć nasz wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić, może coś dodać od siebie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozdrawiam każdego Multi-Headowca, a w szczególności, tych którzy muszą znosić moje krzyki (śpiew) i żarciki. Oczywiście również dziewczyny, pełen podziw. Szkoda, że moja dziołcha w żadne gry nie gra.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie każda dziewczyna lubi grać, pamiętaj o tym. Przyszedł jeszcze czas, byś podzielił się z nami dobrym sucharkiem :D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak się nazywa mrówka w ciąży?[/align]

 

[align=center]- Ciężarówka[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahaha, suchar niczego sobie :D. Dziękuję Ci za mile spędzony czas i do usłyszenia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie ma sprawy, to ja dziękuje za poświęcenie czasu mojej prawie skromnej osobie.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj łobuzie :D Nie tylko Ty chciałbyś zostać prywatnym ginekologiem  :spiteful:   

 

Wywiadzik bardzo fajny ;)  

 

na koniec przypomnę Ci, że to stwierdzenie jest kłamstwem "Kobiety, rodzina, przyjaciele, cs i mój siusiak" ponieważ nie masz owego siusiaka  :lol: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...