Skocz do zawartości
pionteczekessa

si ju in hel - nocny wywiad z Tomkiem

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center] - na pozór typowy polaczek cebulaczek. :P Jednak pozory mylą, zapraszam do lektury.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj, zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu. Przedstaw się i opisz nam swoją osobę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam, jasne, że tak, nie miałem innego wyboru, Zielona mnie wrobiła hehe. Mam na imię Tomek, mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim, ok. 90-tys. mieście, położonym blisko Łodzi. Jestem nudnym, szarym człowiekiem, wykonującym na codzień swoje obowiązki. Jestem raczej szczerym, przyjacielskim i otwartym człowiekiem. Nie szukam z nikim spin, zawsze staram się rozwiązać konflikty w zarodku. Moje hobby to oczywiście sport, motoryzacja i komputery. Pogrywam amatorsko w piłkę, miałem marzenie, by zostać piłkarzem, no ale, szybko się przekonałem, że to praktycznie nieosiągalne. Żyję z dnia na dzień, nie martwie się tym, co będzie kiedyś, żyję tak, jakby każdy dzień miałby być moim ostatnim, bo nie wiadomo, co się człowiekowi przydarzy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Świetne podejście. Co robisz poza weekendami?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Teraz weekend mam cały czas, bo wakacje. A więc chodzę spać ok 4 nad ranem, bo jakaś Zielona mi spamuje na Steamie, wstaję o 15, więc zamiast śniadanie jem obiad, niestety teraz nie gram, bo padł mi komputer, więc przesiaduję non stop na forum. Wiadomo jakieś obowiązki domowe, trzeba rodzicom pomagać, i ich odciążyć.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czym się interesujesz? Może masz jakieś hobby?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Interesuję się sportem, motoryzacją, trochę komputerami. Moim hobby jest muzyka, kocham słuchać przeróżnych piosenek, nie ograniczam się do jednego gatunku, bo to jest po prostu głupie. Każdy rodzaj muzyki ma w sobie coś pięknego, wystarczy to dostrzec.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Mógłbyś nam przybliżyć Twoje plany na przyszłość? Czy może wybór jeszcze nie padł?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oj nie wiem, tak jak pisałem wyżej, żyję z dnia na dzień, i nie myślę o tym co będzie, bo szkoda mi na to czasu. Mam jakieś tam wstępne plany, ale czy to wypali - nie wiem, zobaczymy, może Zielona mnie przygarnie, jak zabraknie mi pomysłu na życie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Może. :D Wspominałeś wcześniej o piłce, zapewne masz zamiłowanie do tego sportu. Jak doszło do tego, że piłka Ci się tak bardzo spodobała?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zaczęło się od tego, że gdy miałem 9 czy 10 lat, tata zapisał mnie do osiedlowego klubu Polonia Piotrków. Strasznie się wkręciłem, chodziłem na każdy trening, strasznie się starałem, i tak jakoś samo przyszło zamiłowanie do tej dyscypliny sportu. Pamiętam, że miałem straszny żal do mamy, że wygraliśmy jakoś bilety na mecz Polska-Węgry, ale to dawno temu. I mama mnie za karę nie puściła, byłem obrażony kilka dni hehe.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No tak, ciężko jest sobie odmówić czegoś, co się kocha czy lubi. Powiedz mi jak to jest z Twoim zainteresowaniem motoryzacją.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiadomo. Zawsze miałem jakiś dryg do tego, gdy mój tata coś naprawiał, czy po prostu majsterkował, to zawsze byłem zainteresowany i podpatrywałem. Będę niedługo planował zakup jakiegoś jednośladowca, ale muszę przede wszystkim ogarnąć hajs.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jednośladowce górą. Bardziej Cię ciągnie do dwóch czy czterech kółek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zdecydowanie do dwóch, większa adrenalina.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No i prawidłowo. A jakie było Twoje dzieciństwo?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzieciństwo pamiętam dosyć słabo, miałem normalne, niczego mi nie brakowało, ale też jakoś szczególnie się niczym nie różniło od innych. ;)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na pewno były gorsze i lepsze momenty. Jednak chciałbym żebyś nam opowiedział śmieszną historię z Twojego życia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pamiętam głupią, a nie śmieszną historię. W gimnazjum rzuciłem jajkem w tablicę na lekcji. Potem przy całej klasie, przy wychowawczyni, moich rodzicach i na nauczycielce, która była przy tej sytuacji mialem przeprosić, a ja powiedziałem coś w stylu, iż miała szczęście, że trafiłem w tablicę. Rodzice zawstydzone miny, cała klasa w śmiech, a na wychowawczynie to bałem się spojrzeć.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha. Nie było tak źle skoro teraz tutaj z nami jesteś. No nic, teraz zadam kilka pytań, aby sprawdzić Twoją reakcję na różne sytuacje. Gotów?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na szczęście się tu znalazłem. Jasne, pytaj.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jaka powinna być według Ciebie idealna kobieta?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powinna akceptować mnie, moje chamskie żarty i to, że gram w cs'a. Sama powinna to robić.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czytasz mi w myślach. :) Jaka jest Twoja wymarzona praca?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Piłkarz.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wymień nam po kilka Twoich wad i zalet.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciężko bardzo jest siebie oceniać, ale spróbuję. Zalety to hmm... moja osobowość, czyli szczery, otwarty i przyjacielski. Dobra uj, wady to brzydki, zły i szczery. Dziękuję. 

Chociaż to ostatnie to raczej zaleta. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W takim razie czekamy na fotkę w odpowiednim temacie, zobaczymy czy nas nie kłamiesz. :P Odbiegniemy nieco od tematu Twojego życia prywatnego. Wspominałeś, że każdy rodzaj muzyki ma w sobie to coś. Wymień parę tytułów.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jest dokładnie tak jak mówiłeś. :) Ciekawe kawałki, wpadają w ucho, szczególnie Nirvana. Teraz parę pytań o wirtualnym świecie. Jak trafiłeś na MH i jakie były Twoje pierwsze wrażenia?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiadomo. Standardowo, szukałem ogarniętej sieci z dobrym klimatem, i znalazłem. Wrażenie bardzo fajne, pomocni ludzie, ogarnięta administracja, oprócz n-tego oczywiście hehe. Zabawię tu na bardzo długo, niestety lub stety będziecie musieli mnie tolerować. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W porządku. Czas na sucharka. ;>

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Żona w nocy do męża - włóż od tyłu. Żółw.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobre. :D Kogo pozdrowisz na koniec wywiadu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Przede wszystkim Ciebie, za to, że zainteresowałeś się zrobieniem ze mną wywiadu, w dodatku, że jest tak nietypowa pora. Pozdrawiam Zieloną, ona już wie za co. Pozdrawiam EvO, LKD, Geralta pakera, Teeza, Administrację oraz wszystkich użytkowników Multi-Head.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Również pozdrawiam. Dzięki za wywiad, cześć.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzięki bardzo, bywaj.

[/align]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tomuś swój chłopak :D idziemy na piwko w przyszłym tygodniu więc tam spinaj poślady żebyś znalazł czas. A tak wgl to kserus z Ciebie wstawiłeś mój kawałek z wywiadu lamusie :D Plus za wywiad z tym oszołomem i dzięki za pozdro ;* ;)

 

 

 

 

 

Ale i tak tekstu freeza nikt nie przebije hatysz ma nową ksywe CEBULAAAK hahahah :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Tomuś swój chłopak :D idziemy na piwko w przyszłym tygodniu więc tam spinaj poślady żebyś znalazł czas. A tak wgl to kserus z Ciebie wstawiłeś mój kawałek z wywiadu lamusie :D Plus za wywiad z tym oszołomem i dzięki za pozdro ;* ;)

 

 

 

 

 

Ale i tak tekstu freeza nikt nie przebije hatysz ma nową ksywe CEBULAAAK hahahah :D

 

 

no bo Cię grzmotne :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Mega wywiad. Przyjemnie się czyta i fajnie poznać lepiej tego cebulaka! A czemu wieku nie podałeś? :P

 

 

Wiek ma być zagadką :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...