Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Problem z odpaleniem cs-a

Rekomendowane odpowiedzi

       Witam, od miesiąca miałem ochotę znów zagrać w cs... Kupiłem nowego kompa (win 7, 64bit), pobrałem cs-a, włączam go a tu... boom ;O 

 

Wyskoczył mi błąd... "available memory less 15mb ... "

 

       Poczytałem troszkę o tym no i kombinowałem ze zgodnością, uruchom jako administrator i nic. 

 

Kombinowałem dalej.... odinst / zainst. cs jeszcze raz, sprawdziłem sterowniki (wszystko ok), i nic nadal to samo ;/ 

 

Wróciłem do sposobu (ten w 2 akapicie), zgodność itp i wyskoczył mi komunikat: "system Windows nie może odnaleźć pliku hl.exe. upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna" o_0

 

hmmm....? a więc o tym też troszkę poczytałem...... pobrałem ten plik z neta i wrzuciłem do folderu z csa.... 

 

Dałem sobie spokój.... 

 

Odpalam cs-a, błąd nie wyskakuje lecz pokazuje się czarny obraz i nie wiem jak to nazwać.... mieszanie się czarnego ekrany z pulpitem  ( w niektórych miejscach jest nie wielka i chwilowa przezroczystość... ) 

 

Dodam że cs-a instalowałem na dysku D! 

 

 

Teraz mam do was wielką prośbę, mianowicie pomoże mi ktoś uporać sie z tym problemem i znów cieszyć się grą ? Byłbym bardzo wdzięczny ! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przenieście to,bo nie ten dział.

 

 

 

http://cssetti.pl/download pobierz stąd cs'a v43. Potem uruchom to w trybie zgodności(Właściwości>zgodność>Windows xp sp 2). Zapewne cs był lewacki. Jak to nie pomoże to dalej będę myślał. Oczywiście uruchom to wszystko ponownie jako administrator.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrobiłem prawie wszystko tak jak powiedziałeś.... 

 

Pobrałem go, wł. ur. jako admin., lecz zgodności nie ustawiłem, ponieważ nie mam ....sp 2 tylko sp3 ;o 

 

Zainstalowałem 3 razy cs-a (z innych linków ) i nadal lipton.... 

 

Dodam że gdy wł. bez z zgodności i z nią (sp3) to widziałem to samo czyli czarny obraz potem pulpit cs-a v43 (przez nie całą sekundę), przezroczystość pulpitu i później jego samoistne zamknięcie.... ;/ 

 

 

Przepraszam ale sądziłem że tu jest odpowiednie miejsce na jego dodanie... ;/ 

 

Proszę o przeniesienie go w prawidłowy dział ;) z góry thx i sorki 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hatysz no raczej ten sam skoro dzieje się tak jak wcześniej....

 

A co do problemu to nie mam pojęcia ja Ci dalej pomóc. Siedziałem i kopałem w internecie 40 miunut.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki wielkie za chęci i poświęcony czas   @DixoneT !!  

 

Instalowałem już chyba z 10 cs-ów..... 

 

W tym momencie jeest tak.... 

 

Wł. cs-a jaka to by nie była wersja..... Wł. sie czarny obraz po ok. 2 sek. zaczyna się robić przezroczystość pulpitu, potem wł się na nie całą sek. pulpit csa.... (bez new game, itp.. samo tło) no i potem ukazuje mi sie pulpit...  

 

tak jakby komp. nie miał na tyle "siły" by utargać tego csa... ale to nie możliwe... ;/ 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Procesor: Intel® Core i3 CU - 2.53GHz

 

RAM: 3GB

 

Karta Graficzna: Intel®  HD Graphics (Core i3) 64MB

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Karta Graficzna: Intel®  HD Graphics (Core i3) 64MB

 

 

 

 

 

?? o.0 

 

No chyba nie :)

 

 

Brakuje Ci jakichś sterowników skoro pokazuje Ci, że ta grafika ma 64mb minimum 512MB powinno pokazywać... Sprawdz jakimś programem pełną nazwę grafiki np. Aida64 :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

q0ej.png

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

 

Pozdrawiamy

 

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...