Jump to content

Witam :)


Recommended Posts

Posted

Siema, jestem Andrzej.

 

Mam [prawie] 18 lat :D

 

Uczęszczam do szkoły na kierunku kucharz (kocham gotować)

 

Gram na codzie ale też na dd2 :) 

 

 

Posted

Witam. Andree xD  dawaj na 200 lvl i najlepszy w polsce  only dd2 CrashMod 200 lvli xD   ;)

 

 

 

Polecam i Pozdrawiam. Bogdan Wlaziwdupa

 

 

Posted

Witam!

 

Zapraszam Cię na jedyny taki w Polsce COD MOD 200 LV !!! Słynie on z miłej atmosfery, miłych ludzi, podkładania i rozbrajania bomb i oczywiście naszej kochanej Ninji. Jest to jedyny taki CRASHCOD, na którym crashe są częściej niż zmiana mapy. Polecam Wojciech Cejrowski xD 

 

POZDRO <3

 

 

Posted

heloł Endrju hał ar ju? ja fajn. if ju łant plaj in gut  serfer kaman to krasz mot 200 lvl fery good klasa is strezlec wyborowy. sii ju in serf, aj kill ju napewno. 

 

pozdrawiam pomruk odbytu

 

 

Posted

Witam Ciebie serdecznie..

 

Jeżeli chcesz popracować nad opanowaniem nerwów w trudnych sytuacjach to zapraszam na COD200..

 

Michał

 

  • Replies 28
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...