Guest Guest Posted August 19, 2014 #196873 Posted August 19, 2014 Siema, jestem Andrzej. Mam [prawie] 18 lat Uczęszczam do szkoły na kierunku kucharz (kocham gotować) Gram na codzie ale też na dd2
Guest Guest Posted August 20, 2014 #197084 Posted August 20, 2014 Witaj. Zapraszam na cod mod 200lv #2
Guest Guest Posted August 20, 2014 #197122 Posted August 20, 2014 Możesz dla nas coś ugotować Siemka, miłej gry, zapraszam na COD 200lvl.
Guest Guest Posted August 20, 2014 #197155 Posted August 20, 2014 Witam. Andree dawaj na 200 lvl i najlepszy w polsce only dd2 CrashMod 200 lvli Polecam i Pozdrawiam. Bogdan Wlaziwdupa
Guest Guest Posted August 20, 2014 #197227 Posted August 20, 2014 Witam! Zapraszam Cię na jedyny taki w Polsce COD MOD 200 LV !!! Słynie on z miłej atmosfery, miłych ludzi, podkładania i rozbrajania bomb i oczywiście naszej kochanej Ninji. Jest to jedyny taki CRASHCOD, na którym crashe są częściej niż zmiana mapy. Polecam Wojciech Cejrowski POZDRO <3
Guest Guest Posted August 20, 2014 #197229 Posted August 20, 2014 Cześć. Wbijaj zawsze na naszego jedynego w Polsce COD/CRASH MODA.
NJU Posted August 20, 2014 #197230 Posted August 20, 2014 heloł Endrju hał ar ju? ja fajn. if ju łant plaj in gut serfer kaman to krasz mot 200 lvl fery good klasa is strezlec wyborowy. sii ju in serf, aj kill ju napewno. pozdrawiam pomruk odbytu
Guest Guest Posted August 20, 2014 #197233 Posted August 20, 2014 Witam Ciebie serdecznie.. Jeżeli chcesz popracować nad opanowaniem nerwów w trudnych sytuacjach to zapraszam na COD200.. Michał
Guest Guest Posted August 20, 2014 #197237 Posted August 20, 2014 Siemaneczko wpadaj też na inne serwery!
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
1
1
1
Popular Days
Aug 20
16
Aug 19
9
Aug 24
2
Aug 27
1
Top Posters In This Topic
guciu_ 1 post
Malu 1 post
ImmOrT4L 1 post
Teez. 1 post
Popular Days
Aug 20 2014
16 posts
Aug 19 2014
9 posts
Aug 24 2014
2 posts
Aug 27 2014
1 post