Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Problem z Lapkiem !

Rekomendowane odpowiedzi

Siema pisze tutaj iż nie wiem w jakim dziale napisać ten problem a bardzo potrzebuje pomocy,H@ niech przeniesie jak nie może zostać tutaj.Ok zacznijmy od początku.

 

Od jakiegoś czasu zaczął mi sie zwieszać laptop z czasem zaczęło się dziać coraz gorzej,postanowiłem zainstalować od nowa system,otóż to wkładam płytke resetuje od nowa laptopa i odpalam instalator,na dole mam informacje że instalator ładuje pliki,i że je instaluje,lecz po chwili wyskakuje taki otóż błąd  http://pl.tinypic.com/r/2i22cfa/8  i to by było na tyle wtedy musze nacisnąć przycisk wyłączania laptopa i od nowa go włączyć.Nie mam pojęcia czemu tak sie dzieje czy coś z dyskiem twardym mam czy jakiegoś pliku systemowego brakuje.Prosiłbym Bardzo O POMOC jeżeli ktoś się z takim czymś spotkał i wie jak to naprawić to dajcie znać jak to ogarnąć aby od nowa postawić system. Z góry dziękuje i czekam na pomoc Xander.!

 

 

 

Dodam iż zależy mi na szybkim zainstalowaniu systemu od nowa bo niebawem on sam padnie w takim stanie już jest,czasami jak odpalam lapka jakis błąd wyskakuje zaczyna piszczeć cały laptop.... :/

 

 

 

OK zaraz wracam jak nie wypali

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://multi-head.pl/forum/18-elektronika/ tu powinieneś napisać ten temat.

 

Jaki system operacyjny? To podstawa.

 

A więc uruchom BIOS, ustawianie i tryb pracy kontrolera przełącz na tryb IDE/ATA. Zrób i zobacz czy poleci.

 

I jak poszło?

 

@DOWN. Możesz to zrobić nie zaśmiecając, wystarczy edytować swój post, a obędzie się bez zbędnego spamu :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten BlueScreen wyskakuje dość często, kiedy jest problem w systemie/jest przewalony, itp. Spróbuj wejść za pomocą IDE/ATA, jak napisał kolega, to powinno pomóc. Jeśli nie, napisz pw, spróbuję Ci pomóc nie zaśmiecając forum

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ten BlueScreen wyskakuje dość często, kiedy jest problem w systemie/jest przewalony, itp. Spróbuj wejść za pomocą IDE/ATA, jak napisał kolega, to powinno pomóc. Jeśli nie, napisz pw, spróbuję Ci pomóc nie zaśmiecając forum

 

 

 

 

Myślę że nie zaśmiecałbyś forum bo może komuś się to na przyszłość przyda , rozwiązanie problemu możecie tutaj podać przyda się ewentualnie dla innych którym taki błąd może wyskoczyć . Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...