Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

DixoneT na oficera!

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]                 @DixoneT - Miłosz, jest Adminem Cod#2, a zarazem pracowitą, dzielną i szarmancką osobą. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej, gorąco zapraszam do przeczytania poniższego wywiadu!

[/align]

 

 

 

 

 

[align=center]Witaj DixoneT. Bardzo mi miło, że zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu ze mną. Na początek przybliż nam swoją osobę.

[/align]

 

 

[align=center]Witam serdecznie. Też się z tego cieszę. Jestem Miłosz, w styczniu stuknęło mi 17 lat. Mieszkam w Suwałkach. Uważam się za pracowitego człowieka, choć coś z lenia we mnie siedzi. Jestem lekko nerwowym człowiekiem, ale zawsze staram się zachować zimną krew. Cenie sobie szczerość i zaangażowanie u innych. To chyba tyle :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Styczniowy chłopak, tak jak ja, hehe.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Miło mi :). Bardzo się ciesze, że to styczeń. Przeważnie starszy od swoich rówieśników w tym samym roczniku.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dokładnie. Miłoszu, napisz nam czym się zajmujesz w życiu codziennym?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niestety skazany jestem na szkołę. Uczę się w Liceum Ogólnokształcącym-mundurowym. A poza tym uczęszczam na zajęcia Kick-boxingu od roku. Traktuje to bardziej rekreacyjnie niż pasje. Na codzień jak każdy chłopak w moim wieku wbije się na imprezkę, poszaleje i spotkam się z przyjaciółmi.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiedz jak radzisz sobie w szkole?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moim zdaniem bardzo dobrze. Jestem świetny z wf'u i dobrze radzę sobie z przedmiotami ścisłymi. Mam bardzo wymagającego ojca, ale się tym nie przejmuje tylko daje z siebie tyle, ile uważam.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nigdy nie lubiłam przedmiotów ścisłych, zawsze sprawiały mi problemy. Wspomniałeś, że uczęszczasz na zajęcia Kick-boxingu. Możesz coś więcej o tym powiedzieć?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie. Jak na tak krótki staż to raczej niewiele. Nie pcham się na żadne zawody, bo traktuje to jako dopełnienie moich zajęć w liceum. Chodzę do Klubu Panzer Suwałki, ma świetną renomę i dużo można się u nich nauczyć. Szczerze powiem, że podniosłem swoje umiejętności o wiele przez ten rok.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Gratuluję serdecznie i życzę dalszych suksesów. Masz może jakieś marzenia związane z przyszłością?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jeśli chodzi o marzenia to podchodzę do nich z dystansem. W przyszłości chciałbym dostać się na studia oficerskie i służyć w wojsku. To moje marzenie :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Życzę powodzenia! Teraz opowiedz nam coś o swoim dzieciństwie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmmm.... to dosyć ciekawe pytanie. Zawsze byłem niecierpliwym bachorem i dość upierdliwym. Od kiedy pamiętam to zawsze się gdzieś wepchałem. Non stop przychodziłem do domu pocharatany i poobijany. Przysłowiowe dziecko wojny. Już jako młodziak zasiadłem do PC (6 rok życia). Stąd wzięła się moja fascynacja do gier i rozwijanie tej pasji. Nie powiem, rodzice średnio popierali to zainteresowanie. A tak na marginesie, myślę że dzieciństwo kończy się wraz z usamodzielnieniem finansowym itp.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak to dziecko, rozrabia i robi nieprzemyślane rzeczy :). Napisz jakąś śmieszną historię z Twojego dzieciństwa.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bodajże miałem 8 lat, a w domu byl remont. Na sofie leżało ciekawe lustro do łazienki. Ja oczywiście ciekaw lustra położyłem je na podłodze i stanąłem na nim z czystej ciekawości jak wyglądam z takiej perspektywy. Po chwili lustro pekło, a ja wystraszony uciekłem na balkon, gdzie przesiedziałem dobre 15 minut póki się wszyscy zorientowali. I tyle z tej historii. Oczywiście potem szlaban i tak to się skończyło.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oj, to dobrze, że Ci się nic nie stało, bo wtedy byłaby totalna tragedia. Przejdźmy teraz do świata wirtualnego. Napisz nam co w ogóle skłoniło Cię do gry w counter-strika?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To raczej standardowa historia. W wieku 11 czy 12 lat poszedłem do kolegi i pokazał mi ów świetną gre. A,że byłem fanatykiem gier to zgrałem od niego cs'a na płytke i grałem do póki rodzice pozwalali.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ah, Ci rodzice, zabraniają nam wielu rzeczy, ale uwierz, że dla naszego dobra. Sama to na sobie doświadczyłam. Jak trafiłeś na naszą sieć?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To była dość szybka akcja. Del, nasz świetny programista zaprosił mnie na ZombieModa Multi-Head nad którym pracował. A, że srednio rajcują mnie Zombie to odparłem dlaczego nie ma już starego COD'a, którego stworzył. Wtedy powiedział, że postawił serwer na takiej paczce na MH. Ja ucieszkony zaraz wbijam na serwer, zakładam konto na forum i jestem. :)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O, to serdeczne pozdrowienia dla Dela, dzięki któremu jest z nami taka osoba jak Ty. Podoba Ci się u nas? Jakie masz wrażenia?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szczerze powiem, że sieć jest świetna. Administracja na wysokim poziomie i mili ludzie. A co najważniejsze dużo kobiet. Dzięki nim gra od razu staje sie milsza.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Coś o tym wiem. Bez kobiet świat byłby nudny, tak jak i bez mężczyzn :D. Wspomniałeś o administracji. Jak oceniasz ich pracę?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To prawda. Sama góra jest czujna i to jest dobre. Ale po styczności z nimi oceniam ich bardzo dobrze. W porządku ludzie, z którymi można porozmawiać i pożartować, a już spodziwałem się czego innego.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zgadzam się z Tobą, administracja na naszym forum jest na bardzo wysokim poziomie. Napisz, czy będziesz chciał może awansować na wyższą posadę niż admin serwera?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Myślę, że tak. Mam spore doświadczenie i przydałbym się sieci w utrzymaniu obecnego porządku. Ale to już nie zależy ode mnie tylko od naszej szanownej góry! :][/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Życzę powodzenia. Poznałeś już kogoś na sieci, kogo darzysz wielkim szacunkiem lub swoją bratnią duszą?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bratnia dusza to raczej nie. Szacunkiem na pewno darzę Zielonkee, Malu, Dela za jego świetną robotę, aquaxa choć kilka razy z nim rozmawiałem, Freezu za jego świetną gre na gitarze, TiBIU i oczywiście naszą świeżo upieczoną Panią redaktor.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O, nie spodziewałam się, że tutaj mnie wymienisz, miło mi. Napisz nam jaka jest Twoja ulubiona broń i mapa w CS'ie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ulubiona broń to Famas, a mapa de_aztec.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Też lubię famasa. Bardzo ciekawi i zastanawia mnie skąd wziął się pomysł na Twój nick?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Za czasów pierwszych adidasów słuchałem rapu i robię to też obecnie. Natknąłem sie na ekipę Dixon37. Pomyślałem i wymyśliłem DixoneT. Choć ich nie sluchałem to przyczynili się do powstania mojego nicku.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo ciekawa historia. Skoro już napisałeś, że słuchasz rapu to powiedz dlaczego akurat ten gatunek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zapewne dlatego, że ta muzyka wśród młodych jest popularna. Uważam że rap na wysokim poziomie to dobry bit i świetny tekst z przesłaniem" ;D. Oczywiście nie gardzę innymi gatunkami, nawet tymi z o wiele starszych lat.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A mógłbyś przytoczyć swój ulubiony kawałek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciężko będzie podać tylko jeden, więc wyróżnie dwa:[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo przyjemne dla uszu, też lubię rap. Nasz wywiad powoli dobiega końca. Chciałbyś może kogoś pozdrowić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lepiej nie, bo o kimś zapomnę i wyrwią mi się baty ;D. To pozdrowie wszystkich graczy z Multi-Head.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na koniec przyszedł czas na dobrego sucharka! :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak się nazywa ubranie, które nie jest stare?[/align]

 

[align=center]- Młodzież :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahaha, dobree! :D. Tak więc dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas i do usłyszenia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja również i dzięki za wywiad ;).[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Szarmancką* :P. Niezły wywiad, jak na pierwszy raz. Plusior.

 

 

 

 

Wybacz, skupiłam się bardziej na całokształcie, każdemu zdarzy się błąd na jakiś czas, w końcu jesteśmy tylko ludźmi :).

 

Mimo wszystko dzięki za poprawę :).

 

 

 

 

Pozdrawiam :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...