DobryChlopak Posted August 17, 2014 #195400 Posted August 17, 2014 Nick: TomaszZzZ Wiek: 28 Doświadczenie (w byciu adminem): W ciągu 3/4 lat Admin (DobryChlopak), moderator i Zarządca (pomoc) na dwóch sieciach, już nieistniejących. Staż w CS-sie: 9++4fun. Steam / NonSteam: 0:1:39501607 (pierwszy 0:1:7072110) Dlaczego TY .!: Każdy ma wady. Nie ma idealnej osoby na to stanowisko. Trzeba umieć trzymać dystans, mieć poczucie humoru i wiedzieć, kiedy i jak zachować się w danej sytuacji. Z doświadczenia wiem, że potrafię to robić i tyle;p. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2/3 h. Przeważnie w godzinach 20/23+++. Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:. http://www.gametracker.com/player/DobryChlopak/80.72.43.106:27027/ http://www.gametracker.com/player/TomaszZzZ/80.72.43.106:27027/ http://www.gametracker.com/player/TomaszZz/80.72.43.106:27027/
Guest Guest Posted August 17, 2014 #195442 Posted August 17, 2014 Grałem z tym panem, poza tym, że posiada kulturę osobistą, to często uspokaja oraz tłumaczy różne rzeczy graczom w bardzo ułożony sposób. Osoba kulturalna, stonowana, NIE porywcza. Jestem na tak. Powodzenia.
Guest Guest Posted August 18, 2014 #196259 Posted August 18, 2014 Masz mój głos. Staż mówi sam za siebie.
Guest Guest Posted August 19, 2014 #196814 Posted August 19, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
Popular Days
Aug 17
2
Aug 18
2
Aug 19
2
Top Posters In This Topic
DobryChlopak 1 post
Popular Days
Aug 17 2014
2 posts
Aug 18 2014
2 posts
Aug 19 2014
2 posts