Skocz do zawartości
Desire

[PRZYJĘTY]Podanie Marlenka:)

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Marlena

 

Wiek:21

 

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]:2478140

 

Staż na forum:4 miesiace

 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Nie pełniłam tej funkcji na żadnym forum, ale zadawałam podobne pytania moim koleżankom, Więc myślę że poradzę sobie bez problemu.

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Grafik, admin only dd2#2 , moderator TS3 i Zosia :D

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 9/10

 

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Czas zawsze się znajdzie

 

List motywacyjny: Pomyślałam, że i ja spróbuje sił w roli redaktora. Ponieważ mam duże doświadczenie w życiu, jestem w stanie wprowadzić w wywiad pewne urozmaicenie. Zauważyłam, że w wielu wywiadach są jedne i te same pytania, dlatego wywiad z Andzią obali tą monotonność

 

Przykładowy wywiad[najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie]:

 

 

 

[align=center]Redaktor[/align]

 

[align=center]Zielonaa. - Króliczek doświadczany ;d

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@Zielonaa. - Na pozór zadziorna i wymagająca kobieta, ale w rzeczywistości, dusza towarzystwa do tańca, rozmów do rana, oraz dobrej, wspólnej zabawy(czyt. melanżu;d)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]? ? ?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hej Zielona! dzięki że zgodziłaś się przeprowadzić ze mną wywiad, bo z tego co słyszałam miałaś propozycje od innych redaktorów.[/align]

 

[align=center]Ach, wiesz ta popularność i w ogóle haha ;D Nie no żartuję. Owszem miałam propozycję ale byłaś pierwsza poza tym kobieta z kobietą się lepiej zrozumie ; D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]? ? ?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Się rozumie ;d A więc teraz kwestia formalności. Przedstaw się nam i w skrócie opowiedz coś o sobie.[/align]

 

[align=center]Oj, to faktycznie formalność, bo chyba większość tutaj mnie zna ; p. Jestem Angela - brzydka, zła i szczera. Mam 21 wiosen, studiuję resocjalizację w moim mieście, Piotrkowie Trybunalskim. W przyszłości mam nadzieję, że będę pracować jako psycholog więzienny(lubię wyzwania.) Aktualnie są wakacje, więc pracuję sobie z moją mamusią w TESCO i wykładam towar na półkach. Prócz tego, trenuję kick-boxing od 4 lat z przerwami. Teraz była dłuższa, bo trwała aż rok, więc wracam żeby skopać komuś tyłek ; D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]? ? ?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No i to mi się podoba! Twarda i odważna kobieta, moja krew : P Powiedź, czym zajmujesz się w wolnym czasie i jakie masz zainteresowania poza kick-boxingiem.[/align]

 

[align=center]Interesuje się muzyką, poezją, psychologią i sportem. Odkąd pamiętam, uczestniczyłam w zawodach w każdej dyscyplinie sportowej. Trenowałam koszykówkę w liceum, tenis ziemny przez rok, piłkę ręczna przez 4 lata, aż w końcu znalazłam się na sztukach walki. Zawsze byłam ruchliwym dzieckiem, więc musiałam znajdować sobie coraz to nowe rozrywki. Próbowałam jazdy na deskorolce, break dance a nawet le parkour, jednak to już na własną rękę. Prócz tego, pisałam kiedyś teksty i próbowałam coś nagrywać. Rozmawiałam na różnych forach o rapie, moich rymach, diss`owałam się z innymi - jednym słowem rozwijałam swój talent. Jeśli chodzi o psychologię, to zawsze lubiłam słuchać innych i pomagać im w jakikolwiek możliwy sposób i o dziwo, często mi się to udawało. Pamiętam, jak mojej koleżance z gimnazjum umarł tata. Siedziałam z nią wtedy non stop i próbowałam coś zrobić, żeby się nie załamała i udało się. Od tamtej pory, ludzie sami przychodzą do mnie z problemami, które często wspólnie rozwiązujemy. Co do wolnego czasu nie mam go zbyt dużo. Te krótkie chwile poświęcam na znajomych z reala, ale też z sieci. Jeżdżę na zloty, albo siedzę po nocach i gram w makao xD, tak mi jakoś leci ten miło wspólnie spędzony czas ; )

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]? ? ?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Coraz ciekawszych rzeczy się o Tobie dowiaduję ;d Masz wielkie serducho. Ta chęć pomocy innym i zaangażowanie, pewnie w przyszłości zaowocuje jakimś sukcesem. Trzymam kciuki!

 

Miałam okazję poznać Cię na żywo i zaobserwowałam kilka rzeczy o które chciałabym Cię zapytać. Z tego co zdążyłam zauważyć masz kilka tatuaży. Powiedź ile miałaś lat jak zrobiłaś sobie pierwszy i jak wyglądała dalsza sytuacja z pozostałymi.[/align]

 

[align=center]Ciekawe pytanie: ) Mój pierwszy tatuaż robiłam w gimnazjum, kiedy jeszcze nagrywałam. Wtedy to muzyka była dla mnie całym życiem nie licząc sportu. Byłam zamkniętą w sobie osobą, nie lubiłam rozmawiać z innymi o swoich problemach, dlatego też znalazłam lek na radzenie sobie z problemami, a było ich sporo już od małego. Tatuaż zrobiła mi moja koleżanka tzw. samoróbką, to znaczy maszynką zrobioną z długopisu. Jest to mikrofon owinięty pięciolinią, a w środku napis RAP. Na początku był to najzwyklejszy mikrofon Elvis`owski, ale potem mój tatuś poznał mnie ze swoim kolegą tatuażystą, a to było już w liceum i zaproponował, żebym przykryła ten stary tatuaż nowym, lepszym. Sam wtedy robił sobie mój znak zodiaku(skorpiona na piersi). Później za kumplowałam się z tym chłopakiem i postanowiłam już na własną rękę zrobić kolejny tattoo. Każdy w inny sposób pokazuje to, co ma w sercu. Ja kiedyś pisałam rymy teraz robię tatuaże. Prawda jest dla mnie najważniejsza stąd też na prawej łydce mam napis po łacinie "Veritas Lux Mea" - "Prawda moim światłem". Niestety pewnie niektórzy wiedzą, że to uzależnia i planuje już parę innych ale wszystko w swoim czasie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]? ? ?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Znam to skądś, sama się od tego uzależniłam i planuje sobie zrobić 5 kolejnych. Kolejną rzeczą, o którą chciałabym Cię zapytać to to, jaki jest Twój cel w życiu i jakie wartości są dla Ciebie najważniejsze ?[/align]

 

[align=center]Głównym celem jest to, żeby się rozwijać, spełniać swoje marzenia i żyć tak żeby być szczęśliwym. Wiadomo, że będę spotykać na swojej drodze przeciwności, ale liczy się tu i teraz. Wiem, że mam siłę, żeby przetrwać najgorszy dzień podczas najgorszej burzy, dlatego idę do przodu swoją drogą, nie oglądając się za plecy. Wartości? Najważniejsza jest rodzina, jeśli ja będę bogata to oni też nie zostawię ich nigdy w potrzebie. Przyjaźń też jest ważna chociaż już coraz mniej mam tej wiary w ludzi przez to, że wykorzystują moją dobroć próbuje nadal jakoś im pomagać. Jestem pamiętliwym człowiekiem pamiętam te złe ale też i dobre rzeczy. Jeśli ktoś kiedykolwiek mi pomógł zawsze będzie mógł liczyć na moje wsparcie. Cenię najbardziej takich ludzi którzy są szczerzy i nie oczekują nic w zamian za swoją pomoc. Tak samo się im odpłacam. Zaufanie to podstawa, a milczenie jest złotem dlatego jeśli ktoś powierza mi swoją tajemnicę to nie po to żeby każdy o tym wiedział tego też oczekuję od innych. Wiara czyni cuda jest równie ważna jak i inne rzeczy o których wspomniałam. A na koniec zostawiam miłość, mówię tu oczywiście o miłości w związku. Jak wiadomo jest ulotna i często nie układa się po naszej myśli dlatego na pierwszym miejscu stawiam przyjaźń, bo bez niej nie może być miłości. Pozwolę sobie w tym miejscu przytoczyć pewien tekst z kawałka który idealnie obrazuje moje wartości :

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]"Po pierwsze mam serce. Po drugie rozumiem, po trzecie dwie ręce posiadam i ich użyć umiem.

[/align]

 

[align=center]Znam wielu. Po czwarte Wiem coś za coś warte. Pięć najważniejsze mam chęć Nie siedzę i nie czekam. Jak chcesz to Ty siedź Sześć zakłamanym nie mówię cześć Raz już powiedziałem żegnam, jednak Z drugiej strony siedem Wybaczenie to podstawa moich wierzeń To wszystko czyni mnie człowiekiem Boże niechce mieszać Ciebie do przyziemnych spraw Ale spraw Po ósme bym dla bliskich nigdy nie był oszustem Dziewięć moja recepta na sukces Nic za szybko Dopracuj wszystko Skup się kończę Jeszcze tylko po dziesiąte To nie są przykazania To zdrowy rozsądek Dziesięć punktów dla mnie bardzo ważnych I chuj mnie to interesuje co Ci powie każdy."

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]? ? ?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Większość ludzi, podobnie jak Ty, stawia rodzinę na pierwszym miejscu , rzekłabym , że jest to nawet ich priorytet w życiu.[/align]

 

[align=center]Kolejne pytanie: Jeśli chciałabyś zmienić coś w swoim życiu, to co by to było?[/align]

 

[align=center]Myślę, że wszystko w życiu dzieje się po coś. Dlatego też niczego nie żałuje i nic nie chciałabym zmieniać. Wszystko co przeżyłam czegoś mnie nauczyło, wyciągnęłam dzięki różnych sytuacjom wnioski i teraz lepiej sobie radzę w życiu. Widzę więcej i odróżniam dobro od zła.

[/align]

 

[align=center]Łapię każdą chwilę i cieszę się nią, bo życie jest zbyt krótkie, żeby wracać do tego co było i się tym przejmować. Polecam każdemu takie podejście, bo dzięki niemu można iść cały czas do przodu i się rozwijać.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]? ? ?[/align]

 

[align=center]

Dobra, koniec tych sentymentów, teraz przechodzimy do bardziej humorystycznych pytań ;D[/align]

 

[align=center]Czy udało Ci się zaliczyć jakąś gafę, przysłowiowego "fail`a", którego nie zapomnisz do końca swoich dni ?[/align]

 

[align=center]Z pewnością każdy coś takiego przeżył i dużo było takich sytuacji w moim życiu. Ta o której opowiem, nie jest aż tak straszna, ale najbardziej mnie chyba rozśmieszyła i zapadła w pamięci. Byłam z koleżanką nad wodą i poznałyśmy 3 fajnych chłopców. Zaczęłyśmy się z nimi wygłupiać w wodzie itd. po czym z niej wyszłyśmy "same". Położyłyśmy się na ręczniku i zaczęłyśmy rozmawiać o tych chłopakach. W czasie gdy akurat mówiłam o tym, który mi się nie spodobał, a mój tekst brzmiał " ten blondyn wygląda trochę jak pedał", okazało się, że są już obok nas, a ten blondynek stoi nade mną ; D. Ja spaliłam buraka, a koleżanka wytłumaczyła mnie, że niby coś wypiłam i gadam głupoty. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, bo chłopcy się na nas nie obrazili ; p

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]? ? ?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, faktycznie przypał ;DD. Ale z tym" on ma 16 piw", też poleciałaś po bandzie ;D[/align]

 

[align=center]Teraz przytoczę kwestie zlotu ;D. Co robiłaś w nocy z 25 na 26 lipca, że @Morderca obudził się na drugi dzień z siniakami na ciele ? ;P[/align]

 

[align=center]Haha, ano wiesz, była upojna noc z mordim i aquaxem. Mati się tak podjarał Michałem, że aż go pogryzł xD. A tak na poważnie, to morderca miał już wcześniej te siniaki, nie wiem czemu. Z 25 na 26 lipca po prostu rozmawialiśmy o wszystkim i śmialiśmy się z byle czego w trójkę.

[/align]

 

[align=center]Po jakimś czasie morderca zasnął i zaczęły się poważne rozmowy z aquaxem na temat związków i takie tam, ale szczegółów zdradzać nie będę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]? ? ?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Yhym, dobra, wnikać nie będę^^. Powoli zbliżamy się do końca. Powiedz jeszcze, jaki rodzaj muzyki słuchasz i zaprezentuj nam swoje ulubione 2 kawałki.[/align]

 

[align=center]Każdy chyba widzi, jakiego rodzaju muzykę wrzucam zazwyczaj na forum. Świadczy też o tym mój tatuaż, ale powtórzę. W większości jest to rap. Lubię posłuchać też oczywiście innego rodzaju muzyki, ale ten do mnie najbardziej trafia, bo ma przekaz. Nie lubię bezsensownych piosenek o niczym, wolę coś na "rozkminę".

[/align]

 

[align=center]

Jednymi z lepszych kawałków jakie słyszałam i których mogę słuchać w nieskończoność są m.in

[/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]oraz

[/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center]Mówią one co nieco o mnie

.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]? ? ?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A masz kogoś, kto Cię inspiruje?[/align]

 

[align=center]Tak. Taką osobą jest właśnie Peja. Przeżył bardzo dużo w dzieciństwie, a jednak nie poddał się i dążył do wyznaczonego celu. Wiedział, że musi sobie poradzić z przeciwnościami losu i doszedł do wszystkiego sam, dlatego za to mam do niego wielki szacunek i cóż mogę powiedzieć więcej, jestem trochę jak on.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]? ? ?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo ładna wypowiedź. Fakt, Peja miał bardzo skomplikowane dzieciństwo, ale wyszedł na prostą i dlatego wielki szacun dla niego. Teraz czas na pozdrowienia. Powiedz, kogo byś chciała wyróżnić.[/align]

 

[align=center]Żeby nikt nie poczuł się urażony, na wstępie pozdrowię wszystkich użytkowników naszej sieci :) jednak są osoby, które chciałabym wyróźnić. Uwaga! - przede wszystkim za to, że wprowadziłleś mnie na tą sieć, pocieszna mordeczko :D @Chudy - za poczucie humoru i te Twoje popularne teksty, które zawsze powtarzasz xD @BounDer - za to jaki jesteś, tak po prostu ;) ale tego wkrętu na zlocie nie wybaczę! Moje 16 piw przepadło :( @Bad ek` - za to ze zawsze jak wejdziesz na ts to nakrecasz jakas beke i za ten Twój ostatni pokaz bekania na ts xD @aquax - za to ze jesteś milą, szczerą osobą, z którą można się pośmiać, porozmawiać i nie spać cale 2 noce xD

ManiaK

- co prawda, rozmawiam z Tobą od jakiegoś czasu, ale czuję, jakbym znała Cie kilka lat, dzięki :) @Strajk - z Tobą również mogę porozmawiać na każdy temat @Freezu - za twa piękną grę na gitarze :D - za to, że zawsze pomożesz jak czegoś potrzebuję :) @Geralt z Rivi - Ty chyba wiesz o mnie najwięcej ze wszystkich :) i oczywiście najlepsze na koniec @Morderca ; * - za to, ze jesteś i wiem, że mogę na Ciebie liczyć w każdej sytuacji :) I oczywiście Ciebie Marlenko, za bycie milą i ciepłą osoba:) mam nadzieje ze nikogo nie pominęłam, jeśli tak, to przepraszam :) Dzięki wam za zaczepistą atmosferę, jaką tworzycie i za te nocne gry w makao i kalambury xD

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]? ? ?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję bardzo kochana za pozdrowienia, oczywiście z wzajemnością ;* Ostatnie pytanie. Zamiast sucharów lub kawałów, powiedz, jakie jest Twoje największe marzenie i wklej nam tu jego zdjęcie ;D[/align]

 

[align=center]Największego marzenia nie zdradzę, bo się nie spełni ;D Ale mam takie jedno, które mogę powiedzieć i przede wszystkim wkleić obrazek, który go dotyczy. Chciałabym kiedyś pojechać na egzotyczne wakacje, najlepiej na Gran Canarie, ponieważ jeśli już gdzieś jeździłam, to tylko w Polsce.

[/align]

 

[align=center]A oto obrazek, ilustrujący jedno z moich największych marzeń:

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]beach51.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]? ? ?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję Ci Andziu za wywiad, mam nadzieję, że fajnie się bawiłaś i nie nudziłaś się, pisząc ze mną. Buziaki ![/align]

 

[align=center]Również dziękuję, wreszcie ktoś wziął się porządnie za wywiad i nie pytał o sieć ; )  muaaa ; **

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem zdecydowanie na TAK :D Zosia się nadaje do tej roboty jak nikt inny ! Wywiad bardzo fajny ;) Dobrze się czytało ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad na b. dobrym poziomie. Każdy odbieg od tematu dla czytelnika daje więcej emocji i wrażeń, co punktuje w Twoich wywiadach. Jedynie mogę się przyczepić do znaków interpunkcyjnych, pamiętaj o ich stawianiu, wtedy wywiad będzie perfect ;).

 

Gratuluje Redakora i życzę powodzenia w nowej roli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***


gq09.png



Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.


Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...