Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  CHAPON

Wiek: 17

Doświadczenie (w byciu adminem): miałem admina na COD 400 ale z powodu braku graczy i chęci powrotu na COD'A 200 zrezygnowałem z niego.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8

Staż w CS-sie: ok 7 lat 3 z STEAM.

Steam / NonSteam: STEAM

Dlaczego TY .!: Ponieważ gram często a adminami którzy wchodzą na serwer to Gumiok xD, Vintrax oraz SoltyS, chciałbym im pomóc z powodu gdy ich nie ma ludzie grają na cheatach.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  w tygodniu od 7 do 15 w weekendy mniej z powodu obowiązków domowych.


Kontakt: STEAM: CHAPON, GG: 25506448, TS3.


 

 

 

- Wchodzenia raz dziennie na forum, +
- Posiadanie mikrofonu, +
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich, -/+
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy, -/+
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze, -/+
- Minimum 40h przegrane na serwerze, +++
- Obowiązkowo aktywne konto steam, +
- Minimum 16 lat. +

 

 

Link GT: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/top_players/?query=CHAPON&Search=Search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmieniam decyzję, jestem na NIE. Sorry, ale brak Ci kultury, wielokrotnie łamiesz regulami, to nie dobry przykład dla innych graczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zabawne... uznajmy to podanie jako żart :(. Człowieku pamiętam że jak miałem admina to na U@ były wiadomości tylko od Ciebie i tylko na tych, którzy Cie zabijali. Nie wiem czy ktoś taki może mieć admina.. Na Nie!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie, Bo :

 

-na u@ piszesz tylko bzdury, prawie na kazdego kto cie zabije mowisz ze ma czity...

 

-ostatnio nawet zawolales na serwer adonai'a mowiac mu se mam Softa xD

 

-zachowujesz sie jak dziecko

 

-brak kultury

 

-a jako admin sprawdziles sie juz na cod 400...

 

-nie ogarniesz.

 

-17 lat ;) ? glos na max 14, sam mowiles ze masz 15 lat na ts... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NIE !!

 

 

 

-brak kultury / wyzywasz - przykład ?? Oj chyba nie ;)

 

-jak ktoś Cie zabije płaczesz

 

- jeśli piszesz podanie to regulamin powinien być w małym paluszku a nie " Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich, -/+:

"   i nie wiem jak z regulaminem bo nie mam dostępu do amxbans ;)

 

-z wyżej wymienionych komentarzy widzę że bawiłeś się adminem ;)

 

 

 

Wiec jeszcze raz N I E  !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na Nie, Bo :

 

-na u@ piszesz tylko bzdury, prawie na kazdego kto cie zabije mowisz ze ma czity...

 

-ostatnio nawet zawolales na serwer adonai'a mowiac mu se mam Softa xD

 

-zachowujesz sie jak dziecko

 

-brak kultury

 

-a jako admin sprawdziles sie juz na cod 400...

 

-nie ogarniesz.

 

 

Kolego.. Co Ty za głupoty gadasz, że nie ogarnie.. A Ty wielce ogarniasz? Co to za zachowanie. Kolegę grasz na teamspeaku a tutaj jak bachor się zachowujesz..  I jeszcze w swoim podaniu oszukałeś wiek.. Sam się do tego przyznałeś..

 

Chapon dobry człowiek i zawsze będe na tak.. Nie wiem jakim cudem Ty otrzymałeś admina.. Przykład taki dajesz Gumiak, że aż mi Cię szkoda chłopie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fontek. napisalem to od siebie i na tsie wcale do czapona nie udaje kolegi bo go nie lubie :3 wiec badz cicho bo to nie twoja sprawa jak sie wypowiedzialem to jest moje zdanie. udajesz w tej sieci kogos wyzeszego od h@ a tak naprawde jestes tutaj Gow*em . na ts'ie udajesz takiego wazniaka... a wiek jak oszukalem ? ze co nie mam niby 16 lat tak ?  szkoda mi cie czlowieku nawet do cb nic nie pisze juz bo masz cos nie tak z glowa. .. nawet na admina cie nie przyjeli taki jestes tutaj Wazny tak sam sadzisz ze jestes tutaj kims. mowisz kim ty tutaj nie jestes ... w kazdej chwili mozesz znalesc sie na stanowisku admina i ubteam hahhah beka z ciebie ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gumiok tylko jak gra sobie gracz 1Lvl nagle wali 10Hs to nic w tym dziwnego. a pisze na u@ gdy jak mnie zabija to widze cos podejzanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gumiok tylko jak gra sobie gracz 1Lvl nagle wali 10Hs to nic w tym dziwnego. a pisze na u@ gdy jak mnie zabija to widze cos nietypowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mapa de_aztec gumiok gra o tak sobie. gracz dragon123 bez klasy zabija 6 osob z HS pisalem na u@, brak reakcji. wiec mi tu nie mow ze pilnujesz. adonai29 tez w tedy byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rambo... tutaj mozna...

 

czaponku mnie nie bylo na aztecu dzis  malo dzis gralem ;)  i wgl co ze 1 lvl to nie moze zabijac !? kur*a to jest mozliwe /...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hahahahahahaa. To podanie jest już śmieszne, tak samo jak Twoje wypowiedzi gumiok. Proszę daruj sobie.. mówisz że fonteczek nie powinien się Ciebie czepiać ? To czemu w podaniu buszka Ty sie do mnie przysapałes że daje na Nie ? Nie chce dopuścić by jakieś dziecko miało admina i się Nim bawiło. Nie wiem jakim cudem Tobie się udało no ale miejmy nadzieje że to tylko ten okres próbny... zamknijcie to podanie do czasu powrotu Fajterka by uniknąć zbędnego spamu...

 

 

Edit. A co Cie do jasnej cholery obchodzi komu ja daje na nie ? Człowieku weź przemyśl swoje życie ... . Najlepiej dawajmy wszystkim na tak i będzie więcej takich jak Ty. Skończ pisać te swoje idiotyczne posty bo nawet jak pojawi się więcej takich podań to i tak będę na Nie. ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...