Skocz do zawartości
Teez.

Mistrz Freezu!

Rekomendowane odpowiedzi

@Freezu - Karola można w przenośni porównać do pracowitej mrówki. Angażuje się jak tylko może, aby jeszcze bardziej rozkręcić sieć. Możemy to zauważyć jak np. wejdziemy w jego profil. Bardzo dobry grafik, działa z ogromną korzyścią dzieląc się z Nami Swoimi umiejętnościami graficznymi. Aby poznać go bliżej zapraszam Was serdecznie do przeczytania wywiadu.

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Siema Freezu. Miło mi, że zgłosiłeś się na wywiad. Opowiedz Nam coś o sobie :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Siema Teez. Jak wiadomo na imię mi Karol i miesiąc temu wybiło mi 15 wiosen. Mieszkam w okolicach Staszowa, niewielkiego miasta.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- A co możesz powiedzieć o swoich zainteresowaniach. Słyszałem, że grasz na gitarze. Jak Ci idzie?

 

 [/align]

 

[align=center]Tak, gram na gitarze i to od dłuższego czasu, to będzie jakoś 4-5 lat, nie jestem w stanie określić dokładnie. Idzie mi dosyć dobrze, były gorsze i lepsze chwile, grało się w zespołach i na scenie. Takie życie gwiazdy. Wiadomo, że interesuję się również komputerami. Lubię eksperymentować, raz z dobrym skutkiem, a raz z większymi stratami, ale jak się nie wywrócisz to się nie nauczysz :).

 Pasjonują mnie również motocykle, mógłbym cały dzień słuchać ryku Yamahy R1.

 

 

 [/align]

 

[align=center]- Lepsze to niż moje pierdzenie pachą :D. Życzę sukcesów. W przyszłości planujesz udać się w te ślady, czy planujesz zupełnie coś innego?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzięki. Ostatecznie nie zdecydowałem, ale zapewne będzie to związane z muzyką lub grafiką. Jeszcze rok gimnazjum także mam czas :P. Niedaleko mam też szkołę gastronomiczną, lecz bardziej mnie kręcą komputery. Będzie to trudny wybór, bo gastronomik jest dosyć daleko, dwie godziny jazdy dziennie (w obydwie strony) nie sprzyjają, szczególnie w dni ciepłe, a w technikum informatycznym dużo się nie nauczę.

 

 

 [/align]

 

[align=center]- Oj, ja niestety aktualnie przez to przechodzę i wcale nie jest tak łatwo. Setki pomysłów na życie z czego wybrać musze tylko jeden. Ale nie możemy zapomnieć o Naszym dzieciństwie, wesołe i czasami przykre przygody. Poopowiadaj troszkę jak to u Ciebie wyglądało.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moje dzieciństwo miało lepsze i gorsze chwile, jednak nie posiadam w głowie zbyt dużo wspomnień. Gorsze chwile szczególnie wdawały się w znaki, gdy Ojciec miał problemy z alkoholem, mógł pić miesiącami, po jakimś czasie robił przerwę, a później znów robił to samo. Aktualnie poradził sobie z problemem i żyję dosyć przyjemnie. Przygnębia mnie fakt, że dzieciństwo już się powoli kończy, a zaczną się prawdziwe problemy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- No niestety, ale żyjmy teraźniejszością i zapomnijmy o tych smutnych chwilach z przeszłości. Jednak pamiętajmy te śmieszne, które warto wspominać :). Posiadasz jedną z takich?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Około dwóch lat temu na rynek biedronki weszły deskorolki tylko z dwoma kółkami (tzw. waveboard jeśli się nie mylę). Kupiłem taką deskę, w 3 dni opanowałem niemalże niemożliwą dla innych sztukę jazdy na tym czymś (jazdy, nie hamowania). W mojej miejscowości jest dosyć fajna górka, na końcu jest zakręt i dużo żwiru. Zmotywowany wcześniejszym oglądaniem filmików na youtube, 12 latek postanowił rozpędzić się z górki. Zanim się rozpędziłem nie pomyślałem jednak w jaki sposób mogę wyhamować. W połowie drogi zorientowałem się, że już jest za późno, musiałem skakać. Chciałem skierować moje ciało ku trawie, która była tuż obok mojego toru jazdy, jednak nie udało się i wylądowałem na twardej nawierzchni z dużą ilością żwiru. Z impetem uderzyłem w setki małych kamyków. Kolega, który stał obok miał bekę życia :D. Do dziś pamiętam ten ból wyciąganych ze skóry kamyków.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Haha, ja na tym ustać nie mogę. Dobrze, że wszystko się skończyło i służysz pomocą na MH. To może teraz, jak zacząłem o sieci, powiesz Nam jak wyglądała sieć, gdy na nią wszedłeś. Dużo się pozmieniało?

 

 

 [/align]

 

[align=center]Owszem, prawie całkiem inni super admini, opiekunowie sieci, nowy administrator, było wiele zmian. Jako pseudo grafik szczególnie odczułem zmianę w wyglądzie forum, które nadal wymaga pracy przy nim. Na dniach postaramy się przeprowadzić metamorfozę forum, przekonacie się sami.

 

 

 [/align]

 

[align=center]- Jako grafik dużo znaczysz dla sieci jak i dla Użytkowników. Pochwalisz się Swoimi pracami umieszczanymi na forum?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jasne, trzymaj jakieś randomowe prace.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]21179110719806719129.png

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]01822203160229708135.png[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]78382350598553811934.png[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]39363089651473974093.png[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Niesamowite prace. Dużo czasu zajęło Ci opanowanie tej umiejętności?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]'Niesamowite'. :D Bawię się około pół roku.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Wszyscy wiemy, że i tak robisz b. dobre, a nawet jeszcze lepsze prace. No dobra, w takim razie opowiedz Nam jak dostałeś się na MH i dlaczego zdecydowałeś się zostać na dłużej?

[/align]

 

[align=center] 

[/align]

 

[align=center]Znalazłem się tutaj jak 90% graczy. Mianowicie dostałem screeny, wrzuciłem je i zdecydowałem się zostać na dłużej, ponieważ spodobało mi się forum i serwer Only DD2.

[/align]

 

[align=center] 

[/align]

 

[align=center]- Hehe, no tak. Jesteś na MH już sporo czasu, mianowicie rok i kilka miesięcy. Poznałeś tutaj ludzi, z którymi utrzymujesz stały kontakt i możesz śmiało nazwać ich kumplami?

[/align]

 

[align=center] 

[/align]

 

[align=center]Jest sporo tych osób. Najlepszy kontakt utrzymuję z FAAAJNYM. Ale nie będę wymieniał poszczególnych osób, żeby nikogo nie pominąć.

[/align]

 

[align=center] 

[/align]

 

[align=center]- Nie chce Ci się pewnie leniu :D. Czas na muzykę, w czym gustujesz?

 

 

 [/align]

 

[align=center]Od niedawna słucham punku/rocku/metalu. Jeszcze niedawno gustowałem w dubstepie, muzyce klubowej. Mam nieco odmienny gust niż moi rówieśnicy :>. Moimi ulubionymi zespołami są Annisokay oraz Farben Lehre. Tutaj proszę ich kawałki :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] 

[/align]

 

[align=center]https://www.youtube.com/watch?v=pdwzY-I2_SA[/align]

 

[align=center] 

[/align]

 

[align=center]- Dobrze wpadają w ucho, energiczne. No to teraz możesz zapodawać sucharka. Czekamy.

[/align]

 

[align=center] 

[/align]

 

[align=center]Co robią lekarze w kuchni?

 

-

[/align]

 

[align=center]-

[/align]

 

[align=center]-

[/align]

 

[align=center]Leczo.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Dobre. Chcesz kogoś pozdrowić na sam koniec?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie będę się zbytnio rozpisywał w ostatnim pytaniu, także pozdrawiam wszystkich, którzy przeczytali ten wywiad lub zaczynają od ostatniego pytania.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Ok. W takim razie, dziękuję za poświęcenie czasu i do usłyszenia. Cześć.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzięki, trzymaj się :).

[/align]

 

[align=center] 

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...