Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

[PRZYJĘTY]Podanie na redaktora by Danke:*

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Magdalena

Wiek: 20

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: steam: azt34

Staż na forum: 14 marzec 2014

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Kiedyś miałam styczność z wywiadami, czytałam sporo, więc nie powinno być problemu.

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Admin Only DD2 #2

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 8-9/10, ortografia praktycznie na perfekt :).

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Mam baaaardzo dużo wolnego czasu, mogą to być dwie godziny, pięć a może nawet i dziesięć :).

List motywacyjny: Drodzy userzy. Ze względu na dużą ilość wolnego czasu chciałabym wypróbować swoich sił w pełnieniu funkcji redaktorskiej. Myślę, że przydałabym się na tym stanowisku i pomogłabym dotychczasowym redaktorom. Lubię poznawać nowe osoby, dlatego przeprowadzanie wywiadów z ludźmi będzie mi dawać dużo przyjemności.

Przykładowy wywiad[najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie]:

 

 

 

Redaktor: Danke:*

 

 

Osoba udzielająca wywiadu: R4d3k!?

 

 

 

 

 

 

Witaj serdecznie. Składam właśnie podanie na redaktora, dlatego chciałabym zapytać Cię, czy znalazłbyś chwilkę czasu i chęci, by udzielić mi opowiedzi na kilka pytań?

 

 

 

Dzień Dobry Pani Redaktor. Oczywiście, z przyjemnością odpowiem Pani na kilka pytań.

 

 

Super, więc tradycyjnie na początek przedstaw nam się. Napisz jak masz na imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz.

 

 

 

Nazywam się Radosław, mam 19 lat i mieszkam w Irlandii od 8 lat. Ogólnie urodziłem się i pochodzę z miasta Kwidzyn w województwie Pomorskim. Czym się zajmuję? Dobre pytanie hehe. Na tą chwilę nie zajmuję się niczym, ale w planach mam studia i mam nadzieję, że się na nie dostanę.

 

 

Życzę sukcesów ze studiami. Wspomniałeś kilka zdań wcześniej, że mieszkasz w Irlandii. Opowiedz coś krótko o niej - gdzie się znajduje, czy są ciekawe zabytki i czy Ci się tam podoba.

 

 

 

Dziękuję bardzo. Niespodziewałem się aż tak trudnego pytania hehe. Irlandia to mała wysepka gdzie zamieszkuje ją ponad 4 miliony ludzi i sąsiaduje z Anglią. Jest dużo historycznych zabytków, choćby zamek w Trim'ie gdzie był kręcony film pod tytułem "Braveheart". Jest co zwiedzać, zależy co kto lubi. Ogólnie to mi się tu nie podoba ale nie okłamujmy się, jest tu lepsze życie niż w Polsce.

 

 

Zaciekawiłeś mnie tym, co napisałeś, aż kiedyś z pewnością odwiedzę.

 

Jakie są Twoje zainteresowania?

 

 

 

Moje zainteresowania hmm... Muzyka, sport, podróżowanie, dużo tego ale takie z większych zainteresowań to gotowanie. W tym kierunku będę dążył i mam nadzieję, że mi się uda.

 

 

Powodzenia!

 

Radku, skoro lubisz gotować to muszę stwierdzić, że będzie z Ciebie dobry kucharz, pogratulować Twojej  przyszłej żonie. Skoro jesteśmy już przy tym temacie to pozwolisz, że zapytam - masz jakąś dziewczynę czy jesteś zdania, że jeszcze masz czas na tą jedyną? 

 

 

 

Tak, mam dziewczynę i jest wspaniała. Jedyny minus jest taki, że jestem z nią w związku na odległość lecz mimo wszystko mam plany żeby ją "ściągnąć" do siebie i być blisko razem już na zawsze.

 

 

Związki na odległość nie są łatwe, ale mimo tego gratuluję serdecznie i życzę szczęścia oraz wytrwałości.

 

Przejdźmy teraz do świata gier. Jak zaczęła sie Twoja przygoda z CS'em?

 

 

 

Dziękuję po raz kolejny. Szczerze, to do końca nie wiem jak się zaczęła. Pamiętam tylko, że za dzieciaka chodziło się do kafejek i grało się lanowo ze znajomymi.

 

 

To były czasy. Powiedz nam w jaki sposób trafiłeś na Multi-Head?

 

 

 

Miałem w ulubionych serwer Multi-Head only de_dust2 #1, nawet nie mam pojęcia jak on się tam znalazł. Zacząłem tam grywać jak już nie miałem gdzie grać. Grywałem na #1 coraz częściej i częściej aż w końcu mi się spodobał. Wszedłem na forum, zarejestrowałem się i oto jestem. :)

 

 

Cieszymy się, że trafiłeś do nas. Czy masz może jakieś osiągnięcia na MH?

 

 

 

Osiągniecia? Jeżeli admin to jakieś osiągnięcie to tak, jestem adminem na only de_dust #1.

 

 

Napisz nam co Cię skłoniło, żeby zostać administratorem serwera Only DD2 #1?

 

 

 

Będąc adminem nie muszę się też prosić innych adminów o wejście na serwer żeby go ogarnął. Zresztą lubie jak jest  "porządek" na serwerze i mogę pomagać go oczyszczać z czitów, żeby tym normalnym graczom dobrze się grało. Zawsze pomagam na tyle, na ile mogę.

 

 

Pomocny z Ciebie admin. Jaka jest Twoja ulubiona broń w CSie?

 

 

 

Moją ulubioną bronią jest M4a1, ale czasami lubię sobie postrzelać z Ak47 lub AWP.

 

 

Dokładnie tak jak ja. Jak oceniasz prace administracji Multi-Head?

 

 

 

Jeśli chodzi o adminów to wiadomo, że jeden adminuje tak a drugi inaczej. Każdy adminuje na swój sposób. Wiadomo też, że admin może się pomylić i zrobić jakiś głupi błąd ale dla mnie nie oznacza to, że jest on złym adminem i mam go zaraz krytykować. Natomiast jeżeli chodzi o administracje taką jak Head admin, Opiekun bądź Moderator to pomagają graczom, adminom jak i całej sieci najlepiej jak potrafią, zrobią wszystko, żeby każda jedna osoba była zadowolona z naszej sieci, także pozazdrościć.

 

 

Uważam podobnie. Powiedz czy grywasz w jakieś inne gry prócz CS?

 

 

 

Nie, nie gram w inne gry. Gram tylko w CS'a. Jakoś inne gry mnie nie rajcują.

 

 

Rozumiem. W takim razie napisz nam jeszcze jaki gatunek muzyki preferujesz i co Ci się w nim podoba?

 

 

 

Ja osobiście słucham rapu. Słucham rapu dlatego, że mi się podoba. Czemu akurat rap hmm? Dlatego, że jest w nim dużo, prawdziwe zdarzenia, dobry tekst no i bity przeważnie są ciekawe, nie wszystkie ale większość.

 

 

Widzę, że mamy podobny gust. Nasz wywiad powoli dobiega ku końcowi. Czy chciałbyś jeszcze na koniec

 dodać coś od siebie lub kogoś pozdrowić?

 

 

 

Dodam, że miło było z Panią przeprowadzić wywiad i mam nadzieję, że zostanie Pani redaktorką Multi-Head, trzymam kciuki oraz życzę powodzenia. Oczywiście pozdrawiam moją dziewczynę Madzie (Danke:*), Gunia (ascxw) mojego kochanka, Teeza który mnie denerwuje swoim rashem na Aim/Awp/Fy mapkach oraz całą gromadke Multi-Head.

 

 

Dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas, za wyczerpujące odpowiedzi oraz za to, że wierzysz w moje umiejętności redaktorskie. Tobie również życzę sukcesów ze studiami, w związku i w pracy kucharza. Trzymaj się i powodzenia :).

 

 

 

Dziękuję i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. Osoba bardzo przyjazna i pomocna, a także doświadczona. Wywiad fajny, aż miło się czyta ;) Oby tak dalej, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę chore robić wywiad ze swoim własnym chłopakiem i jeszcze pytać go o to, czy ma dziewczynę haha :D Miła zależy dla kogo ^^ jak dla mnie słabe :) ale to tylko moje skromne zdanie ;)

 

 

 

 

 

To tylko post, więc mogę napisać w nim o wywiadzie co zechce :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 A mi się właśnie spodobało.

 

Wywiad ma pytanie, których często niektórzy redaktorzy nie używają, bądź w ogóle tego nie robią.

 

Nie zauważyłem jakiś błędów ze strony pisowni.

 

Myślę, że mogłabyś zostać redaktorką, na pewno byś się przydała. Tym bardziej, że ostatnio było parę wpadek ze strony innych redaktorów :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na wielkie TAK. Świetny wywiad. Do tego kobieta redaktor zawsze inaczej podchodzi do sprawy. :D Będziesz świetnie pasowała na to stanowisko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyda się redaktor. Wywiadzik dobrze napisany. Pytania ciekawe. I dobrze, że są w miarę powiązane ze sobą. Jestem na tak. :) 

 

Powodzenia  :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

gq09.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...