Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]SKRADZIONE KONTO !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc przed chwila chcialem sie zalogowac na steam i wyskoczył komunikat błedne hasło sprawdziłem haslo w moich notatkach wpisuje i nic. Wszedlem na swoja poczte a tam wiadomosc o pomyslnej zmianie hasła prosze o pomoc !!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałeś Steam Guard ? Od razu zmien haslo na e-maila byc moze ktos ma do niego dostęp, znajomy, rodzina ? Nie mam kompa tylko telefon wiec niewiele wykombinuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Faktycznie :o,

 

Nie mam Cie w znajomych na steam, więc to musiał być włam... :/.

 

 

 

 

 

Raczej już konta nie odzyskasz z tego, co się orientuje, bo miałam podobną sytuację lecz byłam na szczęście wtedy na laptopie i udało mi się w ostatniej chwili zmienić hasło NA MAIL (by oszusta nie mógł zmienić hasła steamowego) przez co mogłam odzyskać hasło i wygenerować sobie nowe na steam...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS. Rysiu jak już zmieniono mu hasło na steama to oszusta wziął sobie na swój mail przypisał konto do steama, więc to nic nie pomoże... :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Emaila pewnie nie zmienil jeszcze, wiec odzyskaj haslo steam przez email. Tzn spróbuj chociaż.

 

 

 

Edit. Być moze ktoś miał dostęp do Twoich notatek xD

 

 

 

Teraz przydaloby sie jak najszybciej zabrac prawa admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli masz CD-KEY'a do cs'a to odzyskasz konto. Musiałbyś założyć konto na steam support i napisać co się stało. Oni Ci podajże z tego co pamiętam wyślą jakiś numer referencyjny i będziesz musiał go napisać ręcznie koło CD_KEY'a, zrobić zdjęcie i im wysłać. Podając im też na jaki e-mail mają Ci wysłać pasy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Juz nie odzyskasz konta stim miałem identyko tak jak ty , loguje sie haslo błędne :/ . Widocznie jak kupiłeś stima od kogoś to nie zmieniles all :f . Jeszcze raz Ci mówię masz po koncie , szukaj juz nowego ;) .

 

 

 

 

Ps: Więc nie radzę nikomu kupować stima od ludzi bo później znajdzie sie taki nie ogar (bez obrazy ) który nie zmieni all . I ten sam koles od kogo kupiles stim , kradnie znowu to samo konto potem sprzedaje innym i tak w kkółko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...