Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga..

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia: Teraz (12:05 13.08 2014 roku.)

Nick admina/gracza, który zawinił: Gumiok xD

Dowody: Niestety brak, chociaż nie wiem jak miałbym to udowodnić.

Świadkowie: Brak, nie wiem co świadkowie mieliby powiedzieć.

Uzasadnienie: Dostałem bana za to że napisałem o cheaterze na normalnym czacie. I to prawda. Ponieważ po napisaniu kilkukrotnie na u@, prywatnie na steamie nikt nawet na sekundę nie zszedł na spect żeby gracza sprawdzić. O u@ też pisałem na normalnym czacie. Ale nikt go nie sprawdził...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak da mnie śmieszni jesteście ludzie. Cały czas jest skarga na tego admina co mi jest dziwne, siedzę na serwie i widzę że ogarnia nawet. Ale wy oczekujecie że na 32 osoby 1 osoba  zrobi wszystko. Kolejna skarga bez dowodów i kolejna na jednego i tego samego admina. Nie wiem czy żal wam "tyłka" ściska że ktoś ma admina a wy nie ?. Złóż podanie, i ogarnij sobie  32 osoby każda coś od ciebie chce?. Nie masz dowodów nie składaj skarg, bo za takie coś powinno być 3 punkty ostrzeżenia. A nie po jednym co jest do tej pory. Nie ma admin źle bo płacz, jest admin źle bo znowu skargi piszecie. Wam nigdy nie dogodzi wiec najlepsza opcja nie grajcie. I sorki że w ubt ale jak się to czyta to ciśnienie się podnosi :). Jak na razie to tylko Maniak złożył odpowiednią skargę. A reszta to są wypociny (przeproszę za wypowiedz) z dupy wyjęte. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...