Skocz do zawartości
Teez.

Malu`tki na posterunku!

Rekomendowane odpowiedzi

@Malu - Robert jest opiekunem serwera COD 40k, przednio, już wycofanym Jailbreak`a. Radzi sobie świetnie i tą funkcje piastuje już od kilku dobrych miesięcy. TS`owy DJ, który zapodaje niesamowitą muzykę nie z tej ziemi. Uważany jako dobry kompan przez resztę Użytkowników. W celu poznania bliżej kolegi zapraszam Was gorąco do przeczytania wywiadu :).

 

 

 

 

 

 

[align=center]- Siemanko Malu. Fajnie, że zgodziłeś się na wywiad. Tradycyjnie na początek opisz Swoją Osobę w kilku zdaniach.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Siemanko. Jak większość wie, mam na imię Robert i mam 17 lat. Na ogół jestem spokojnym i pracowitym człowiekiem, lecz mam coś w sobie z lenia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- A co robisz poza obowiązkami szkolnymi, domowymi...? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście czytam książki poza lekcyjnie, uczę się języków obcych i czasem piszę wiersze romantyczne :D. A tak na poważnie to 80% wolnego czasu spędzam przy komputerze, a pozostałe poświęcam na uprawianiu sportu.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Trollu xD. Pisałeś, że jesteś pracowity. Co w Twoim przypadku oznacza ta cecha?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

[align=center]Staram się wykonywać powierzone mi zadania od początku do końca. Lubię pomagać tym, którzy potrzebują pomocy a nie tym, którym się nie chce. Czasami wręcz szukam jakiegoś trudnego zadania, bo się po prostu nudzę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Ja zawsze chce coś popsuć, mieć kłopoty, a potem to naprawiać xD. Tak trzymaj Robciu. Opowiedz Nam co nie co o Twoich zainteresowaniach.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie dawno moim hobby a nawet pasją była koszykówka, spędziłem na parkiecie więcej niż przeciętni gracze CS. Po rozwiązaniu drużyny stałem się zwykłym chłopakiem, który dużo czasu spędza przy komputerze, dość za dużo. Szukam sposobu na coś nowego, lecz nie umiem się odnaleźć. Trochę odbiegłem od tematu, lecz gdy już mowa o hobby to lubię bawić się muzyką. Do niedawna słuchałem tylko Eminema, teraz dość często słucham muzyki klubowej, ponieważ taka pasuje słuchaczom na Ts3.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Wracaj na taneczny parkiet. Już widzę Cie w tej roli :rofl:, haha. Cofnij się w czasie o kilka lat i przypomnij Sobie super chwile z dzieciństwa. Opowiesz coś o nich?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jasne. Dzieciństwo miałem przyjemne, lecz wspomnień dużo nie mam. Chociaż sięgając pamięcią do początków podstawówki to była dość ciekawa historia. Do sklepów weszły mega mordoklejki, więc postanowiliśmy z kumplami kupić sporą ilość i dla zabawy jeść je na lekcji. Na moje nieszczęście wziąłem dwie do ust i moja kochana nauczycielka poprosiła mnie do recytacji zaległego wiersza. Chciałem wypluć mordoklejki, lecz Pani dała by mi uwagę a za małolata troszkę się bałem takich rzeczy. Przykleiłem owe mordoklejki do górnej części podniebienia i zacząłem recytować. Wiersz znałem na pamięć, lecz nie dało się nic zrozumieć. Kłamstwo ma krótkie nogi, skończyło się na uwadze i trójki z wiersza.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Haha :D. No to ostro. Ja zjadłem 15 centershocków podczas sprawdzianu szóstoklasisty. To były czasy... Planowałeś już kim chciałbyś zostać w przyszłości?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, mam zamiar zostać górnikiem. Obecnie jestem w drugiej klasie zawodowej o profilu górniczym. Nie jest to wymarzona praca, lecz decyzje podjąłem i nie zamierzam jej zmieniać.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- A czy Twoje plany zmieniłby fakt, że wygrałeś sporą sumkę pieniążków  :spiteful:?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście, praca w kopalni to duże ryzyko i myślę, że gdybym wygrał to nie poszedł bym do żadnej pracy, która by mi się nie podobała. Może został bym ogrodnikiem, kto wie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Prędzej striptizerką :crazy:. Dobra teraz coś o MH. Jesteś już bardzo długo opiekunem (wcześniej JB), aktualnie COD 40k. Jak Ci idzie z ogarnianiem serwera i całej kadry?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jest jeszcze sporo roboty przed nami, ale najgorzej też nie jest. Admini są zgrani i bardzo aktywni. Pragnę ich pochwalić za dotychczasową prace, oby tak dalej Panowie! Bycie opiekunem nie jest najtrudniejszym zadaniem, na początku tylko było trudno. Mam nadzieję, że za jakiś czas zapracuję na wyższą range.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Udanej współpracy Ci życzę :) Możesz kogoś wymienić z sieci, kogo możesz uznać za kolegę?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

Dzięki. Generalnie koledzy i przyjaciele są w życiu realnym, a to tylko internet. Aleeeee jestem tutaj trochę czasu i znam niektórych od początku, mogę ich nazwać dobrymi kumplami. N

ie chciał bym nikogo pominąć a jest tych osób dość dużo.

[/align]

 

 

- Ok, nie ma problemu. To opowiedz Nam jak trafiłeś na tą sieć.

 

 

 

Całkiem przypadkowo, grałem na różnych serwerach i trafiłem w końcu na naszego Jaila. Usłyszałem chłopaka ze śląską gwarą i z ciekawości zapytałem skąd jest. Dla uściślenia był to Knoppcio i odpowiedział mi, że z Bytomia, który jest kilka kilometrów od Zabrza. A w związku z tym, że Górnik lekko mówiąc nie lubi Polonii to zaczęło się małe tyranko. Przez jakiś czas wbijałem na JB tylko, gdy był Knoppcio i tylko po to aby się z nim wyzywać. Po jakimś czasie zacząłem normalnie grać i kumpluje się z "Knopersem" do dziś.

 

 

- Hehe, bywa i tak :D. Zbliżamy się małymi kroczkami do końca. Czas na muzyke. Podejrzewam, że dużo tutaj będzie pisania. 

 

 

Jak pisałem wyżej, słucham Eminema odkąd pamiętam. Zaczęło się, gdy zobaczyłem na jakimś programie teledysk piosenki When I'm Gone, jeśli dobrze pamiętam był to rok 2005. Od tamtej pory słyszałem każdą piosenkę i jeszcze niedawno byłbym w stanie po sekundzie puszczonego utworu podać tytuł i rok powstania piosenki. Z czasem słuchałem coraz mniej ale i tak do teraz Eminem gości w moich uszach przynajmniej godzinę dziennie. Oprócz tej legendy czasami słucham Electro Hause, ale tylko dlatego, że puszczam taką muzykę jako "DJ".

 

 

 

- Super kawałek, dawno takiego nie słuchałem. Pozostają pozdrowionka i suchar do tego xD.

 

 

 

Aby uniknąć poprzez pominięcie kogoś fochów, pozdrawiam wszystkich czytelników tego wywiadu.

 

 

A tut

aj proszę suchara:

 

- Dlaczego Trynkiewicz lubi kurtki zimowe? Bo są nieletnie.

 

 

- Hahaha, nie wstaje z podłogi :D. No dobra, no to musimy się już pożegnać, mam nadzieję, że miło spędziłeś czas. Trzymaj się i do następnego.

 

 

Oczywiście. Dzięki za wywiad, siemanko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad fajny rozbudowany. TeeZ bardzo dobrze Ci idzie praca redaktora, rozwijasz się. Oby tak dalej długość wywiadu jak dla mnie idealna. Fajnie się czytało.

 

Panie DJ puszczałbyś tylko Eminema to by się słuchaczom znudziło, więc dobrze, że się przerzuciłeś po części :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ooo widzę , że górnik , jaka szkoła miejscowość ?

 

 

 

A co do wywiadziku  , plusik , można się dużo dowiedzieć :)

 

 

 

 

 

Ja chodze do górniczej , ale do Bierunia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobry wywiad, ponieważ:

 

1. Optymalna długość - nie za długi, nie za krótki.

 

2. Brak błędów.

 

3. Krótko i zwięźle. 

 

O to chodzi, bierzcie przykład. +

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiadzik super, jestem z Ciebie dumna - TeeZ, świetny z Ciebie redaktor, podziwiam :).

 

Dziękujemy za przedstawienie kolejnej osoby :).

 

 

 

 

 

Malu, widzę, że dobry z Ciebie człowiek :).

 

Wydajesz się być bardzo ogarniętą osobą :), ale jak czytałam Twoje odpowiedzi to zauważyłam kilka błędów (osobiście ich nie lubię i zawsze muszę poprawiać, więc z góry wybacz :D).

 

Bardzo często słowo "bym" pisze się razem ze słowem (np poszedłbym) , zależy od zdania :).

 

 

 

 

 

Pozdrawiam :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo podobał mi się wywiad :) Robercik ;* najspokojniejszy uczestnik zlotu! :D Miejmy nadzieję, że teraz troszkę zaszaleje :D

 

 

 

 

 

Jak dobrze, że był ktoś kto słucha Eminema :D

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Malu chciałabym to zobaczyć :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...