Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Sharaz.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Po co chcesz odpracowywać bana? jupik -  @wiencejniz26znakówwwnicku miał perma i widzisz ma ub za darmo bez robienia reklam. Sprawiedliwość level hard.

 

 

 

 

Po co piszesz pierdoły, jeżeli nie znasz prawdy ? Pewnie, dostał UB za darmo bo  ty najlepiej wiesz co kto ze mną załatwia i że ma na pewno UB za free. A może dlatego tak piszesz bo nie dostałeś S@ ? Żenada chudy pisać takie posty bezsensowne skoro nie wiesz jak jest na prawdę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bezsensowne? Banujecie każdą osobę za multi-konto, a jakiś 13 letni pajac nie dość że cyrki zrobił jak miał rangi, zobacz jakie pierdoły pisał w pożegnaniu, jak podsumował Twoją sieć, nie chodzi mi, że nie dostałem s@, już Ci napisałem daj BounDerowi który od pół roku nic nie robił i wraca po tygodniu, gdzie ja robiłem Bóg wie co żeby dostać znów s@ ale nie za wcześnie, starałem się kilka miesięcy i nie po to żeby stracić po 2 tygodniach gdzie Satanek robił kilkumiesięczne urlopy i wszystko było ok (bardzo dużo osób Ci powie to samo, chyba, że są śmieszni i się boją).

 

Wracając do jupika, co takiego zrobił, że dostał ub? Też mu kazałeś śpiewać jak OJCU PABLITO na ts żeby dostał ub? Nie rozśmieszaj mnie, nie wiem czy podobają Ci się 13latkowie czy chciałeś jego twarz ujrzeć na forum ale trochę sprawiedliwie byś mógł podchodzić do takich sytuacji.

 

 

 

Mam nadzieję, że się ogarniesz i skończy się lizanie dupci na MH.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieje, ze się zamkniesz i będziesz miał do mnie pewien szacunek bo to co piszesz jest żałosne. Pokazujesz właśnie dlaczego nie masz s@.  Najlepiej oceniać innych a na siebie nie patrzeć. Już nie wspomnę kto był za tym aby Ci dać i widzę, że się przeliczyłem. Poza,tym to nie jest temat od tych rozmów i jak chcesz coś jeszcze dodać zapraszam na pw a nie tutaj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...