Skocz do zawartości
JNSRR

"Chłopak z sercem do miłości" ~ MultiPlayGames!!

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Dzisiaj przeprowadziłem wywiad z @MultiPlayGames, jest to świeżo upieczony admin. Zapraszam do czytania :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja[/align]

 

[align=center]MultiPlayGames

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam Cię drogi graczu Multi-Head.pl, dziękuje że zgodziłeś się na wzięcie udziału w moim wywiadzie.[/align]

 

[align=center]

 Niema sprawy.

[/align]

 

[align=center]

 

Przede wszystkim zacznijmy od początku, przedstaw się, powiedź coś o sobie.[/align]

 

[align=center]

 

 Siemka nazywam się Filip Mieszkam w Krotoszynie. We wolnym czasie lubię posiedzieć na forum lub pobanować cziterów.

[/align]

 

[align=center]

 

Krotoszynie, coś kojarzę. Gdzie dokładniej to jest?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Krotoszyn znajduje się 30 km od Ostrowa Wielkopolskiego  w województwie Wielkopolskim.

[/align]

 

[align=center]

 

Krotoszyn, jakaś wieś :) a Ostrowa to wiem gdzie jest, bardzo blisko mnie. Kolejnym pytanie brzmi następująco, jakie stanowiska pełniłeś na multi-hedzie, lub pełnisz?[/align]

 

[align=center]

Tak, wcześniej miałem admina na Jailbreaku, a teraz Siedzę na cod 40k, tam teraz mam admina

.[/align]

 

[align=center]

 

Chcę przypomnieć naszym użytkownikom jakie odpały przeżyłeś, wracając do czasów Jail. Rozpocząłeś słynne banowanie się, jednak zostałeś pobity przez Yode. Opisz nam, co Cię skłoniło do podjęcia takiej walki, co czułeś gdy się banowałeś?[/align]

 

[align=center]

Tak Pamiętam te odpały Banowanie samego siebie na jailu ale to tylko jeden raz, ale byłem tak wkurwi*** że sam siebie zbanowalem. Później pamiętam yode Gdy wszedłem na serwer wszyscy z niego mieli Bekę i mówili że mnie pobił dopiero po chwili się dowiedziałem że Yoda Mistrzu dał sobie perma. A myślałem że ja jestem tylko taki pojebany że sam się banuje.

[/align]

 

[align=center]

 

Ehhh, te czasy. Wejdźmy trochę w życie prywatne, do jakiej szkoły i klasy chodzisz?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Do szkoły nie powiem jakiej bo przyjdziesz mnie pobić ale powiem że chodzę do drugiej Gimbazjum.

[/align]

 

[align=center]

 

nie kłam! wiem że kiblowałeś! MÓW MI PRAWDĘ I TYLKO PRAWDĘ![/align]

 

[align=center]

No Dobra Kibel w 1 klasie w gimnazjum był.

[/align]

 

[align=center]

 

no i po co mamy się oszukiwać? Bądźmy szczerzy między sobą. Dobra następnym pytaniem jest jak się dostałeś na sieć i czy żałujesz, albo się zakochałeś?[/align]

 

[align=center]

Dostałem się tutaj przez przypadek bo na wcześniej sieci na której grałem na jailu wbij jakiś tym i reklamował multi-head no i wbiłem raz i już nie wyszedłem. I Zakochałem się.

[/align]

 

[align=center]

 

a w czym się zakochałeś? Bo ja osobiście w klimacie tego serwera.[/align]

 

[align=center]

Ja tak samo.

[/align]

 

[align=center]

 

No to dobrze, widać masz serce do kochania (xD), czy byłeś kiedyś banowany na multi -head, nie chodzi mi o takie 5-1h bany itp. lecz o bany perm 70dni, jak tak opisz jak to się stało.[/align]

 

[align=center]

Nie takich banów paro godzinnych nie było ale był 1 dostałem ss i nie mogłem ich znaleźne ale po tam paru godzinach znalazłem te ss ale gdy je pakowałem to Nasz kochany Dolec Darł mordę i mnie denerwował nie pamiętam co dokładnie mówił ale tak mnie zdenerwował że rzuciłem myszką o ścianę oczywiście myszka rozwalona a ss nie wrzucone i jeden dzień się spóźniłem z ss i nie dostałem ub i w nocy przez was płakałem, ale po ok miesiącu zdecydowałem się zrobić reklamy i dostałem ub.

[/align]

 

[align=center]

 

ehhh, pamiętam to jak dziś. "ha, BAN!" to krzyczałem. Jakiej muzyki słuchasz?[/align]

 

[align=center]

Ja słucham różne rodzaje muzyki.

[/align]

 

[align=center]

 

dasz jakąś konkretną nutkę?[/align]

 

[align=center]

 

[media]https://www.youtube.com/watch?v=2uanKeJTiLk[/media]

 

Opowiedz nam jakąś zabawną historię, która wydarzyła się w Twoim życiu. Chyba, że takiej nie masz, jeżeli nie opowiedz nam jak biją Cię rodzice.[/align]

 

[align=center]

Nie pamiętam nic, ale tego w chuj było

[/align]

 

[align=center]

 

ło multi, nie wiedziałem że Cię "w chu*" rodzice biją :o, dobrze dziękuje za wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić?[/align]

 

[align=center]

Chciałbym pozdrowić mamusie żeby mnie już nie pizgała za oceny w szkole I Oczywiście Pozdro Dla Malu i Dolca.

[/align]

 

[align=center]

 

Dziękuje za wywiad i żegnam.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm wywiad nie odbył się bez błędów. Najbardziej w oczy rzuca się małą litera na początku zdań, czy  braki przecinków. W dodatku mimo, iż jest to forum i wywiad na forum czyli w grono ludzi znajomych to przekleństwa nie są zbyt estetyczne.

 

Każdy musi się na czymś uczyć. Leci + na zachętę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdyby nie fakt, że wywiad jest na śmiertelnie niskim poziomie to bym tego komentarza nawet nie próbował napisać.

 

Błędy stylistyczne, ortograficzne i interpunkcyjne (Trzy w jednym).

 

Nie wywiad, lecz zwykła parodia bądź rozmowa z kolegą pod klatką.

 

Podsumowując ten jakże słaby wywiad zacytuję warszawskiego rapera Tedego - "Jaka żenada".

 

Tym razem bez pozytywa, pozdrawiam.

 

 

 

wiadomo, że ranga redaktora naczelnego z góry leci do mnie. 8)

 

 

 

//1500 post ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten wywiad mnie nie przekonał.

 

Dużo błędów, ale wkońcu człowiek uczy się na błędach.

 

Kolor? Masakra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie spod sklepu u  mnie na dzielni posiadają dużo więcej elokwencji od Was hehe. Bez plusa tym razem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dam plusa za dużo błędów to nie można nazwać wywiadem biją cie rodzice co to za pytanie na pewno nie na wywiad i za dużo wulgaryzmu ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...