Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> MAło map

Rekomendowane odpowiedzi

Na serwerze jest strasznie mało map które się w kółko powtarzają co staje się po dłuższym czasie monotonne .. Czy można by było coś z tym zrobić ? np. dodać kilka map albo dodac vote ? Proszę też o opinie innych graczy na ten temat gdyż jak będzie nas więcej jest większa szansa ze to zostanie zmienione

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem kobietą ale ok....

 

 

 

 

 

Na przyklad kilka aim map

 

aim_aztec_force

 

aim_ak-colt3

aim_mant1s

cs_wiocha

 

i kilka zwyklych

 

 

de_dust2x2_cz

 

de_rats_32

rayish_brick-worl

 

hnstr_county

 

de_historic_kitchen

 

de_abaddon

 

de_aztec_ruins

 

cs_rhs22

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a to moje propozycje

 

de_solitude

 de_aztec2003

 aim_crazyjump

 de_lidl

 

gg_fy_deagle_dustworld

awp_heat

 

de_prodigy

 

de_rats4_final

de_oriental

 

de_dust2005

 

de_zelan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za dodaniem kilku aim_map ponieważ przydają się do rozkręcenia serwera, nie wiem dlaczego do tej pory ich nie ma... a co do proponowanych map to można dodać na próbę de_salt2 jest to "zapomniana" mapa ale bardzo lubiana na pewno podniesie frekwencje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem na FFA nie powinno być żadnych map typu Aim, to jest chyba najgorsze o może być. Co do map, mapy które obecnie są na serwerze są bardzo dobre, nie potrzeba żadnych zmian, dodawania odejmowania map.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:facepalm:  no to się zastanówcie... serwer jak pisałam jest taki jak dziesiątki innych. Daje tą mapę ponieważ kiedy adminowałam na innym serwerze i dodali salta wchodzili gracze (staż w cs 10 lat, można było poznać po głosie i skillu) Z ręką na sercu!  którzy się zachwycali "co??!! salt?!!" najwidoczniej tą mapę grali często jak zaczynali grać w cs ... H@ byli zadowoleni.  Dodanie dobrej mapy nie zaszkodzi nawet o 0,5%.  Nie gracie z samego rana więc nie wiecie jak ciężko jest rozkręcić serwer, kiedy nie ma znajomych na steam itp wchodziłam o 7 włączałam aim_map 10 min i mam 10 graczy na dusta a później to już leci :) albo np rr serwera o 3 rano było z 20 osób, po nim 0 ... gdyby był aim gracze by wrócili, aim_map powinien być dostępny dla adminów właśnie w takich sytuacjach kiedy świecą pustki na serwerze. Z resztą :) róbta co chceta! :D Chciałam wytłumaczyć tej dwójce na górze, że serwer ma się dobrze :) ale nie przyciąga żadnej uwagi. To tyle

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do ilości map to nie wiem czy to się zmieniło, nie grałem tydzień czasu z racji wakacji, ale po powrocie wszedłem to skarżyli się ludzie o to że jest mało map i ciągle się powtarzają..

 

 

 

A Meli ma racje, de_salt2 jest bardzo dobrą mapą, która jest m.in na serwerowni cs bydgoszcz na ffa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mapy, które proponujecie nadają się na 4fun.

 

Poczytajcie o specyfikacjach serwera FFA, potem proponujcie mapy. Nie zrobimy z tego serwera 4FUN, byłoby to bez sensu rozwiązaniem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziekuję Underdog ;) Keymil nie musimy przecież kurczowo się trzymać tej specyfikacji, w takim razie z tego co mi wiadomo dmg też nie powinno być na serwerze ffa :P Jedna mapa na próbę nie zrobi żadnych szkód :) może nie tę wymienione przez bartka i sylwie ponieważ nie znam większości i wtedy był by bajzel, ale salcik jak najbardziej :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz gadacie że  nie róbmy z serwera FFA  4Fun,a zaledwie jakiś okres temu było wszystko,spadochron,wiele map,podnoszenie granatów z ziemi po zabiciu kogoś,i inne pluginy,i z tego co pamiętam dobrze serwer funkcjonował wikszość czasu full serwer był,i nie było problemów żeby zmieniać coś na serwerze,a teraz robicie wielkie problemy z dodaniem kilku map,które według mnie jak wspomniała Meli pomogły by w przywrócenia frekwencji na serwerze,bo jak zauważył każdy bardzo dużo graczy straciliśmy. Tyle Z Mojej Strony i Pozdro Reptile ---> Xander.!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oo! a na odd2 jakoś admini mapę aim mają i jak widać nawet dwie bo sobie zmieniają ... "Gramy sobie mapkę aim_headshot (bodajże tak ta mapa się nazywała), wszystko ładnie pięknie... A tu nagle wchodzi admin Smoq;* i zmienia mape BEZ ŻADNEGO VOTE (BEZ NICZEGO!) na aim_crazyjump... "http://multi-head.pl/topic/37792-skarga-admin-smoq/#entry205399  a to jest serwer odd2 :] :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz to tak gadacie ? haha tylko że jak tyle map wcześniej było i rożne spadochrony podnoszenie ziemi granatów i frag za polowe obicia i w tedy bardzo dużo osób grało to wam nie przeszkadzało ... a teraz zwaliliście i gadacie że nie bd z serwera FFA robić 4Fun a nie widzicie ze sporo osób przestało grac po 2 Meli nie pasuje że daliśmy mapy których nie zna ... a ja się zapytam po co są inne nowe mapy ? chyba po to żeby się nauczyć innych nowych map a nie tylko na tych starych grac a może te nowe nie które były by lepsze albo chociaż tak samo fajne ? nie pomyśleliście ? A teraz nawet żadnej nie chcecie dodać bo co jak za dużo map to juz co 4fun się z niego robi ? albo jeszcze aim mapy czemu nie można wgrać jakiejś bo tego nie rozumiem ? jak taka mapa była by dobra z rana jak mało osób gra .... muszę stwierdzić ze nie rozumiecie graczy . Tyle na ten temat . Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mylisz się sylwia mapy których nie znają gracze nie będą grane... też jestem graczem lubię kiedy znam mapę.Jak by były mapy których nie znam to bym nie grała bo bym nie wiedziała gdzie iść lub skąd mam się spodziewać przeciwników. Jak dodać mapy to znane wszystkim (łatwe do ogarnięcia), czy będzie salt to mi to obojętne, Head Admini raczej będą wiedzieć najlepiej jakie dodać, ale właśnie o to chodzi że trzeba! ludzie się nudzą, zero podań na admina, smutne :< 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@up: 5!

 

 

 

Można dać "krejzi dżampa". Taka mapa jest potrzebna, nie ma co się ganiać po mapach, jak są 4 osoby, bo tak pod wieczór jest. Co do oglnych map, które są aktualnie, to żadnej monotonii nie ma i nie było. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żadnych aimów... Ktoś tu zmysły postradał ? Jest mapcycle i jak wgracie jakąś aim mapę, to jak sobie wyobrażacie grę na niej przy 30 osobach ? Tylko nie mówcie jako argument tego, że są pluginy, które mogą ustawić przy danej ilości osób małą mapę, bo to już było przerabiane i z góry wam powiem, że nie wypali. Jak komuś nudzą się mapy, które są, to trudno. Były wgrane nowe mapy i średnio wychodziło 10 osób jak tylko grana była mniej znana mapa. To wszystko już było przerabiane i uwierzcie mi, że będzie tylko gorzej. Wiadomo, że niektórym mogą się nudzić mapy ale przypominam, że ponad 50 % graczy, to ns'y, którzy nie mieli zazwyczaj styczności z innymi mapami i wychodzą kiedy tylko pojawi się coś czego nie znają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W

iększość osób co wypowiada się tutaj na temat dodania nowych map gra na serwerze od niedawna.

S

poro czasu temu były przeprowadzane testy na ffa, zostały dodane nowe mapy i gdy tylko pojawiła się niestandardowa mapa, to z 32 osób robiło się 11.

P

ół roku temu serwer FFA

był 3ci w Polsce, więc nie mówcie, że mapy, które są obecnie nie zdają rezultatu.

 

P

o moim odejściu, oraz po późniejszym odejściu 7 - z serwera FFA

zrobił się pół 4fun, wróciliśmy i postanowiliśmy zmienić go na taki jaki był dawniej. Nie wszystko udało się przywrócić, lecz sporą część owszem. Postawiliśmy serwa od nowa, nie obyło się bez problemów, lecz zostały ( mam nadzieję ) rozwiązane.

 

 

 

P

ragnę podkreślić, że gdy serwer miał tak jak to mówicie "Więcej mapek" z 3ciego miejsca spadł na 11, a nawet i dalej, grało na nim bardzo rzadko full osób i spadł...dlaczego? - pluginy które zostały wgrane, mapy które zostały wgrane, nie pasowały do serwera FFA

.

 

P

amiętajcie, że istnieje różnica między FFA

a 4FUN i takie rzeczy jak : spadochron, asysty, 100 granatów, to na 4funie możecie szukać, FFA

ma być czystym serwerem dla dobrej rozgrywki bez zbędnych śmieciowych pluginów i mapek, których nikt bez GPS'a nie pozna.

 

J

est 2x kill za HSa i to już wystarczy, jest to nasza wizytówka, więc został ten plugin dodany na FFA

.

W

idać, że część z was nigdy nie grała na prawdziwym FFA

...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powinny być standardowe mapy jak cbble, tuscan,mirage,dust2 i inferno. Jeśli chcecie eksperymentować z nowymi mapkami to polecam:

 

de_museum http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1681/

 

de_cpl_mill http://maps.cs-bg.info/maps/cs/103/ - super mapka, niestety poszła w niepamięć i bardzo rzadko ją widuje na serwerach.

 

de_mirage http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2021/

 

de_vertigo http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1724/ - również świetna mapka, niestety ten sam los co cpl_mill.

 

de_piranesi http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1686/

 

de_chateau http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1656/

 

To tyle, chętnie dodałbym jeszcze takie jak de_blue czy hell, bo to również są klasyki, lecz już starczy, Mapki które wymieniłem wyżej zawsze przyciągały tłumy ludzi na serwery. Wiem to z autopsji i z obserwacji nie jednego serwera FFa na jednych z najbardziej popularnych sieci serwerów.  Co więcej - są to rozbudowane mapy, więc coś w sam raz dla 31 slotowego serwera. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


map nie musicie dodawac zadnych ale przydalby sie plugin dzieki ktoremu mozna by bylo te mapy nominowac rozwiazalo by to wszelaki problem.Tutaj nie ma znaczenia czy jest to serwer 4fun czy ffa bo na tym i na tym takie pluginy sa wgrywane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nominowanie map też już było przerabiane. Każdy później narzeka, że non stop wybierane i grane są te same mapy z czym się całkowicie zgadzam. Mapcycle jest najlepszym rozwiązaniem. Kwestią, którą można tutaj rozwiązać jest wybranie map, które chcielibyśmy żeby były grane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...