Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> MAło map

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nominowanie map i wybieranie ich jest bez sensu, cały czas ktoś ma problem, że nie odpowiada mu mapa albo, że cały czas wybierane jest to samo... Aim mapy owszem, ale tylko jak jest mało graczy. A co do propozycji map de i cs to jak najbardziej jestem za dodaniem mapy de_salt2 czy de_prodigy. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zgodzę się, że aim mapki są potrzebne, ale tylko w granicach godzin 00:00-9:00, kiedy mało jest graczy a granie dużej mapy (np. tuscan) w 5 osób jest nudne, dodanie aim map na serwer w tych godzinach by wiele dało do nocnej frekwencji serwera. A za SALTEM, jestem jak najbardziej! Dawno nie grałem, a mapka przyjemna i bardzo fajna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znalazłem taki plugin - http://amxx.pl/topic/16941-mapcycle-dzienny-nocny/ - jedynym sensem byłoby zmienienie godzin dziennych od 8:00-2:00, i nocnych od 2:00 do 8:00, ale moim zdaniem jest to zupełnie bez sensu... Mapy aim są na serwerze z aim mapami, a na FFA nie powinno ich być... Po co ? Jest mapcycle i to tylko będzie wkurzało ludzi. Już tłumaczyłem, że to nie ma sensu...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybaczcie, że tak długo. Możemy dodać jeszcze kilka nowych mapek, tylko nie cudujcie zbytnio z propozycjami. Odnośnie map aim/awp. Wydaje mi się, że najlepszą opcją będzie dodanie kilku do dyspozycji adminów w razie mniejszej ilości graczy na serwerze. Czekamy na wasze propozycje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


de_dust2x2

 

cs_wiocha

 

fy_pool_day

 

fy_snow

 

aim_crazyjump

 

aim_headshot

 

awp_india

 

 

 

Ale to oczywiście tak jak napisał n-ty, tylko do dyspozycji adminów, poza cyklem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro mówicie, że grane jest tylko 5-6 map to chyba nie odwiedzacie serwera na tyle, żeby zobaczyć, że inne mapy też są grane. Wczoraj byłem mile zaskoczony, mapa, której nie było, po niej następna. Pozdro "pincet".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


n-ty, map cykl jest jakoś tak ułożony, że masz te proste, stare znane mapy typu dd2 inferno nuke częściej wpasowane, tzn jest kilka map "nowych" i potem znow te dd2 inf nuke i tak w kółko, w sumie to zrozumiałe ale z drugiej strony jednak grając na serwie odnosi sie wrażenie że ciągle grane są te same mapy i to nie jest tylko moje zdanie. Nie wiem czy jest potrzeba zmiany ale wydaje mi się że można troche przetasować, a gra byłaby wtedy ciekawsza.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...