Skocz do zawartości
.:Vipo:.

Turniej Konkurs Mixowy

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Mam taki pomysł ,aby rozegrać mały turniej "naszych piątek" wśród administracji .[/align]

 

[align=center]Mianowicie chodzi mi o to ,że administratorzy z danego serwera zbierają wśród siebie zespół (pięć osób ,jak na mixa) .Czyli przykładowo 5 osób z DD2 #1 ,5 osób z DD2 #2 ,5 osób z FFA ,5 osób z Zombie itd. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No i robimy turniej ,proponowałbym zrobić to na zasadzie turniejowej .Czyli gdy już zespoły się zapiszą losujemy je i po prostu wygrany przechodzi dalej .[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co do nagród to proponowałbym vipa/klasę premium [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Przykładowo :[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]1. Vip/Klasa Premium dla całej drużyny na 3 lub 2 miesiące[/align]

 

[align=center]2. Vip/Klasa Premium dla całej drużyny na 2 miesiące bądź jeden [/align]

 

[align=center]3. Vip/Klasa premium dla całej drużyny na 1 miesiąc bądź 3 tygodnie [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co wy na to ? Jesteście chętni na taki turniej ? Oczywiście jeżeli będzie więcej chętnych to można zrobić więcej drużyn z jednego serwera :)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozdrawiam  @.:Vipo:.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zapraszam dy wypowiedzi.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jest już konkurs admini vs gracze i cały czas stoi on w miejscu z tym pewnie będzie tak samo i jakie szansę mają admini z coda? oni grają cały czas na jakiejś klasie co pomaga im dobrze grać a jak przyjdzie im zagrac bez klasy obrazu dostaną w dupe od takich adminów z dd2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest tylko gra ;) 

 

 

 

 

 

 

na cod 40k adminow ze steamem jest ze 3.

 

nie za duzo tych nagrod?

 

 

 

 

Nagrody na razie tylko proponuję  ;)

 

 

 

 

 

 

jest już konkurs admini vs gracze i cały czas stoi on w miejscu z tym pewnie będzie tak samo i jakie szansę mają admini z coda? oni grają cały czas na jakiejś klasie co pomaga im dobrze grać a jak przyjdzie im zagrac bez klasy obrazu dostaną w dupe od takich adminów z dd2

 

 

 

 

Myślę że administratorzy którzy ze sobą grają potrafią się zebrać i zagrać ,mają w końcu ze sobą kontakt 

 

Co do COD`a niech poćwiczą ,po za tym jest to ciągle ta sama gra CS 1.6 myślę że doświadczenie mają i jakoś specjalnie "w dupę nie będą dostawać" ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

jest już konkurs admini vs gracze i cały czas stoi on w miejscu z tym pewnie będzie tak samo i jakie szansę mają admini z coda? oni grają cały czas na jakiejś klasie co pomaga im dobrze grać a jak przyjdzie im zagrac bez klasy obrazu dostaną w dupe od takich adminów z dd2

 

 

Ja tam sobie dobrze radze, hehehe żart :D 

 

Taki konkurs może polepszyć relacje między adminami, ale przydało by się zmniejszyć nagrody. Liczy się zabawa ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 turnieje na raz? I kto to wszystko ogarnie? Niech się rozwiąże najpierw ten admini vs gracze, bo będzie chaos.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ej, ej! A zwykli gracze to co? Admini mają wiecej możliwośći na serwerach, ale co do konkursu to gracze też są chętni.. Np. Ja lepiej gram od prawie każdego admina zombie [ :* ] Myśle ze zrobić konkurs ale zebrać drużyne 5 osób nie ważne czy admin czy gracz i jego skill (którego sk uwaga strzela nie ma. Life is brutal bro). A nie funkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ej, ej! A zwykli gracze to co? Admini mają wiecej możliwośći na serwerach, ale co do konkursu to gracze też są chętni.. Np. Ja lepiej gram od prawie każdego admina zombie [ :* ] Myśle ze zrobić konkurs ale zebrać drużyne 5 osób nie ważne czy admin czy gracz i jego skill (którego sk uwaga strzela nie ma. Life is brutal bro). A nie funkcja.

 

 

Masz w tym racje gracze  też by chcieli pograć ale trochę graczy tu jest i ten konkurs będzie trwał za dużo i jeszcze pewnie gracze zamiast graczy i serwerów będą brać kolegów którzy są mega pro żeby wygrać nagrodę  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak tylko uzbieraj 10 ludzi w tym samym czasie online powodzenia :) Było już kilka propozycji na temat turnieju 5on5 i żadna nie wypaliła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba będę musiał wrócić do "adminowania" zombie :)

 

Ja jestem jak najbardziej na tak. Można zebrać kilka osób, pogadać przez mikro... poznać się lepiej :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę że 8 teamów się zbierze a nagrody zmniejszymy :)

 

 

 

Np. 

 

 

 

1. Vip/Klasa Premium na  1 miesiąc dla całego teamu 

 

2. -||-                                 3 tygodnie -||-

 

3. -||-                                2 tygodnie -||-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...