Skocz do zawartości
.:Vipo:.

Turniej Konkurs Mixowy

Rekomendowane odpowiedzi

Turnieje turniejami, proponowalbym dokonczyc temam Admini vs Gracze, a potem mozecie sobie zrobic turniej admini vs admini.. i jedna osoba pieknie napisala ze jak beda gracze beda brac pro kolegow i im wygraja turniej byle byla nagroda... co do tego zeby grac w turnieju to postawilbym jakies wymagania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No racja, nie ma sensu robić kilku podobnych turnieji w tym samym czasie. W sumie ja dałem propozycję tego admini vs gracze, który teraz jest, ale inaczej to sobie wyobrażałem, bo tam organizatora fantazja poniosła trochę, z tym turniejem, bo napewno nie zgłosi się tyle teamów co on przewiduje. Ja też proponowałbym dokończyć turniej admini vs gracze, a później dobrze by było gdyby się rozpoczął turniej w którym mogą brać udział wszycy, w stylu stworzenia zapisów, porządnych nagród, a żeby nie rozdawać za dużo nagród to nawet później turniej 2vs2 lub 3vs3 i jestem pewny że taki by wypalił :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie ma sensu, i właśnie do tego zmierzam. Jeżeli chcemy robić porządny turniej w którym bierze udział 16 drużyn to teamy po 5 osób raczej nie wypalą, przynajmniej tak mi się wydaje. Jak chcesz zrobić turniej w którym jest 16 zespołów to raczej 2vs2 lub 3vs3 mogło by być ;) A ten admini vs gracze to ja dawając taką propozycje miałem na myśli mecze pomiędzy piątką adminów i piątką graczy z każdego serwera (chociarz pewnie nie z każdym serwerm by wypaliło), czyli w stylu zgłoszenia się 5 adminów DD2 #1 i 5 graczy tego serwera itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale sam widzisz jakie jest zainteresowanie takowymi turniejami.. zgłosiła się jedna drużyna.. temat nie został nawet przypięty, brak informacji na serwerach, o co również prosiłem, wtedy możliwe, że by turniej ruszył. Sory bardzo, jak nikt się nie interesuje, to się nie opłaca nawet organizować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No po części masz racje, bo regulamin, nagrody itp wszystko opisałeś fajnie i + za to :) Ale wydaje mi się, że 16 drużyn po 5-7 osób raczej się tutaj nie zgłosi, i nie ma sensu wgl tamtego tematu dalej trzymać na forum... Mogę coś zaproponować ?

 

Bo dobrze to ogarnełeś, i jakbyś pogadał z administratorami czy nie dałoby rady przemienić tamtego turnieju admini vs gracze na turniej poprostu 3vs3 ? Czyli w stylu, że mogą wszyscy brać udział, teamy mogą być mieszane (czyli admini mogą grać z graczami w drużynie), i nagrody by były dla 3 pierwszych miejsc, czyli jakby nie patrzeć 9 nagród by tylko było potrzebne... I wtedy by była większa szansa, że zgłosi się tyle drużyn ile potrzebujemy, i mogłoby wyjść ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja umywam ręce, jak chcesz to reorganizować to proszę, pozwalam na skopiowanie Regulaminu, napisz do EvO, by otworzył CI temat, bo zamknął na moją prośbę i skontaktuj się z aquax'em i napisz mu co i jak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No jak chcesz, ale ja wolę się nie zajmować organizacją takich rzeczy, więc się tego nie podejmuje, a Ci nic złego nie zarzucam, bo dobrze wszystko ogarnałeś, tylko że problem w tym, iż tyle drużyn tam raczej się nie zgłosi w tym admini vs gracze :/

 

Ja daję propozycję, ale nie będę się zajmował organizacją, jeżeli byłaby zgoda ze strony administracji to proponowałbym Ci tylko przerobić to admini vs gracze na 3vs3, który wyglądałby bardziej możliwie, i wtedy raczej podpieli by ten temat, i pisali na serwach o turnieju :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisz swoją propozycję do aquaxa, jeżeli się zgodzi, i uzna, że ma to sens to mogę spróbować jeszcze raz, żeby turniej wystartował. Ale moim zdaniem spokojnie 8 drużyn Adminów dałoby radę ogarnąć, po prostu turniej nie został należycie zareklamowany, a bynajmniej nie tak, jak tego oczekiwałem. I wiem, co piszę, bo brałem udział w podobnym turnieju na innej sieci, również 5+2 w każdym teamie, i zapisy zakończyły się po bodajże 4 dniach. A to była sieć, która BANKOWO miała mniej użytkowników. Po prostu turniej został dobrze zareklamowany.

 

Jak już ma być kolejna próba, to niech opiekunowie wstawią tą informację o tym turnieju na swoje serwery, i niech ktoś z wyższą rangą przypnie turniej oraz zaoferuje jakieś nagrody, może to przyciągnie ludzi. Ja jakąś nagrodę mogę od siebie zaoferować. Chociażby mysz Logitecha za 60 zł, jakaś tam nagroda zawsze jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No może i dałoby radę, ale jak turniej będzie dostępny dla wszystkich to będzie łatwiej ;)

 

To ja napisze do aquaxa, a jak się zgodzi, to dam Ci znać na pw i sprubujesz takie coś zrobić :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...