Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY][UB]permamentny ban brak ss

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: MaZzDa ;d 

Godzina, data zdarzenia: wczoraj, około godziny 20 nie napisałem tematu wczoraj ponieważ miałem sprawy rodzinne na głowie i nie miałem czasu

Mapa: inferno

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie: A więc gram jak zawsze wybieram sobie moją broń którą dawną nie grałem mianowicie kriger a tu nagle ban czitujesz bez ss i wgl i teraz mam pytanie do admina który mnie zbanował, coś Ty ku*rwa za przeproszeniem narobił?:) nie mam ss i jak teraz udowodnie niewinność? jeżeli dostawałem bany z ssami za każdym razem i wszystkie ssy były czyste to proszę teraz coś z tym zrobić:) tutaj link do ssa z konsoli 

http://speedy.sh/WADeP/mazzda.zip

Proszę z tym coś zrobić bo tak gracze szybko będą odchodzić coś czuje. Ps to że nie mam steam nie znaczy że jestem gorszy:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie chcę to zobaczyć na demku gdzie czituje. :) A potem ub bo bym nie pisał tematu jeżeli faktycznie był bym odpalony a tak walczę o swoje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ekhm, przepraszam iż robię post pod postem ale chciałbym spytać czy admin długo jeszcze będzie wstawiał albo rozpisywał to demko na którym "Czituje" a potem da mi ub bo się pomylił? :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 Odpowiedz8.50-9.06 dziwne,ale ss nie zrobilem wiec raczej czysto, zwykly skan

7.43 nie wiem co to jest

7.54 

8.08 prosze zobaczyc gdzie jest celownik i gdzie lecą strzały

 

 

Przepraszam że tak późno. 24h nie minęły. 

 

Praca, prawo jazdy, mam troszkę mniej czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koledzy?:) to że jestem nsem nie znaczy że trzeba mnie tępić pod drugie skan to skan jeżeli wszyscy pchaja się w jedno miejsce to wylatuje we full auto po trzecie powiem wam tyle strzly i celownik to rozrzut tak dla dłużej grających i nie posiadających tej wiedzy a kriger na zoomie ma duży rozrzut po 2-3 strzałach:) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...