Skocz do zawartości
pionteczekessa

'Idę banować na COD' - wywiad z programistą MH

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Del - na co dzień zajmuje się naprawą i ulepszaniem naszych serwerów. Część osób spinała się o to, że ma takie uprawnienia, dlatego też starałem się przybliżyć osobę Piotrka w tym wywiadzie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj Del, dużo osób chciałoby się dowiedzieć o Twojej osobie. Przedstaw się i opowiedz parę słów o sobie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Piotrek, w tym roku kończę 24 lata. Obecnie będę zajmować się serwerami COD (częścią).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiedz nam Piotrku czym zajmujesz się na co dzień.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Snem, jedzeniem, bieganiem i odpoczynkiem - słowem wesołe jest życie bezrobotnego w wakacje. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jasne, wiadomo. Czym się interesujesz, może masz jakieś hobby?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lubię bawić się na serwerach CS (pluginy). Poza tym lubię dobry film (horrory, komedie - co wpadnie w oko). Poza tym hmm dziewczyny? :P

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wypróbuj połączenia dziewczyna + oglądanie horroru, polecam. :D Z czym chciałbyś powiązać swoją przyszłość?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na pewno związane coś z kompami. A tak poza tym - chce być zwykłym prostym i szczęśliwym człowieczkiem na ziemi. Nie oczekuję niczego od życia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Możesz poopowiadać o swoim dzieciństwie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O tym które będzie trwać wiecznie czy o tym które już nie wróci? :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To drugie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hm... Byłem pomysłowym dzieciakiem. Dużo rysowałem, dużo rzeczy zniszczyłem sprawdzając co się stanie, od 9 roku życia miaęem kompa i w tym samym roku zrobiłem swoją pierwszą stronę (html). A tak poza tym hmm... dużo czytałem, grałem w rpg/fps. Pewne rzeczy nigdy się nie zmienią - część z nich będzie po prostu miłym lub złym wspomnieniem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Proste. Teraz trochę odbiegniemy od życia prywatnego. W jaki sposób znalazłeś się na MH?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak byłem w starej sieci miałem problem z włamami na serwer, zabezpieczyłem lukę i chciałem sprawdzić jak reszta serwerów z topki jest zabezpieczona pod tym względem, tak też trafiłem na DD2. Nie grałem długo, ale znalazłem lukę która widocznie nie ma znaczenia, sprawdziłem resztę serwerów MH i zrobiłem listę błędów jakie znalazłem w sieci po czym wysłałem aquaxowi. Jakiś czas po tym sieć w której byłem, się "rozpadła" (istnieje ale jak dla mnie to już nie to samo). Dołączyłem do MH. Zrobiłem PB+BF2 (system BF2 jest autorski :)). Po zrobieniu PB grałem na ZM i dostawałem nerwicy - zaoferowałem pomoc w poprawie ZM i o to jestem. Po drodze była jeszcze aktualizacja COD 200#2 i poprawa 1 pluginu na 500k. W kwestii reszty zmian, które mam zamiar wprowadzić - ostrzegam - każda zmiana ma na celu POPRAWIĆ ROZGRYWKĘ = WPROWADZIĆ BALANS do gry.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dowiedzieliśmy się przy okazji jak zaczęła się Twoja współpraca, dobrze, że mamy na sieci kogoś takiego jak Ty. A jakie były Twoje pierwsze wrażenia co do forum?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm... 1 to to, że nie ma aż tylu dzieci co zwykle, 2. Aquax bywa leniwy :), 3. na ZM są DZIWNI ludzie. Ale z każdym da się dogadać/przekonać do czegoś.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na ZM zawsze są dziwni ludzie. ^^ To dobrze, że Ci się spodobało. Zmieńmy nieco temat, jak zacząłeś swoją przygodę z amxx i zabawą z pluginami? Co Cię do tego skłoniło?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm... byłem H@ sieci piromani.pl, mieliśmy 12 serwerów, ktoś musiał ogarniać pluginy więc się nauczyłem i nadal się uczę. W sumie jestem w stanie napisać 90% pluginów od podstaw.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Człowiek się uczy całe życie. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z CS?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Od cs 1.5, od nakładki na HL 1.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To ładnie. Jakiej muzyki słuchasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Metal, rock i wszystko co wpadnie w ucho.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center]https://www.youtube.com/watch?v=otdHbA4GlSI

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Slash i Ozzy zawsze na propsie. Na koniec poproszę suchara.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Proszę:

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]br63vz.jpg

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahah. :D Chciałbyś kogoś pozdrowić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Raczej nie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W porządku, dzięki za miły wywiad, trzymaj się.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Idę banować na COD.

[/align]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Del, to naprawdę spoko gość. Początkowo nie byłem przekonany co do jego zmian, ale myślę, że wszystko się udało :)

 

Za wywiad leci +, i duży props dla Del'a za poświęcony czas (na wprowadzaniu zmian na ZM, oczywiście) :D

 

Pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad zbyt krótki. Pytań jest stanowczo za mało, błędów za dużo nie ma. Wywiad przeciętny, ćwicz dalej. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...