Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Może komuś się to przyda :p

Rekomendowane odpowiedzi

 

Siema,

CS to ciężka gra, należy więc umieć posługiwać się wieloma rodzajami broni. Mam zamiar Wam to ułatwić i pomóc.

 

Desert Eagle

 

Niesamowicie ciężka w obsłudze broń. Ma tylko 7 naboi w magazynku, dlatego podczas starcia każdy nabój się liczy.

 

Zauważyłem, iż Desert Eagle ma bardzo wielką moc. Dobre trafienie i wróg ginie. Decydując się na grę z tą bronią należy umiejętnie celować, ale co najważniejsze wychodzić na bezpośrednie starcia, gdyż głównym atutem Deserta jest ostrzał na bardzo mały dystans. Na większych odległościach ta broń absolutnie się nie sprawdza .Ogólnie mówiąc z bardzo bliska i celnie.

 

 

Ak47

 

Chyba najtrudniejsza broń w Cs'ie. Ma ogromny rozrzut i niesamowitą moc. Jak każda broń kałach ma zalety i wady. Zaletami jest jak już pisałem siła, wadą jest cholernie wielki rozrzut. Lecz na rozrzut jest rada. Należy strzelać seriami po 2-3 naboje, wtedy strzały trafiają w cel. Większe serie natomiast nie mają sensu gdyż tzw. full auto ma kompletnego strita bo pociski lecą wszędzie indziej, ale nie w cel. Bezpośredni strzał w głowę zadaje max 140/100hp.

 

 

M4A1

 

Broń typowo szturmowa. Ma wiele lepszą celność niż kałach, natomiast mniejsza moc. Mimo to bezpośrednie trafienie w głowę zabija przeciwnika. Należy strzelać bez tłumika gdyż celność jest wówczas lepsza. Chociaż tłumik tez się przydaje, gdy jesteśmy w ciemnym miejscu lub kampimy. Ważne jest wtedy, by wróg nas nie usłyszał a tłumik jest bardzo cichy. O ile mnie pamięć nie myli to celnym strzałem w głowę można zadać nawet i 116/100hp. 

 

 

Clarion(famas)

 

Famas jest wspaniałą bronią, która zaczęła swą karierę w Cs'ie.Są sposoby dobrego strzelania z ta bronią , które zaraz Wam przedstawię, lecz trzeba też z famasem trochę praktyki. Są dwa tryby strzelania automatyczny który przydaje się do strzelania na powyżej przeciętnych odległościach i jest tryb pozwalający wystrzeliwać trzy pociski naraz. Jest to niezwykle przydatna rzecz gdy dobre trafienia i wróg leży. Niestety jest jedna wada. Broń ta po każdym strzale chwilkę się ładuje, lecz jeżeli przeciwnik jest doświadczonym graczem może wykorzystać ten moment i nas zabić. Ogółem mówiąc to bardzo ciekawa i niezbyt ciężka w obsłudze broń, która nie zawsze jest doceniana,lecz to się stopniowo zmienia.Ma 2 tryby strzelania Ogień ciągły oraz strzelanie seriami po 3 naboje naraz.

 

 

[align=right] [/align]

 

[align=right] [/align]

 

[align=right] [/align]

 

[align=right] [/align]

 

[align=right]Pozdrawiam OneShot

[/align]

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...