Skocz do zawartości
Gość

Poznajmy bliżej Olgę.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Siemanko, dzisiaj przeprowadziłem wywiadzik z niedawno poznaną osobą a mianowicie jest to Olga. Jest ona pomocna i miła. Przekonacie się sami czytając ten wywiad.

[/align]

 

[align=center]

 

 [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj Olga, zgodziłaś się na przeprowadzenie wywiadu. Na sam początek powiedz parę słów o sobie.

[/align]

 

[align=center]

 

Hej. Jestem Olga, niedawno miałam urodziny, które uczyniły mnie pełnoletnią. Mieszkam w Ciechanowie. Jest to miasto położone około 100 km od Warszawy na północ. Chodzę do liceum o profilu humanistyczno-dziennikarskim. Interesuję się muzyką, głównie rapem i modą.[/align]

 

[align=center]

No to fajnie, że się bawiłaś życzę Wszystkiego Najlepszego. Powiedz nam czym interesujesz się na co dzień?

[/align]

 

[align=center]

 

Dziękuję bardzo :). Kiedy chodzę do szkoły to nie bardzo mam czas na jakieś głupoty. Wieczorami tylko chwilę zagram w cs'a, albo obejrzę TV. Naukę stawiam na pierwszym miejscu. Teraz, gdy mam wakacje to moim głównym zajęciem jest obijanie się.

 

Ja nie lubię się obijać. Powiesz nam może coś o Swoim dzieciństwie?

[/align]

 

[align=center]

 

Hmmm. Wydaje mi się, że nie było w nim nic nadzwyczajnego. Pamiętam tylko, że zawsze byłam najmniejsza, ale najgłośniejsza i tak zostało. W dzieciństwie jeździłam dużo konno, była to moja pasja, należałam również do zespołu tanecznego, wokalnego. Z biegiem czasu zmieniłam upodobnienia.

 

Też jeździłem na koniach (proszę bez skojarzeń). Masz może jakieś plany związane z przyszłością (gdzie chcesz pracować) ?

 

 

 

Jest to dla mnie bardzo trudne pytanie, ponieważ sama czasami nie wiem co będzie dla mnie najlepsze w tych czasach. Bardzo bym chciała zostać profesjonalną dziennikarką, lecz nie wiem czy się nadaję. Planuję pójść na studia związane z dziennikarstwem lub konkretny kierunek - ochrona dóbr kultury, po którym łatwiej znajdę pracę.

 

To fajnie, że masz plany i myślę, że dasz radę. Poznałaś na naszej sieci może osoby, które możesz nazwać kolegami/przyjaciółmi?

 

 

 

Przyjaciół nie znalazłam na sieci, bo nie mam przyjaciół w internecie :). Mogę jedynie stwierdzić, że dogaduję się z kilkoma bardzo w porządku osobami.[/align]

 

[align=center]

Powiedz nam jak tutaj się znalazłaś. Czy Ci się tutaj podoba i zostajesz tutaj na dłużej?

 

 

 

Zaczęłam grać na serwerze DD2 +DM, który znalazłam gdzieś w internecie. Postanowiłam się zarejestrować, rozejrzeć i przywitać. Niedługo składam podanie na admina więc oczywiście, że zostaję na dłużej.

 

Cieszę się bardzo. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że Ci się uda i będziesz w tym bardzo dobra. Wcześniej wspomniałaś, że lubisz słuchać rapu, możesz podrzucić nam Swój ulubiony kawałek?

 

 

 

Nie mam ulubionego, bo cały czas mi się zmienia. Aktualnie w głowie mi siedzie Euforia-Quebonafide.

 

 

 

Może pod koniec wywiadu chcesz kogoś w szczególności pozdrowić?

 

 

 

Oczywiście. Chciałabym pozdrowić n-ty dzień, bo wiem, że się ucieszy (i tak jesteś słaby). Mordercę naszego moderatora - EvO, Consecuente - bo jestem jego mistrzem, kochanego Malu, sympatycznego admina dupadupadupadupa, Strajka, Astroe oraz Ciebie. Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam.

 

Dziękuję za pozdrowienia. Na sam koniec nie obejdzie się bez suchara?!

[/align]

 

[align=center]

 

"Jak długo suszą się oczy - po wieki"

 

Hehe, dobre. Dziękuję za poświęcony czas i do następnego razu. Trzymaj się mordeczko :D.

[/align]

 

[align=center]

 

Również dziękuję. 3maj się :).[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wywiad bardzo fajny leci +, dziękuje za pozdrowienia :) Może przez to "najgłośniejsza" chcesz mnie teraz ustawiać ? Hmm ? ^^

 

 

Nie zastanawiałam się nad tym, ale bardzo możliwe :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Fajny wywiad, ale za krótki :( + leci.

 

 

 Spokojnie nabiorę takiego doświadczenia, że będą wywiady około 25 pytań. Każdy uczy się na błędach. Wczoraj złożyłem podanie,a już jutro będą 2 nowe wywiady. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze że chcesz nabierać doświadczenia :) Wywiad fajny ale krótki wierzę że wszystko przyjdzie z czasem ,niestety Ola jest dla mnie za młoda ale może się do mnie zgłosić za 5 lat :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad króciutki, więc może w najbliższym czasie dokonacie jakiegoś dopełnienia?

 

Oczywiście jak na pierwszy wywiad ten jest bardzo dobry, jedyne co bym poprawił to dodałbym kilka pytań i liczył, że Olga przychylnie spojrzy na opowiedzenie jeszcze czegoś o sobie.

 

Fajnie, że mamy kolejną osobę, która słucha rapu. Osoby z moim gustem muzycznym? Zawsze spoko. :D

 

Zostawiam za sobą plusa, powodzenia i pozdrowienia. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wywiad króciutki, więc może w najbliższym czasie dokonacie jakiegoś dopełnienia?

 

 

Ja z chęcią :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...