Skocz do zawartości
Gość

[UB]O co chodzi?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:Pan Arnold

Godzina, data zdarzenia:10;55 2014 07 30

Mapa:d2

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie:[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Powod: 'Odwolaj sie na Forum.'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:770388'

[AMXBans] Twoje IP: '37.248.255.97'

 

Za co zostalem zbanowany permamentnie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No więc tak, tutaj jest demko. Może krótkie i mało szczegółowe, ale gracz gra dla mnie nieczysto. Gdy dostawał ostatnio SS ode mnie celował przez ściany, lecz dałem SS, możliwe iż posiada owy użytkownik AntySS. Tutaj demko:

 

 

 

 

http://speedy.sh/vkujQ/Arnold.rar

 

 

 

1:49 - Dobrze zauważyłeś go przez ścianę.

 

4:14 - Celownik lata jak szalony, a m4 ma minimalny rozrzut.

 

6:26 - No recoil ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1:49Czlowieku to chyba logiczne ze jak biegne srodkiem to patrze gale i srodek tak?

 

4;14 podobno grasz w cs 6 lat majac 16 i mowisz ze m4 ma minimalny rozrzut?

 

6;26-na 4;14 celownik lata jak "szalony" a tytaj mam juz NoRecoil?

 

 

 

Demko moze malo szczegolowe??Bardzo malo i nic na tym demie ani na zadnym innym nie ma!!!wiem ze gram dla ciebie nie czysto bo gram lepiej od ciebie a moj staz jest prawie taki sam jak twoj wiek chlopcze,,,.Tak posiadam cala sterte programow do czitowania i anty ss:| Jak dla mnie rekrytacja na admina powinna byc od 20+ bo cs jest od 16+ a jeszcze jakis staz by sie przydal zeby uniknac takich sytuacji jak ta...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Człeku, pewnie nawet nie masz tyle ile mówisz.. Staż taki jak mój wiek ? hahaha Szkoda że cs jest od ok.12 lat ;D Widać, kto się zna.. Hmm Tak , tam latał, a tutaj mogłeś przełączyć.. Jesteś śmieszny jak dla mnie... Gdybyś grał tak jak sądzisz to dawno zainwestowałbyś w S :_: Skoro to tylko 10 zł, moim zadaniem nie jest tutaj spinać się z Tobą i konwersować kto jest lepszy, także tyle w temacie. Będzie UB, to będzie.. Co tak szczekasz ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Człeku, pewnie nawet nie masz tyle ile mówisz.. Staż taki jak mój wiek ? hahaha Szkoda że cs jest od ok.12 lat ;D Widać, kto się zna.. Hmm Tak , tam latał, a tutaj mogłeś przełączyć.. Jesteś śmieszny jak dla mnie... Gdybyś grał tak jak sądzisz to dawno zainwestowałbyś w S :_: Skoro to tylko 10 zł, moim zadaniem nie jest tutaj spinać się z Tobą i konwersować kto jest lepszy, także tyle w temacie. Będzie UB, to będzie.. Co tak szczekasz ?

 

 

 

 

1.6 od 2003 1.5 od 2000 chyba co razem daje 14 lat a ty masz 16  dlatego napsialem "prawie":)smieszny jestes ty co udowodniles banujac mnie i wstawiajac tak smeiszne demko:)zamiast pocic sie na forum lepiej bys sie podszkolil  troszke:)W co mam zainwestowac  10zl bo nie bardzo rozumiem??A na temat tego szczekania to sie nie bede wypowiadal bo za mlody jestes cwaniaczku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

5:20 jak widac mam 3hp i od kilku wczesniejszych akcji gram defensywnie...Pozatym wszedzie slychac kroki strzaly zmiany broni.

 

Podaj jeszcze czasy ktore cie ciekawia to je wyjasnie

 

 

 

Pos ja prawie zawsze tak gram a porzeciez wszystko slychac albo na logike mozna wziasc...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...