Skocz do zawartości
n-ty dzien

[ZAMKNIĘTY]Szablony moderacyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Od tego jest głosowanie, by każdy mógł zagłosować na co tylko chce.

 

 

Swój poziom pokazują osoby, które piszą "Nie rozumiem czemu głosujecie na xxx" "Także nie rozumiem takich decyzji"

 

Jest demokracja i każdy głosuje na to, co się mu podoba, a nie bo wy tak mówicie...

 

 

 

Oddałem głos na pracę nr.1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Od tego jest głosowanie, by każdy mógł zagłosować na co tylko chce.

 

 

Swój poziom pokazują osoby, które piszą "Nie rozumiem czemu głosujecie na xxx" "Także nie rozumiem takich decyzji"

 

Jest demokracja i każdy głosuje na to, co się mu podoba, a nie bo wy tak mówicie...

 

 

 

Oddałem głos na pracę nr.1

 

 

Bo się popłacze :>

 

 

 

To po kiego się wypowiadasz w temacie, mogłeś zostawić to dla siebie. Każdy ma swoje zdanie i jakoś chciałem je wyrazić (:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

:o. Widzę, że wszyscy głosują na 1, po prostu mam inny gust i pewnie dlatego się pomyliłem. Ale to nie zmienia faktu, że bardziej mi się podoba 2. :P Wybacz, trochę mnie poniosło. :)

 

 

 

 

Spoko. I tak się nie znam, więc spłynęło to po mnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Niski poziom to Ty sobą reprezentujesz kolego , myśląc że jesteś super...

 

 

 

 

wut? nie myślę i nie twierdzę, że jestem super bo nie jestem, nie wiem skąd taki tekst nagle ;o

 

po za tym ja dałem tylko projekt a nie gotowca bo nie będę robił czegoś w 100%, jeżeli nie zostanie wgrane, logiczne..

 

 

 

anyway, kłócicie się o głupią grafikę na forum gdzie każdy ma inny gust i upodobania..lepiej zrobić coś wspólnymi siłami niżeli prowadzić bezsensowną wojnę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...