Guest Guest Posted July 28, 2014 #185714 Posted July 28, 2014 Witam, nazywam sie Mateusz, moj nick to -= PWHt =- Ryszard # Oborniki, mam 19 lat pochodze z braniewa, gram od 8 lat w cs z przerwami. Mam nadzieje ze milo bedzie mi sie tu grac pozdrawiam .
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
Popular Days
Jul 28
1
Jul 29
1
Top Posters In This Topic
MemesiO 1 post
Popular Days
Jul 28 2014
1 post
Jul 29 2014
1 post