Skocz do zawartości
`cruzeN.

Klany na codzie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to aby przywrócić Klany które były kiedyś na naszym codzie ?

 

 

 

 

 

Zbieramy punkty za które można założyć klan i wykupywać różne umiejętności itp. 

 

 

 

Założenie klanu od danego levla i zebranych punktów np: trzeba mieć 200 punktów aby móc założyć klan czyli ( trzeba zabić 200 osób aby zdobyć 200 punktów. )

 

Zapraszanie graczy do klany z którymi można później expić levle klanu jak i swoje levle klas.

 

Możliwość wyrzucenia członków klanu.

 

Umiejętności klanu tz. więcej expa, hp,dmg itp.

 

Resetowanie umiejętności klanu.

 

Top 10 czy tam 15 klanów.

 

Informacje o swoim klanie jak i innych klanów.

 

I wiele więcej.

 

 

 

Myślę, że to fajna sprawa jakaś nowość dla graczy i miłe urozmaicenie gry. 

 

Co wy o tym sądzicie ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysl fajny i ciekawy. tylko nie wiem jak to bedzie bo za jakis czas ma byc ta "nowość" na serwerz i czy to da rade pogodzić. ale mozna by faktycznie cos pomyśleć bo to na pewno urozmaici rogrywke :D plusik dla Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam tylko, że jak wiecie klany nie są dopracowanym tworem. Widziałem kilka wersji każda z nich z czymś kolidowała. 

 

Nieraz się podobały, a później "nie działa to" czy "to się buguje". Jesteście na to gotowi? :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@EvO Wiem właśnie bo kiedyś były z tym jakieś problemy, ale można by było spróbować. ( to już wasza decyzja )

 

Myślę, że graczom naprawdę by się spodobało. :D

 

Jeżeli by nawet nie wypaliło to zawsze można usunąć. :)

 

Ja tam jestem gotowy :D " Kto nie ryzykuje nie pije szampana " xD;)

 

 

 

 

 

                                                                                                        ps. Sorry zapomniałem edytować poprzedni post.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na 800 z tego co mi się wydaje jest dopracowana wersja, więc takowe istnieją. Jednak problem w tym, że tam jest połączona z silnikiem i kilkoma innymi rzeczami, jak np. nieśmiertelniki więc niestety na inny serwer nie nada się.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm mam mieszane uczucia co do tych klanów boje się ze gracze najbardziej ogarnięci (no-life, b.dobrzy gracze) zyskają zbyt duża przewagę nad nowymi graczami już teraz taki gracz ogarniający grę + vip + premium i zaczynają się schody dla nowego na serwerze. 

 

I czy niektóre klasy nie będą OP z dodatkowymi bonusami.

 

Pomysł dobry tylko nie wiem czy nie odstraszy nowych graczy.

 

Gdyby dało się poprawić (a nie jeden próbował) można by na próbę wprowadzić.

 

 

 

I już sobie przypomniałem czemu klany zostały usunięte :D zbyt mocno obciążały serwer i wszyscy mieli lagi nikt nie wiedział czy to była wina zaśmieconego ftp, lipnego hostingu czy bugowały się z innymi plugin-ami jedynym wyjściem było usuniecie ich. Plus był duży problem z dodawaniem do klanu założyciel mógł dodać do klanu przez kilka pierwszych sek po wejściu na serwer.

 

 

 

Hosting się zmienił o ftp się nie wypowiadam plugin-y się trochę pozmieniały może i by zadziałało.(jak to napisał cruz co do szamponu)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje zdanie jest takie że skoro coś nie działało i się pier..... to po co znowu wrzucać śmietnik do serwera.

 

Z tego co pamiętam to były z tym spore problemy.

 

Chyba że macie coś co będzie działać , ale wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


stanowczo NIE, jest to kolejne udogodnienie dla najlepszych, w sklad klanu wejda same najwyzsze lvle i w kilka dni po resecie juz beda posiadac po 150+.

 

To jest cod 200 nie 10K.

 

A po 2 spotykane sa jeszcze bugi i bledy na serwerze wiec po co wrzucac nowe pluginy skoro nie sa ustabilizowane stare?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...