Skocz do zawartości

Klany na codzie ?


`cruzeN.

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to aby przywrócić Klany które były kiedyś na naszym codzie ?

 

 

 

 

 

Zbieramy punkty za które można założyć klan i wykupywać różne umiejętności itp. 

 

 

 

Założenie klanu od danego levla i zebranych punktów np: trzeba mieć 200 punktów aby móc założyć klan czyli ( trzeba zabić 200 osób aby zdobyć 200 punktów. )

 

Zapraszanie graczy do klany z którymi można później expić levle klanu jak i swoje levle klas.

 

Możliwość wyrzucenia członków klanu.

 

Umiejętności klanu tz. więcej expa, hp,dmg itp.

 

Resetowanie umiejętności klanu.

 

Top 10 czy tam 15 klanów.

 

Informacje o swoim klanie jak i innych klanów.

 

I wiele więcej.

 

 

 

Myślę, że to fajna sprawa jakaś nowość dla graczy i miłe urozmaicenie gry. 

 

Co wy o tym sądzicie ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że jak wiecie klany nie są dopracowanym tworem. Widziałem kilka wersji każda z nich z czymś kolidowała. 

 

Nieraz się podobały, a później "nie działa to" czy "to się buguje". Jesteście na to gotowi? :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EvO Wiem właśnie bo kiedyś były z tym jakieś problemy, ale można by było spróbować. ( to już wasza decyzja )

 

Myślę, że graczom naprawdę by się spodobało. :D

 

Jeżeli by nawet nie wypaliło to zawsze można usunąć. :)

 

Ja tam jestem gotowy :D " Kto nie ryzykuje nie pije szampana " xD;)

 

 

 

 

 

                                                                                                        ps. Sorry zapomniałem edytować poprzedni post.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam mieszane uczucia co do tych klanów boje się ze gracze najbardziej ogarnięci (no-life, b.dobrzy gracze) zyskają zbyt duża przewagę nad nowymi graczami już teraz taki gracz ogarniający grę + vip + premium i zaczynają się schody dla nowego na serwerze. 

 

I czy niektóre klasy nie będą OP z dodatkowymi bonusami.

 

Pomysł dobry tylko nie wiem czy nie odstraszy nowych graczy.

 

Gdyby dało się poprawić (a nie jeden próbował) można by na próbę wprowadzić.

 

 

 

I już sobie przypomniałem czemu klany zostały usunięte :D zbyt mocno obciążały serwer i wszyscy mieli lagi nikt nie wiedział czy to była wina zaśmieconego ftp, lipnego hostingu czy bugowały się z innymi plugin-ami jedynym wyjściem było usuniecie ich. Plus był duży problem z dodawaniem do klanu założyciel mógł dodać do klanu przez kilka pierwszych sek po wejściu na serwer.

 

 

 

Hosting się zmienił o ftp się nie wypowiadam plugin-y się trochę pozmieniały może i by zadziałało.(jak to napisał cruz co do szamponu)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie że skoro coś nie działało i się pier..... to po co znowu wrzucać śmietnik do serwera.

 

Z tego co pamiętam to były z tym spore problemy.

 

Chyba że macie coś co będzie działać , ale wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanowczo NIE, jest to kolejne udogodnienie dla najlepszych, w sklad klanu wejda same najwyzsze lvle i w kilka dni po resecie juz beda posiadac po 150+.

 

To jest cod 200 nie 10K.

 

A po 2 spotykane sa jeszcze bugi i bledy na serwerze wiec po co wrzucac nowe pluginy skoro nie sa ustabilizowane stare?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...