Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]KoMuNa na recenzenta?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Wiek:16

Staż na forum: Rejestracja: 15 cze 2014


Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl:Mam admina na serwerze DD2/INF :D 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 8.5/9

Ilość czasu jaką poświęcisz na zdawanie recenzji:Jeżeli już bym się dostał to dziennie mogę na to poświęcić jakieś 1.5-3 godzin

Przykład jednej recenzji (napisana samemu, internetem można się wspomagać):  

 

 Counter Strike


 

 

                        Counter-Strike:Global Offensive to kolejna, po Counter Strike:Source, próba odświeżenia tej popularnej strzelanki, która zaczynała jako modyfikacja Half-Life. Pomimo upływu lat gra nie zmienia się jeżeli chodzi o tryb gry, wciąż mamy do czynienia z drużynową grą akcji. W grze spotykamy 2 drużyny. Terroryści, których najczęściej zadaniem jest podłożenie bomby oraz ochrona jej przez Antyterrorystów próbujących ich powstrzymać, rozbroić bombę.

                                W grze znajdziemy cztery tryby rozgrywki:wyścig zbrojeń, demolkę, turniej uproszczony oraz klasyczny uproszczony. Pierwszy tryb jest połączeniem pospolitego deathmatchu z wyścigiem szczurów .Rozgrywka polega na tym, że po zabiciu przeciwnika dostajemy nową broń, która posłuży nam do zabijania innych przeciwników. Drugim rządzi podobna zasada w kwestii otrzymywania ekwipunku, ale zabawa podzielona jest na rundy, podobne jak w klasycznych trybach. Trzeci tryb jak sama nazwa wskazuje jest trybem prostszym niż inne, ponieważ polega na wprowadzenia nowicjuszy w tajniki Counter Strike:Global Offensive. Pomaga w tym m.in włączenie trybu uderzania przyjaciół (friendly-fire). Tryb klasyczy turniejowy polega na grze w bardziej zaawansowanym środowisku. Po 10 wygranych otrzymujemy rangę, która powoduje, że komputer wyszukuje nam przeciwników z podobnymi umiejętnościami-rangą. Aby awansować do wyższej dywizji należy wygrać 2-6 meczów pod rząd. Tryb friendly-fire jest włączony, a rozgrywka gra w systemie 5 on 5 (5 na 5).

                               W Cs:GO mapy dzielimy na mapy zaczynające się od de_(podkładanie/rozbrajanie bomby) oraz cs_ (odbijanie zakładników). Do najpopularniejszych map typu "de_" należą:De_dust2, de_nuke, de_mirage, de_train, de_inferno.Natomiast do map "cs_" m.in : cs_office, cs_assault.Mapy nie różnią się w jakiś duży, odczuwalny sposób od map w porzednich wersji Counter Strike.

                               Counter Strike:Global Offenisve jest coraz bardziej popularny na całym świecie. Został on wprowadzony do różnorodnych światowych turniejów typu Dream Hack, Esea czy też pospolite ESL. Nasz kraj słynie z ciekawych drużyn. Najbradziej znanymi są Virtus Pro, Alsen. Team czy też ESC Gaming.

 

 

 

 

 

Dodatkowe

 

 

 

 

 

Coś od siebie: Chciałbym pomóc świetnym redaktorom w pracy, a ja jestem często dostępny więc myślę, że się przydam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popraw to co mówił Freezu i będzie całkiem ładnie. Widziałem już tutaj lepsze recenzje, ale ta do najgorszych nie należy więc jestem za tym, aby dać Ci szansę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie kopiowałem nic z internetu.Nawet nie wszedłem na tą stronę.Siedziałem na fb i pisałem sobie na spontanie.Nie kopiowałem,ale jeżeli mnie nie chcecie to ja mogę z tego zrezygnować.Bardzo mi na tym zależy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Nie kopiowałem nic z internetu.Nawet nie wszedłem na tą stronę.Siedziałem na fb i pisałem sobie na spontanie.Nie kopiowałem,ale jeżeli mnie nie chcecie to ja mogę z tego zrezygnować.Bardzo mi na tym zależy.

 

 

Tak nagle na spontanie znalazł się taki sam tekst jak na gry-online.pl :v Jestem na nie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...