Jump to content

[ZAMKNIĘTY]Granat smoke & fps


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Witam!

 

Jednym z niefortunnych moich problemów w Counter-Strike od jakiegoś czasu jest granat dymny.

 

Problem wygląda następująco:

 

- jest sobie gdzieś tam odpalony granat dymny

 

- wbiegam w dym

 

- fps spada ze 100 do 30/40 i przy okazji cholernie ścina 

 

 

Pytaniem moim więc jest - co z tym zrobić?

 

 

Pozdrawiam

 

M'assoka`

 

 

Guest Guest
Posted

W cs 1.6 jest to częsty problem sam mam bardzo mocnego kompa i po wejsciu w smoke ze 100 fps spada mi na 60. Podobnie mam na laptopie

 

 

Guest Guest
Posted

Mozna rzec ze silnik zarowno hlds jak i source (tak wlasnie nazywa sie silnik gier cs:s , cs:go tf2 etc.) jest dosc niefortunnie stworzony i fpsy spadaja przy grnatach dymnych i tu podobnych efektow - zarowno slabe jak i mocne maszyny maja z tym problem. Mozesz zmienic ustawienia zarowno karty graficznej jak i pogrzebac w ustawieniach podczas gry obnizajac jakosc efektow.

Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...