Guest Guest Posted July 26, 2014 #184674 Posted July 26, 2014 Witam! Jednym z niefortunnych moich problemów w Counter-Strike od jakiegoś czasu jest granat dymny. Problem wygląda następująco: - jest sobie gdzieś tam odpalony granat dymny - wbiegam w dym - fps spada ze 100 do 30/40 i przy okazji cholernie ścina Pytaniem moim więc jest - co z tym zrobić? Pozdrawiam M'assoka`
Procentowy Posted July 26, 2014 #184681 Posted July 26, 2014 Problem dotyczy CS:GO, czy CS 1.6? Upewnij się, czy oby na pewno wybrałeś dobry dział.
Guest Guest Posted July 26, 2014 #184764 Posted July 26, 2014 W cs 1.6 jest to częsty problem sam mam bardzo mocnego kompa i po wejsciu w smoke ze 100 fps spada mi na 60. Podobnie mam na laptopie
Guest Guest Posted July 27, 2014 #185233 Posted July 27, 2014 Mozna rzec ze silnik zarowno hlds jak i source (tak wlasnie nazywa sie silnik gier cs:s , cs:go tf2 etc.) jest dosc niefortunnie stworzony i fpsy spadaja przy grnatach dymnych i tu podobnych efektow - zarowno slabe jak i mocne maszyny maja z tym problem. Mozesz zmienic ustawienia zarowno karty graficznej jak i pogrzebac w ustawieniach podczas gry obnizajac jakosc efektow.
Procentowy Posted July 31, 2014 #186881 Posted July 31, 2014 Autora tematu prosiłbym o zgłoszenie się w ciągu 12h w tym temacie, że potrzebujesz nadal pomocy. Widzę brak zainteresowania tematem z twojej strony.
Procentowy Posted July 31, 2014 #187200 Posted July 31, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
3
Popular Days
Jul 26
3
Jul 31
2
Jul 27
1
Top Posters In This Topic
Procentowy 3 posts
Popular Days
Jul 26 2014
3 posts
Jul 31 2014
2 posts
Jul 27 2014
1 post